Yeni İşe Girenlere Altın Niteliğinde 9 Önemli Tavsiye!

İş bulma süreci zor geçti. Ve sonunda istediğiniz gibi ofis ortamında bir işe kavuştuysanız, bu tavsiyeleri dört gözle okumalısınız. Bazı şeyler tecrübeyle sabit tabii, o yüzden hayatta birtakım konularda belli girişimlerde bulunurken bir bilene danışıp adım atmak çok daha mantıklı. Özellikle yeni bir işe başlanacaksa, tecrübeli birinden alınan tüyolar adeta altın değerinde olur. İşte şimdi sizinle paylaşacağımız öneriler de tam da bu tatta! Buyurun işe yeni başlayacaklar için 9 önemli bilgi!

 

Herkesin her an sizin gibi pozitif ve güler yüzlü olmasını beklemeyin. İş hayatı inişli çıkışlıdır. Her şey her an yolunda gitmeyebilir. Karşılığını alamadığınız tebessümün üzüntüsünü yaşamayın, bizden söylemesi.

 

Soru sormadan önce araştırın. Biliyorsunuz sorduğunuz sorular sizi ele veren başat faktörlerdendir. Bundandır soru sorarken ince eleyip sık dokuyun.

 

Kendinizle barışık olun. Başlayacağınız işin acemisisiniz ve bu çok doğal. Yaşayabilmeniz muhtemel sıkıntıları sizden öncekiler de yaşadı, yani bu durum ilk defa sizin başınıza gelmiş değil. Bu durumu kabullenin.

İnsanları dinlemeyi bilin. Güzel konuşma becerilerine hakim olmak önemli bir şeydir ama dinlemek adeta bir sanattır, unutmayın!

 

Ve şunu bilin ki, hiç kimse sizin gibi değildir. Zaten öyle olmasını da beklemeyin!

 

Şunu da sakın unutmayın ki, her şey herkesle konuşulmaz. Ofis ortamında bir şeylerin yayılması an meselesi, bir de bakmışsınız ki dilli düdük olmuşsunuz yazııık!

 

Sınırlarınız her zaman belli olsun, seviyeli olun ama soğuk olmayın. Çalışma ortamı cıvıklık kaldırmaz bunu bilin.

 

Ofis kurallarını bilin, bu kurallara uyun. Kural tanımaz biri iyi iş çıkarıyor olsa da kar etmez. Bunu asla aklınızdan çıkarmayın.

En önemli kurallardan bir diğeri de takdir etmeyi bilmek. Beğendiğiniz bir işi övmekten asla çekinmeyin ama bir şeyi yerli yersiz de övmeyin. Hadi gerekli uyarıları aldıysanız bizden bu kadar, yolunuz açık şansınız bol olsuun!

 

Altın

Altın, kimyada Au sembolü ile gösterilen yumuşak, parlak sarı renkte kimyasal bir element . Altının parlak sarı rengi, asitlere karşı dayanıklılığı, doğada serbest halde bulunabilmesi ve kolay işlenebilmesi gibi özellikleri, insanların ilkçağlardan beri ilgisini çekmiştir.

Altın, parlak sarı rengi ve ışıltısıyla göz alan çok ağır bir metaldir. Üstelik kolay kolay tepkimeye girmeyen çok kararlı bir element olduğu için havadan ve sudan etkilenmez. Bu yüzden hiçbir zaman paslanmaz, kararmaz ve donuklaşmaz. Bir başka özelliği de saf haldeyken çok yumuşak olmasıdır; bu nedenle kolayca dövülerek biçimlendirilebilir. Altın bütün bu özellikleriyle tarih boyunca en kıymetli metallerden sayılmıştır.

  • Ana Sayfa Yasam Yeni İşe Girenlere Altın Niteliğinde 9 Önemli Tavsiye !   Özellikle yeni bir işe başlanacaksa, tecrübeli birinden alınan tüyolar adeta altın değerinde olur.
  • Yeni İşe Girenlere Altın Niteliğinde 9 Önemli Tavsiye ! Böylesi Yok! boylesiyok .
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. YGS'ye Gireceklere Uzmanından 10 Altın Tavsiye .  1. unutmayın, bu hayatınızın en önemli sınavı. Kaderiniz bu 160 dakikaya bağlı.
  • Başarılı Olmak İsteyenlere Ünlü Girişimcilerden Altın Niteliğinde 22 Tavsiye .  Yeni bir ülkeyi gezmeye, yeni arkadaşlar edinmeye, yeni şeyler öğrenmeye 'evet' deyin.
  • Parti Milletvekili adayı Cemil Yaman, gençlere yönelik önemli tavsiyelerde bulundu.  Altın 145,293. Dolar 3,5933.  Kardeş ve huzur ülkemizde yeniden tesis edilecek.
  • en önemli adımda, tercihlerinizi bu tavsiyeleri dikkate alarak yapmalısınız.  İnternetin Yeni İğrençliği: Büyük Abdestlerini Yaparken  İnsanlar İçin Altın Niteliğinde 17 Tavsiye .
  • stratejik nitelikteki yatırımların çekilmesinde ve desteklenmesinde önemli esneklikler kazanacak Tüm finans haberleri uzmanpara 'da.  BIST USD EURO ALTIN .
  • Bu başarısızlıkların sonunda vazgeçmek ve ofis yaşamının sıradanlığına dönmek yerine, bu deneyimleri önemli dersler çıkardığım birer fırsat olarak değerlendirdim.
  • Peşin Fiyatına 6 ve 9 Taksitle Al.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir