Zamanlaması Manidar 10 Köpek Fotoğrafı

Fotoğraf çekmek ve güzel kare yakalamak anlıktır. Öyle fotoğraflar vardır ki, mükemmel bir zamanda çekilmiştir. Ve bazen göz yanılmalarına bile sebep olabilirler. O fotoğraflara bakınca aklınız karışabilir.  Gerçek olmadığını düşünebilirsiniz. İşte köpeklerin zamanlaması manidar bir şekilde çekilmiş birbirinden ilginç fotoğrafları;

Yetenekli!

Olacaklardan Habersiz

Kediyi Gözüne Kestirmiş

Baba ile Oğulun Bütünleşmesi

Eee Kampta İnsanın Canı Sıkılıyor 🙂

Eyvah Kolu Kaptırdı!

Çok Tatlı Yaaa

Oturarak Yolculuk Köpeklerin de hakkı

Bi kanatlanıp Uçmadığın Kalmıştı

 

Anadolu çoban köpeği, dünyadaki tüm önemli köpek kulüpleri tarafından tanınan, mastif türünde bir köpek ırkı . Batılı devletlerde Türkçe imlâsıyla çoban köpeği olarak da bilinir. American Kennel Club ‘a göre işçi köpekler grubunda, Merkezi İngiltere ‘de bulunan The Kennel Club ‘a göre çoban köpeği grubunda ve Dünya Köpek Federasyonuna göre 2. grupta bölüm 2.2’dedir . Kangal , Akbaş , Karabaş ve Anadolu çoban köpeğinin ayrı ırklar olup olmadığı mevzuu tartışmalıdır ve Türkiye’deki otoritelerce Kangal’ın da dünyada safkan bir ırk olarak tanınması için çalışmalar yapılmaktadır.

Anadolu çoban köpeği iri, gösterişli ve güçlü bir köpek ırkıdır. Canlı hayvan sürülerini korumak konusunda üstün meziyetlere sahiptir. Sadakati, bağımsızlığı ve dayanıklılığı ile meşhurdur. Kürkü kısa veya uzun olabilir. Çeşitli renklerde ve desenlerde olabilir. Görünüşü ile hırsızları ve kurtları ürkütse de uysal bir ev köpeği olarak da yetiştirilebilir.

Zamanlaması Manidar 10 Köpek Fotoğrafı Özet Bilgiler

  • Kangal Köpek Boğuşu 5 95.364 izlenme. 00:53. Atların çiftleşlemesi 84.229 izlenme.  Köpek Dövüşü Köpeklerinin Sonu 25.808 izlenme. 10 :44.
  • Sahibinin Mezarını Her Gün Ziyaret Ederek Yas Tutan Koca Yürekli Köpek : Cesur!  Bitmez Düğün Harcaması Diyenlerin Çok İyi Bildiği 10 Durum. Hakkımızda. İletişim.
  • Ana Sayfa Eğlence Zamanlaması Manidar 12 Köpek Fotoğrafı .
  • 15 Değişik Farklı Köpek Sesi Köpek Havlaması. +F. Dünyanın En Şişman 10 Lusu.  Please Add Videos To Your Favourite videos. Zamanlaması Manidar 26 Köpek Fotoğrafı .
  • Kedi ve köpek olmadan video kanalı mi olur?  Rusya: "Ukrayna'daki şiddetin zamanlaması manidar ".  01: 10 . Cenevre Belediyesi'nden Berkin Elvan Fotoğrafı Kararı.
  • Adet işte yerine getirelim bizde! Kedi ve köpek olmadan video kanalı mi olur?  Dünyanın En Pahalı 10 Fotografı World's Top 10 Most Expensive Photo .
  • O fotoğraflara bakınca aklınız karışabilir. Gerçek olmadığını düşünebilirsiniz.
  • Kedi ve köpek olmadan video kanalı mi olur?  Adet işte yerine getirelim bizde! Kedi ve köpek olmadan video kanalı mi olur?  Kadri kıymeti bilinmemiş 10 Hollywood yakışıklısı.
  • Küçük kafanın maceraları. Yüzbaşı köpek dalıyor. Köpek aparkatı! Bu köpeğin ikinci bir kafası var. Bu köpeğin dudak verme alışkanlığı var.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir