Yine Şaşırtmadı! Cem yılmaz Hem Ödül Aldı Hem Gülme Krizine Soktu!

Cem yılmaz hem ödül aldı hem gülme krizine soktu! “Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri” sahiplerini buldu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, gecede ödül alan isimlerden oldu. Ödülü almak için sahneye çıkan Cem Yılmaz yaptığı esprilerle izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.


21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gecesinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Gecede sinema ve tiyatro dalında toplam 27 ödül verildi.

1234011_620x410

Geceye komedyen Cem Yılmaz, damgasını vurdu.

Önce Zafer Algöz’ün aldığı ödül için sahneye çıkan Cem Yılmaz, daha sonra İftarlık Gazoz filmindeki performansı ile ödüle ulaştı.

Cem Yılmaz, ödül törenine “İftarlık Gazoz” filmindeki rol arkadaşı Berat Efe Parlak’la gelen Cem Yılmaz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “İftarlık Gazoz” filminin çok beğenildiğini söyledi. Çocuk oyuncu Berat Efe Parlak’ın filmde emeğinin çok olduğuna değinen Yılmaz, “Sadri Alışık ödülleri köklü bir ödül olma yolunda ilerliyor. Uzun zaman oldu. Yalnızca aday olduğumda değil olmadığımda da törene gelmeye çalışıyorum. Alışık ailesiyle bir duygu bağımız var” dedi.

Gecede, dram dalında “Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu” ödülünün sahibi “Sarmaşık” filmindeki rolüyle Nadir Sarıbacak oldu. “Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu” ödülüne ise “Çekmeceler” filmindeki rolüyle Ece Dizdar layık görüldü.

 

Cem Yılmaz , Türk komedyen , oyuncu , müzisyen , karikatürist , seslendirmen , senarist , yapımcı ve yönetmen .

  • Ana Sayfa Kültür Sanat Yine Şaşırtmadı !  Cem yılmaz hem ödül aldı hem gülme krizine soktu ! “Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri ” sahiplerini buldu.
  • Sinema Yazarları Derneği'nin 2014 ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreninde Cem Yılmaz fırtınası esti.
  • önce bir konuşma yapan Cem Yılmaz , esprileriyle yine salondakileri güldürdü.  Cem Yılmaz 'Ali Baba ve 7 Cüceler'i anlatırken yine herkesi gülme krizine soktu .
  • Cem Yılmaz ’ın cuma günü vizyona girecek olan yeni filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler“in basın gösteriminden sonra yapılan toplantıda, kahkaha tufanı yaşandı.
  • Gonca Vuslater ağladı. cem yılmaz güldürdü.  SİYAD Türk Sinema Ödülleri 'ne Cem Yılmaz damga vurdu.  Cem Yılmaz Yine Kırdı Geçirdi "sxm".
  • Cem Yılmaz 'Ali Baba ve 7 Cüceler'i anlatırken yine herkesi gülme krizine soktu .
  • Cem Yılmaz Hande Ataizi’Yi nasıl gülme krizine soktu ?  Sohbet sırasında Cem Yılmaz , ünlü oyuncuyu ve arkadaşlarını yaptığı esprilerle gülme krizine soktu .
  • Cem Yılmaz , filmin gösteriminden sonra düzenlenen basın toplantısında yine esprileriyle salondakileri bol bol güldürdü. Haber: Özgür ALTUNCU. 11 Kasım 2015 17:00:47.
  • Sinema yazarları Derneği 2014'ün en iyilerinde Cem Yılmaz Fazıl saya gönderme yaptı Cem Yılmaz 47.  Cem Yılmaz , Rıdvan Dilmen'i Gülme Krizine Soktu .
  • Video: Cem Yilmaz Salonu Gülme krizine Soktu .  Cem Yılmaz fena laf sokuyo .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir