Yemek Masaları İçin En Trend Tasarımlar

Yemek masaları bizim için önemlidir. Akşam herkes, işinden veya okulundan geldiğinde, yemek masası aileyi toplayan bir yerdir. Bir de güzel bir masaysa, o yemekler daha keyifli yenilir. İşte dekorunuzu tamamlayacak masalar.

Danetti Luka Matt White Açılan Masa


Meşe bacaklar, krom fikstürler ve mat beyaz masa üstü – üç kaplamanın birleşimi Luka masasının fiyatının görüneninden daha lüks görünmesine neden oluyor. Çok yönlü tasarım, tablonun altı basamaktan sekiz ya da 10’a kadar iki aşamalı olarak uzatılmasını sağlar. Bu özellik, mobilyaların ihtiyaçlarınıza göre büyüyebileceği anlamına gelir; ancak uzayan tablo yaprakları ayrı olarak depolanmalıdır.

Living by Christian Lemeux Casey Yemek Masası


Casey masasının üstü, çarpıcı bir etki için geometrik bir desenle kazınmıştır. Mango ahşabı doğal tahıl yıkanmış bir beyaz kaplama ile zenginleştirilmiştir. 140cm’den 220cm’ye kadar uzanabilir ve altı koltuk için uygundur. Uzantılar her iki tarafa da eklenmelidir, böylece masa daha az sağlam durur.

Oak Furniture Company Etienne Oak Small Açılan Masa


Etienne, meşe ve çamdanyapılmış, dörtten altıya uzanan geleneksel tarzda bir masa. Bacakların görünüşü boya ile “biraz perişan” bakıyor ancak tepedeki uzanan mekanizma şaşırtıcı derecede modern: rayları serbest bırakan gizli kliplerle kullanımı kolay ve pürüzsüz.

Marks & Spencer Celina Yemek Masası

Geleneksel bir Fransız hissiyle, Marks & Spencer’dan Celina masası, meşe tezgahının aksine sakin bir gri renkte olan bacaklar ve kenarlarıyla şekillendirildi. Katlanan bir orta bölüm, masayı 181cm’den 220cm (en çok sekiz koltuk) genişliğe çıkarır. Uygun bir yemek sandalyesi yelpazesi var ve Marks & Spencer şu anda iki veya daha fazla parça satın aldığınızda yüzde 20 indirim sunuyor.

West Elm Emmerson Expandable Table


Sağlam bir orman piknik masası gibi, Batı Elm’den gelen Emmerson tablosu, onu dolduran tıknaz geri dönüşümlü ahşap sayesinde karakteristik bir görüntüye sahiptir. Orijinal düğümler ve izler, çam plakalarının geçmiş hayatlarını hatırlatır ve ince bir balmumu kaplaması ile parlatılır. Bu masa, 183cm’den 236cm’e, sekiz adet rahat oturma alanına kadar uzanır.

Ikea GLIVARP Extendable Table


Ikea’nın GLIVARP masası, leke karşı dayanıklı, temperli cam bir tezgaha ve modern bir görünüm için krom kaplama bir çerçeveye sahiptir. Tabloda, mevcut iki parçayı birbirine kaydırarak eklediğiniz bir tane ek yaprak gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir