Yavru Keçiler Üşümesin Diye Kazak Ördü

Nijerya’da bir çiftçi yavru keçileri için kazak ördü. Yeni doğan 3 bodur keçinin üşümesine engel olmak isteyen çiftçi, yavru keçileri için birbirinden tatlı kazaklar ördü.

Biz ülkemizde el örgüsüne meraklıyız. Ama sadece biz değil dünyanın her yerinde aynı şekilde bir örgü merakı var. Bazen ağaçlara bazen köpeklere hatta tavuklara bile kazak örüp giydirenler çıkabiliyor.

Bu kez ise Nijerya’dan geldi güzel haber. Bir çiftçi yeni doğan yavru keçiler için kazak örgü. Ve o kazakları keçiler üşümesin diye giydirdi. Ortaya da böyle şirin görüntüler çıktı.

El örgüsü kazaklar minik keçilere çok yakıştı

Bahar aylarında geceler soğuk oluyor

Keçiler yeni doğdu

Bebek keçilerin bugün dışarıda ilk günü


Minik keçi yavruları sıcacık kazaklarıyla hoplayıp zıplarken, çok mutlu görünüyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=Wa17JE8JkIA

  • Nijerya’da bir çiftçi yavru keçileri için kazak ördü.  Bir çiftçi yeni doğan yavru keçiler için kazak örgü . Ve o kazakları keçiler üşümesin diye giydirdi.
  • Ama bu merak sadece bize özgü değil! Dünyanın her yerinde bir örgü merakı var.  Bu kez de sevimli keçi yavrularına kazak giydirildi.
  • Keçiler üşümesin diye kazak ördü. Nijerya'daki bir çiftlik sahibi yeni doğan 3 bodur  Minik keçi yavruları sıcacık kazaklarıyla hoplayıp zıplarken, çok mutlu görünüyorlar.
  • Keçiler üşümesin diye kazak ördü. Haberi kaynağında oku.  Minik keçi yavruları sıcacık kazaklarıyla hoplayıp zıplarken, çok mutlu görünüyorlar.
  • Minik keçi yavruları sıcacık kazaklarıyla hoplayıp zıplarken, çok mutlu görünüyorlar.
  • Ama bu minik keçiler şirinliğin zirvesi olmuş resmen.  7. Örgü kazaklar hem yavruların ısınmasına yardımcı oluyor hem de aşırı sevimli görünüyorlar.
  • Yavru keçilerin ve annelerinin de bu kazaklardan memnun oldukları fotoğraf karelerine yansıyor.
  • Genelde yavrularına soğuk havalarda üşümesinler diye kazak , hırka, bere vb. ören, çocuklarına çeyizlik düzen  13. Sanırım bir futbol sahası. 14. Devasa örgü şişleri.
  • Onlarında birer elbisesi olsun diye kazak giydirilen yavru keçi sizlerle.  00:47 Rüya Gören Sevimli Yavru Köpek. 661 0. 00:24 Zikir Çeken Yavru Ayı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir