Yaramaz Köpek Ev Sahibine Kalp Krizi Geçirtecek!

Yaramaz köpek evi boyadı! Kim demiş köpeklerden ressam ya da iç mimar olmaz diye! Bir Sibirya Kurdu düşünün içindeki sanatçı ruhunu dışarı çıkardı. Ve bir kaç saat içinde evi bir tuvale çevirdi. Başladı her yeri boyamaya… Hatta evi baştan aşağı boyadıktan sonra imzasını atmayı da unutmadı.


Sahipleri sinemaya gitti. O da evde kalınca canı sıkıldı. Başladı oynamaya. Ama bu oyun bildiğiniz oyunlara benzemiyor. Mürekkep ve köpek pençesinin birleşimi ile oluşan sanat eseri ortaya çıkıyor.

İşte yaramaz ama bi o kadar da sanatçı ruhlu köpeğin marifetleri!

Her şey Sibirya Kurdunun yalnız kalması ile başladı

Mürekkebe batırılmış patiler önce koridor ve mutfakta boy gösterdi

Sonra yavaş yavaş evin diğer bölümüne geçildi

Sibirya Kurdu içindeki sanatçı ruhunu iyice ortaya çıkardı

Aman!! Battı salon… Ev sahibini düşünemiyorum!!!

Evin şu haline bakar mısınız? Yürek dayanmaz cidden!!!

Sanatçımız evi boyadıktan sonra yatağa imza atmayı da unutmamış!

 

Köpek ; köpekgiller familyasına mensup, görünüş ve büyüklükleri farklı 400’den fazla ırkı olan, etçil , memeli bir hayvan. Boz kurdun alt türlerinden biri olan köpek, tilki ve çakallarla da akrabadır . Kedilerle birlikte dünyanın en geniş coğrafyaya yayılan ve en çok beslenen iki evcil hayvanından biridir. 2001 yılı tahminlerine göre dünyada 400 milyondan fazla köpek vardır.

Köpekler 12 bin yıldan daha uzun bir süreden beri insanoğlunun av partneri, koruyucusu ve arkadaşı olagelmiştir. Değişik ihtiyaçlara göre farklı köpek türlerinin evrimleşmesinde insanoğlunun önemli rolü olmuştur. İlk köpekler keskin görme ve koku duyusuna sahip avcı köpekleriydi . İnsanlar, ilk tanışmalarından bu yana köpeklerin çeşitli yararlı özelliklerini genetik mühendisliğin en ilkel formlarıyla ön plana çıkartmış ve farklı köpek türlerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Örneğin 7-9 bin yıl önce çiftlik hayvanları evcilleştirildiğinde köpekler çobanlık da yapmaya başladı ve bu yönde yapay seçilime uğradı.

Köpeklerin işlevleri ve algılanışları toplumdan topluma fark eder. Antik Mısır ‘da köpekler kutsal sayılırdı. Günümüzde birçok ülkede bekçi, bazı ülkelerde yük hayvanı ve hatta yiyecek olarak kullanılır. Batılı ülkelerde köpekler genellikle ev arkadaşı ve refakatçi olarak beslenir ve bu ülkelerde köpeklere yönelik ürün ve hizmetler milyarlarca liralık bir endüstri haline gelmiştir. Bunların yanı sıra köpekler engellilere yardım, arama-kurtarma ya da polis köpeği gibi daha sofistike görevlerde kullanılmak üzere de eğitilebilir.

 • Yaramaz köpek evi boyadı! Kim demiş köpeklerden ressam ya da iç mimar olmaz diye!  Sahipleri sinemaya gitti. O da evde kalınca canı sıkıldı. Başladı oynamaya.
 • Kedilerine kalp krizi geçirtiyordu . Köpek kostümü giyen adam, kedilerini fena korkuttu.
 • Ünlülerin Gösterişli Evleri ! Süre: 7:42. Yakup GÜDÜK 7 görüntüleme.
 • TOKİ'nin yaptığı evlerden birine kurayla sahip olma umuduyla bekleyen vatandaş kalp krizi geçirdi. Kurada kendisine ev çıkan vatandaş şu an yoğun bakımda.
 • Kalp Krizi Geçirtecek Şaka. Kemal S. Haziran 7, 2016 12:32.  Evin sahibi kadında çok kısa bir işim var hemen geliyorum ben diyor ve O da gidiyor.
 • Biraz daha dikkatli bakın.. Yaramaz köpek kafasını bakın nasıl tekerleğe sıkıştırdı! Yeşilçam filmlerinin gülümseten sahneleri.
 • stresli bir yaşama ve daha az kalp krizi riskine sahip bulunuyorlar.Burada  Aile köpek sahibi olmak için hem fikir mi.?  Yavrunun bakımından ev halkı sorunlu olacak mı.
 • yeni bir video yükledi: unutmadık unutmayacağız kısa küreli kalp krizi geçirten velet.  kabaherif. yeni bir video yükledi: mizah'ta çığır açan ev sahibi .
 • Cezmi Kalorifer tarafından paylaşılan Babasına Kalp Krizi Geçirtmeye Çalışan Evlat  Mizahta Çığır Açan Ev Sahibi .  Zabıta Gören Dilenci Gibi Bir Anda Şifa Bulan Köpek .
 • Lawnmower Dog . Ben bu bölümün biraz da ismine tavım çünkü Lawnmover Man en sevdiğim “garip” bilim kurgu filmlerinden biridir. Bu sebeple biraz kıyak geçiyorum.
 • Mobilya, Dekorasyon, Mutfak, Banyo Ürünlerinde Uygun Fiyatlar Evidea' da.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir