Yıldız Tilbe’ye Büyük Şok Turkcell Reklamı Kaldırıldı!

Yıldız Tilbe’nin 14 Şubat özel bestesinin olduğu reklam filmi kaldırıldı. Turkcell’in 14 Şubat Sevgililer Günü için Yıldız Tilbe’ye beste yaptırmış. Ve ünlü şarkıcıya klip çekmişti. Ancak aradan 24 saat bile geçmeden “Çare Yıldız Tilbe” reklamı Turkcell’in internet sitesinden ve youtube hesabından kaldırıldı.

 

İddialara göre, reklam filmi, Yıldız Tilbe’nin daha önce Twitter’da daha önce Yahudilere yönelik söylediği sözleri sebebi ile kaldırıldı. Tilbe daha önce Türkiye’deki Musevi cemaati tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

 

Yıldız Tilbe’nin gnctrkcll’liler için hazırladığı Anti-Sevgililer Günü şarkısı, sadece internet mecralarında yayınlamıştı. Söz konusu klibin,Turkcell’in internet sitesi ve Youtube kanalından kaldırıldığı görülüyor. Turkcell konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Ayrıca telefonla ulaşılan Turkcell’den yanıt gelmedi. Yıldız Tilbe ise tweet atarak söz konusu duruma gönderme yaptı.

YILDIZ TİLBE’NİN O SÖZLERİ

Yıldız Tilbe, Temmuz 2014’te twitter’da “Allah, Hitler’den razı olsun bunlara az bile yapmış ne kadar haklıymış adamcaz” ve “bu Yahudilerin sonunu gene müslümanlar getiricek Allahın izniyle az kaldı azz” mesajlarıyla gündeme gelmişti. Türk Musevi Cemaati, basın açıklaması yayınlayarak Tilbe’nin ırkçı mesajları sebebi ile Türk Ceza Kanunu’ndaki nefret yasası kapsamında yargılanmasını istemişti.

Yıldız Tilbe , Türk şarkıcı , besteci ve şarkı sözü yazarı.

  • Ana Sayfa TV & Müzik Yıldız Tilbe ’ ye Büyük Şok Turkcell Reklamı Kaldırıldı !  Turkcell ’in 14 Şubat Sevgililer Günü için Yıldız Tilbe ’ ye beste yaptırmış.
  • + Yıldız Tilbe ’ ye büyük şok ! Turkcell ’in 14 Şubat Sevgililer Günü için Yıldız Tilbe ’nin oynadığı Çare Yıldız Tilbe reklamı Musevi Cemaati’nin tepkisi sonrası yayından kaldırıldı .
  • Turkcell ’in 14 Şubat Sevgililer Günü için Yıldız Tilbe ’yi oynattığı Çare Yıldız Tilbe reklamı Turkcell ’in internet sitesinden kaldırıldı .
  • Yıldız futbolcuya büyük şok !  kaldırmak amacıyla yola çıkılan proje sonucu ortaya çıkan keşif sayesinde, Turkcell müşterileri denizin ortasında bile 4.5G deneyimi yaşayacak.
  • Teknoloji devine büyük şok ! Veliahdı…  Turkcell ’in 14 Şubat Sevgililer Günü için Yıldız Tilbe ’yi oynattığı Çare Yıldız Tilbe reklamı Turkcell ’in internet sitesinden kaldırıldı .
  • Yıldız Tilbe makyajı sosyal medyayı salladı.  yönelik Katyuşa ve uzun menzilli top atışları tehdidi ortadan kaldırılmış ,Fırat  21:48 17 Şubat 2017.
  • Turkcell ’in 14 Şubat Sevgililer Günü için Yıldız Tilbe ’yi oynattığı Çare Yıldız Tilbe reklamı Turkcell ’in internet sitesinden kaldırıldı . 10.02.2016 14:40.
  • Yıldız Tilbe 'nin reklam filmi çok konuşulmuştu.  Haluk Bilginer filmine büyük şok !30 dakika önce.  Yıldız Tilbe ’nin Turkcell reklamı kaldırıldı .
  • Turkcell 'i altyapı yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek denizlerdeki kapsamayı kesintisiz hale getirdiğini açıkladı. Tamamen Turkcell mühendisleri haber, haberi, haberleri.
  • Eleştirilere tokat gibi yanıt. Kendisinden 39 yaş büyük Ali Ağaoğlu ile ilişkisi  Yıldız Tilbe ’ ye ceza şoku .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir