Whatsapp’tan Bir Yenilik Daha! Whatsapp’ta Etiketleme Nasıl Yapılıyor?

WhatsApp’tan bir yenilik daha! Artık whatsapp’ta da kullanıcı etiketleyebileceksiniz. İşte o çok konuşulacak yeniliğin detayları…

Her geçen gün yeni bir özellik ekleyen Whatsapp bu kez etiketleme dönemi başlatıyor.

WhatsApp kullanıcıları artık gönderdikleri mesajlarda birbirlerini etiketleyebilecekler.

En çok tercih edilen anlık mesajlaşma uygulaması olması sebebiyle, özellikle gurup sohbetlerinin de öneminin yüksek olduğu WhatsApp’ta, bu gurup sohbetlerinde özellikle geçmiş konuşmaları takip etmek de bir hayli zorlaşıyor. işte bu noktada devreye giren WhatsApp, yine devrim niteliğinde bir yeniliğe imza atıyor.

Gurup konuşmalarında, gurupta olan bir kullanıcıya erişmek zaman zaman hayli zor olabiliyor. Elbette ki kişilere özel mesaj göndermek bir yol olabilir ancak, gurup sohbetlerinde ekli olan kullanıcılara daha kolay ulaşabilmek veya haklarında yazılan mesajları daha hızlı takip edebilmek bir yana, kendi hakkınızda geçmişte yazılan mesajları da takip etmek mümkün olabilecek.

Gurup konuşmaları içerisinde, bir kişiden bahsetmek istediğinizde o kişiyi etiketleyebiliyorsunuz. Aynı şekilde guruptaki başka bir kullanıcı sizi etiketleyebiliyor.. Bu sayede WhatsApp etiketlenen kullanıcıya bildirim göndererek “sizden bahsedildi” şeklinde sizi uyarabiliyor. Bir kullanıcıyı etiketlemek ise oldukça kolay olacak, tıpkı diğer sosyal medya sistemleri gibi kullanıcı adının başına @ işareti koymanız yeterli olacak. Bu sayede etkiletlenen kullanıcı bir bildirim alarak kendisi hakkında yazılan mesajı takip edebilecek.

Geleceği duyurulan yeni bir özellik ise, gurup konuşma daveti alanında gerçekleşecek. Buna göre, birlik veya benzeri bir davet aracılığıyla guruba yeni üyeler davet edilebilecek. Normalde, bir grup kurulduğunda eğer ki grubu kuran kişide olması gereken tüm kişiler ekli değilse bir problem var anlamına geliyordu. gurup yöneticisi, diğer kullanıcıları tek tek seçerek eklemek zorunda kalıyordu. işte bu noktada gelen yeni özellikle bu zahmet de ortadan kalkacak gibi görünüyor.

Whatsapp’tan Bir Yenilik Daha! Whatsapp’ta Etiketleme Nasıl Yapılıyor? Özet Bilgiler

  • Whatsapp ’ ta Etiketleme Nasıl Yapılıyor ?  takip etmek de bir hayli zorlaşıyor. işte bu noktada devreye giren WhatsApp , yine devrim niteliğinde bir yeniliğe imza atıyor.
  • Peki, WhatsApp etiketleme özelliği nasıl çalışacak ve ne işe yarayacak?  Tüm işlerini ipadle yapmak isteyen kullanıcılar mağdur bu konuda o yüzden bu yenilik yenilik değil.
  • son yenilik ise sohbet ederken kişileri konuşmaya etiketleyerek dahil edebilmemiz.  etiketleme nasıl WhatsApp etiketleme nasıl yapılır WhatsApp kişi etiketleme .
  • Peki Whatsapp ile görüntülü arama nasıl yapılır ?  WhatsApp ' ta bir yenilik daha ! WhatsApp yeniliklerine her gün bir yenisini daha ekliyor.
  • Whatsapp ' tan bir yenilik daha !  dahilinde video kaydederken ön ve arka kameralar arasında geçiş yapma ve yakınlaştırma gibi olanaklar da yer alıyor.
  • dönemlerde arka arkaya getirilen yeni özelikler ile birlikte WhatsApp çok daha kapsamlı bir hale getirilirken, uygulama için bir yenilik daha sunuldu.
  • Whatsapp yeni özelliklere doymuyor ve yeniden whatsapp etiketleme özelliği ile bizlerle.. Bu yazıda sizlere whatsapp ' ta kişi etiketleme nasıl yapılır onu anlatacağım.
  • dönemlerde arka arkaya getirilen yeni özelikler ile birlikte WhatsApp çok daha kapsamlı bir hale getirilirken, uygulama için bir yenilik daha sunuldu.
  • Whatsapp , yeni bir yenilikle karşımıza yeniden çıkıyor.  whatsapp etiketleme yenilik .
  • WhatsApp ' tan bir yenilik daha .  Yapılan bu güncelleme ile Android ve iOS uygulamalarında, WhatsApp üzerinden pdf., doc., xlx. gibi dökümanlar gönderilebiliyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir