Yeni Ford Fiesta Tanıtıldı

Ford kullanıcılarının yıllardır en gözde modeli haline gelen Fiesta; hem benzin yahut yakıt yönünden hem de estetik açısından göz alıcı etmenler sergileyen ve kendisini yıllardır geliştirdikçe geliştiren bir model olarak biliniyor. Ford’un yıllar içerisindeki gelişimi ile birlikte, çeşitli varyasyonları ile ortaya çıkan modelleri; Almanya’da tanıtılan Fiesta ile birlikte, epey genişlik kazandı diyebiliriz. Zira; portföyde bir, iki değil tam olarak dört farklı Fiesta modeli mevcut. Fiesta MK adı ile piyasaya çıkacak olan 2017 Ford Fiesta’lar; ST-Line, Titanium, Vignale ve Crossover olarak nitelendiriliyor ve her birinin özellikleri, birbirlerinden az da olsa farklı. Temelde tasarım ve donanım çizgisi aynı olan Fiestalar’da; ufak nüanslar bu modelleri oluşturmaya yetmiş.

Aktif Park Sistemi

Ford, alanında ilk olan bir sistemi deneyimleyerek kendi içerisinde yepyeni bir aktif park sistemi kullanıyor. Bu sistemle birlikte, Fiestalarda kazaların; özellikle park yaparken sıfıra indirgenmesi ve olabildiğince rahat bir park deneyimi hedefleniyor. Park halindeyken hem arkanıza, hem önünüze aynı anda bakamayacağınız için Ford sizin için hemen her şeyi ayarlayıp, örneğin karşınıza aniden çıkabilecek insanları algılayabiliyor ve ani fren sistemini derhal devreye sokabiliyor.

Eğlenceli İç Tasarım

İç tasarım hattında SYNC 3 adlı eğlence sistemini kullanmaya başlayacak olan 2017 Ford Fiesta’lar; 8 inç boyutundaki SYNC 3 ekran sistemi ile telefon, müzik ve benzeri tüm ayarlamaları bu ekrandan yaptırabiliyor. Bu düzeyde pek çok etmenin ilişkiye girebileceği bu tabletvari ekranda, aramaları yanıtlayabileceğiniz gibi yol durumu, navigasyon ve benzeri etmenleri de elde edebiliyorsunuz. Aynı zamanda sistemin çok iyi bir ses donanımına da sahip olduğunu belirtmemiz gerek.

Panoramik bir cam tavan kullanacak olan 2017 Ford Fiesta, viraj tutunma yüzdesini geçtiğimiz modellerine göre oldukça geliştirmiş ve %10 oranında bir yükselme sağlamış. Dış tasarımı, iç tasarımı kadar harika olan ve bilindik bir tasarımı tekrar yineleyen Fiesta’nın büyük bir mühendislik harikası olduğu şimdiden herkes tarafından konuşuluyor. Özellikle aktif park sisteminin uzun süredir üzerinde çalışılan bir sistem olması ve beklenildiğinden çok daha iyi özelliklerle gelmesi; Ford’un yeni modelinin tutmasını sağlayan etmenlerden sadece biri.

Yol tutuşu, yakıt kullanımı ve benzeri etmenleri ile 2017 model Ford Fiesta’lar, hemen her araç kullanıcısı için uygun bir seçenek ve Ford tarafınıza çekici değişim avantajları ile muhtemelen önümüzdeki aylarda çıkabilir. Siz de aracınızı değiştirmeye karar verdiyseniz, bir göz atabilirsiniz.

Yeni Ford Fiesta Tanıtıldı

Ford Fiesta, Ford Motor Company tarafından 1976’dan beri üretilen, önden çekişli B segmenti otomobil modeli. Avrupa, Brezilya, Arjantin, Meksika, Venezuela, Çin, Hindistan, Tayland ve Güney Afrika Cumhuriyeti’nde üretilmektedir. Son nesil Fiesta dünya çapında satılmaktadır.

2008 yılında altıncı nesil Fiesta dünya çapında satışa alınmıştır. 6. nesil Fiesta, ABD ve Kanada’da 1980’den beri satılan ilk Fiesta serisidir.

1976’dan bu yana 12 milyondan fazla Fiesta satılmıştır.

2017 ford fiesta fiyatları, ford fiesta 2017 fiyat listesi, 2017 ford fiesta ne zaman çıkacak, fiesta mk8, yeni fiesta 2017 fiyat, 2017 fiesta fiyatları, fiesta mk6, ford fiesta 2017 model

Yeni Ford Fiesta Tanıtıldı Özet Bilgiler

  • Ford ’un Göz Bebeği, Yeni Ford Fiesta MK7 Bugün Almanya’da Tanıtıldı . Bir değil iki değil tam dört adet Fiesta tanıtıldı Go Further etkinliğinde…
  • Ford Fiesta ’nın yeni jenerasyonu, Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen lansman ile tanıtıldı .  Yeni Fiesta ’nın kaputunun altında toplam 4 motor seçeneği yer alacak.
  • Ford Fiesta Tanıtım . samsun arackiralama. Abone olAbone olunduAbonelikten çık.  Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 16 May 2013 tarihinde yayınlandı.
  • Yeni nesil ecoboost ünitelerle taçlandırılacak olan 2018 yeni ford fiesta için SYNC3 alt yapısı kullanılacak.  Ford ’un merakla beklenen 7. nesil fiesta modeli tanıtıldı .
  • 2017 Ford Fiesta . Ford 'un en gözde modellerinden olan, yeni Ford Fiesta MK7 Almanya'da tanıtıldı .
  • Ford , Almanya'nın Köln kentinde düzenlediği Go Further etkinliği ile ile yeni Fiesta 'yı tanıttı .  Ford tasarımcıları Fiesta 'nın tasarımını yeni jenerasyonda biraz yumuşatmış.
  • Ana Sayfa. İlanlar. Ford fıesta yenı 1.5 tdcı trend ESP.  46,000 TL. Plaka : 34KY3830. Wap No : 1000087423. Marka : FORD . Model : FIESTA .
  • Ford , yeni nesil Fiesta 'nın dört farklı üretim versiyonunu tanıttı : Şık Fiesta Titanium, performans odaklı Fiesta ST Line, lüks Fiesta Vignale ve Fiesta Active crossover.
  • Ford markasının 2008 yılında üretmeye başladığı ve ürün gamının en popüler modellerinden birisi olan Fiesta yenilendi.
  • Ford 'un en gözde modellerinden olan, yeni Ford Fiesta MK7 Almanya'da tanıtıldı .  Yeni Fiesta 'nın içerisine girdiğimizde gözümüze ilk çarpan Ford 'un büyüklüğünü 8 inç olarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir