Yılmaz Morgül’den Survivor İtirafları!

Yılmaz Morgül Survivor’daki ada hayatını anlattı. Geçen hafta Survivor yarışmasından elenen Yılmaz Morgül, adada yaşadıklarını anlattı. Zorluk çektiğini anlatan Morgül, 14 kilo verdiğini söyledi.

 

Posta Gazetesi’nden Canan Danyıldız’a konuşan ünlü şarkıcı, ‘Erkekliğin, adamlığın kitabını yeniden yazacağım; herkes erkek olmayı, benden öğrenecek’ dedi.

Gerçekten hiç yemek vermiyorlar mı, çaktırmadan?

72 kilo gittim, 58 kilo geldim. Deli misin ne yemeği? Haftada bir biraz pirinci deniz suyuna lapa yapıyorsun, sonra yine açsın. Gitmeden evvel, karalahana yemiştim, gelince de ilk kıymalı tarhana!

Acun’un sizi yeni bir projeye hazırladığı doğru mu?

Çok güldüm, öyle dedikodular çıktı! ‘Acun Bey beni kaçırıyormuş”.

Henüz konuşulmuş bir şey yok ama gelen dizi, film, reklam ve program tekliflerini değerlendirmeyi düşünüyorum.�Survivor’a gitmek için Yıllardır sporla uğraşıyorum. Kickboks vs… Ödüllerim vardı.

Beykoz’da futbol oynadığımı da herkes yarışmadayken öğrendi. Labakım da ‘Kemikkıran Yılmaz’dı! (( Şimdi yerdeki kırıntıları bile yiyorum)

Dönüşte değiştiniz mi?

Herkese kim olduğumu gösterdim! Hani derler ya, adamın dibi; ben oyum! Erkekliğin, adamlığın kitabını yeniden yazacağım; herkes erkek olmayı, benden öğrenecek!

İnsan o yoklukta hani samimiyet de var… Aşk, meşk, Seks düşünüyor mu?

Ya ne aşkı, ne seksi! Açlıktan ölürken aşk, seks düşünemezsin ki! Üstelik de o bakımsızlıkta. Ayrıca, Acun Bey zaten toplantıda söylüyor: Orada herkes kardeş. Aşk vs. yok, kızlara kardeş gözüyle bakıp koruyacaksınız diyor.

Bir süre sonra, akreplerle, çıyanlarla arkadaş oluyorsun. Dalgalarla boğuşurken ağzım gözüm az kanamadı! Elin kanayınca denizde yıkayıp kuma batıracaksın, geçiyor. Adada bulaşıkları yıkadım, ortalığı sil süpür, tertipliyimdir.

İbrahim Yılmaz Morgül , Türk şarkıcı.

  • Yılmaz Morgül ’ den Survivor İtirafları ! Haber Böylesi Yok . 27/04/2016.  Geçen hafta Survivor yarışmasından elenen Yılmaz Morgül , adada yaşadıklarını anlattı.
  • Yılmaz Morgül ’ den Survivor itirafı . 02 Temmuz 2016 Cumartesi 16:40.  Bunun mutluluğu hiçbir şey için ölçülemez. Survivor ’a bu yüzden çok şey borçluyum.
  • Yılmaz Morgül , Survivor 2016'nın final gecesinde Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti.  01.07.2016 10:44. Yılmaz Morgül ' den şok edici Survivor itirafı .
  • Bu iddiaların ardından ilk kez konuşan Yılmaz Morgül , çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yılmaz Morgül , Survivor 'da kendisi ile alakalı çok fazla durumun ortaya çıktığını kaydetti.
  • Medya Radar » Televizyon » Yılmaz Morgül ' den bomba Survivor itirafı !  "Benim annem, ben Survivor 'a gitmeden önce Alzheimer hastalığına yakalanmıştı.
  • Ana Sayfa > TV HABER > Yılmaz Morgül ’ den ilginç Survivor itirafı .  Bunun mutluluğu hiçbir şey için ölçülemez. Survivor ’a bu yüzden çok şey borçluyum.
  • Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül , Survivor 2016'nın final gecesinde yaptığı konuşmasında Acun Ilıcalı’ya teşekkür ederek bu yarışmanın kendisi için ne ifade ettiğini açıkladı.
  • Tuğba Özay, Survivor 'da Yılmaz Morgül ile yaşadıkları özel anıyı canlı yayında itiraf etti.
  • 01 Temmuz 2016 Cuma 15:00 Bu haber 17 kez okundu. Yılmaz Morgül ' ün itirafı Survivor 'a damga vurdu.  “Ben Survivor ’a gitmeden önce annem hastalanmıştı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir