Yeni iPhone 7 büyük yeniliklerle geliyor

Fast Company dergisi, Apple’ın iPhone 7’de neler plandığına yönelik bir rapor hazırladı. iPhone 7’de iki büyük yenilik planlanıyor. Bunlar; kulaklık girişinin kaldırılması ve suya dayanıklı olması.

Apple’ın yeni iPhone’da kulaklık çıkışını kaldıracağı uzun süredir konuşuluyordu. Eğer 3.5 mm’lik kulaklık girişi kaldırılırsa yeni modelin daha ince yapıda karşımıza çıkması daha olası. iPhone’la müzik dinlemek isteyenlerin önüne iki seçenek çıkıyor: Ya kablosuz kulaklık ya da Lightning Port uyumlu kulaklık.

İkinci önemli konu ise yeni iPhone’un suya dayanıklı yapıda olması. iPhone 6s’in resmen kabul edilmese de suya dayanıklı yapıda olması bu konuyu hareketlendirmişti. Ayrıca 3.5 mm’lik kulaklık girişinin de kaldırılacağının ortaya çıkması bu iddiayı iyice kuvvetlendiriyor.

7: 4.7 inç Kırılmaya karşı dayanıklı Retina IPS LCD 750×1334 Çözünürlük , 326ppi

7 Plus: 5.5 inç Kırılmaya karşı dayanıklı Retina IPS LCD 1080×1920 Çözünürlük , 401ppi

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, ABD ‘li teknoloji ürünleri üreticisi Apple tarafından tasarlanan, geliştirilen iOS 10 işletim sistemli bir akıllı telefondur .

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 7 Eylül 2016 tarihinde, Apple ‘ın CEO ‘su Tim Cook tarafından tanıtılmıştır. Türkiye ‘de 14 ekim tarihinde ön satışa sunulmuştur.

  • kameradan ekrana kadar geniş bir renk sistemi ve iki yeni renk seçeneği gibi yeniliklerle birlikte geliyor .  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta Apple A10 Fusion işlemci bulunuyor.
  •   iPhone 7 'den Büyük Bir Yenilik Beklemeyip, iPhone 8'e Bakmamızı Gerektiren 8 Sızıntı!  Bu fark ise yeni cihazın tasarımına ve özelliklerine yönelik.
  • iPhone 7 , gerçekten yeni bir telefon mu ve neleri değiştiriyor?  Ancak bu çok büyük bir yenilik mi? Bence hayır.  performansı üstüne. iPhone 7 ve 7 Plus A10 işlemci ile geliyor .
  • Apple, devrimsel nitelikteki yenilikleri gelecek sene çıkacak olan yeni iPhone 8 ile ortaya çıkarmayı planlıyor.  Tahminler, iPhone 7 ’de sıvı koruması olacağı yönünde.
  • bu sene tanıtılacak, büyük yeniliklerle gelecek iPhone 7 ’si hakkında neler biliyoruz?  birlikte yeni bir dedikodu, OLED ekranlara geçişin iPhone 7 S’te gerçekleşeceğini söylüyor.
  • Apple, bu seneki iPhone 7 'lerini yeni birkaç işleve ve yeni   İşte iPhone 7 'nin yeniliklerini Apple'dan önce yapanlar.  sahip, iyi bir kamerayla geliyor ve çift SIM desteği sunuyor.
  • iPhone 7 Hangi Yeniliklerle Gelecek ? Paylaşın. Son günlerde ortaya çıkan sızıntılar sonrasında oldukça merak edilen iPhone 7 , Apple adına ilklerin telefonu olabilir.
  • iPhone 7 ’de büyük yenilik . Bilim ve Teknoloji 9 Şubat 2016 Admin.  Apple’ın yeni çıkaracağı telefonu olan iPhone 7 ’de hızlı şarj özelliği geliyor .
  • İPhone 7 belki özellikler olarak çok büyük yeniliklerle gelmemiş olabilir, fakat bu durum iPhone 8'de değişecek gibi.
  • iPhone 7 'home tuşu'nda yenilik . iPhone 7 'deki en büyük yeniliklerden biri de  Apple’ın sonbaharda duyuracağı iPhone 7 cephesinden önemli bir bilgi daha geldi .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir