Whatsapp’ı Keşfeden Annelerin Gülme Krizine Sokan Mesajları

Whatsapp’ı yeni keşfeden annelerin komik whatsapp mesajları! Annelerimiz teknoloji dünyasına bir girdi pir girdi. Eminim sizin anneleriniz de her zamanki tatlılıkları Whatsapp’ı sallıyorlar. Bugün sizin için annelerin eğlenceli whatsapp mesajlarını derledik.

Annelerin komik whatsapp mesajları…

Ah bi de yazabilse

Kyk Kızlarım ne demek yaa :))

 

Ve işte o ilk mesaj

Çok iyiii yaa 🙂

Sizce ne denir?

https://twitter.com/burakksekerr/status/718046636560220162?ref_src=twsrc%5Etfw

Özlü söz gibi 🙂

Altın Kızlar döktürmüş 🙂

Profil resmi dediğin böyle olur 🙂

Espirili annenin hali de bir başka oluyor 🙂

https://twitter.com/pataflysess/status/707635815019626500?ref_src=twsrc%5Etfw

Whatsapp dersleri 1 🙂

Tıp dünyası şokta 🙂

https://twitter.com/Cern__/status/700768585111760901?ref_src=twsrc%5Etfw

Müge Anlı daha garanti bi yol 🙂

Murat hayırsız evlat çıktı 🙂

https://twitter.com/Filinnta/status/698170042538717187?ref_src=twsrc%5Etfw

Kızım çabuk kaldır o fotoğrafı 🙂

Whatsapp jargonu diyoruz biz buna 🙂

Ezgi ilk kurban olmuş 🙂

https://twitter.com/GupseEkin/status/692395793731448832?ref_src=twsrc%5Etfw

Babana çay koy 🙂

Bakın bu bir dramdır 🙂

Ah o dantel yok mu o dantel 🙂

Hem whatsapp hem ingilizce 🙂

Kesinlikle 🙂

Çok doğru bir söz 🙂

Whatsapp kurdu 🙂

Hiç üşenmemiş maşallah 🙂

 

 

Whatsapp’ı Keşfeden Annelerin Gülme Krizine Sokan Mesajları

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama, 2G , 3G , 4G ya da WiFi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video,ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD’de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.

Kısa zamanda büyük bir popülariteye kavuşan WhatsApp Messenger üzerinden gerçekleşen iletişim trafiği Ağustos 2012’den Ocak 2013’e kadar %75 oranında artarak 2012 yılında toplamda %500’e ulaşmıştır. Dünyada kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek olan siber hizmetler arasındadır.

Facebook tarafından 4 milyar USD nakit para, 12 milyar USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi olmak üzere toplamda 19 milyar USD karşılığında satın alınmıştır. Bu satın alma işleminin bazı kişisel hakları ve bilgi mahremiyetini savunan gruplar tarafından durdurulması istenmiştir. Mark Zuckerberg yaptığı açıklama ile WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcıya ulaştığını açıklamıştır.

Whatsapp’ı Keşfeden Annelerin Gülme Krizine Sokan Mesajları Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Böylesi Yok! Whatsapp ’ ı Keşfeden Annelerin Gülme Krizine Sokan Mesajları .  Bugün sizin için annelerin eğlenceli whatsapp mesajlarını derledik.
  • Whatsapp ’ ı yeni keşfeden annelerin komik whatsapp mesajları !  Arkadaşlar ve sevgililer arasında geçen whatsapp diyalogları bazen gülme krizine sokuyor .
  • Günlük hayatta en çok kullandığımız telefon uygulamalarından biri haline gelen ’ Whatsapp ’da gerçekleşen bazı diyaloglar görenleri gülme krizine sokuyor .
  • Saçmakarat. Ana Sayfa Listeler Eğlence Whatsapp ’ta Gülme Krizine Sokan Mesajlar .  Ekleyen . Soosyo. 0. 109. Bu mesajlara çok güleceksiniz ?.
  • Öncelikle yenı yılınuz kutlarım bu gun sızlete gulme krızıne sokan whatsapp dıyologlarını derledım ıyı seyırler.
  • Doğuştan Kulakları Duymayan Bebeğin Annesinin Sesini İlk Duyduğu O An Öğrenciden Profesöre Fena Kapak.. Öğretmen İçin Durum Bayağı Zor Gibi Görünüyor.
  • Popüler Konular. Devamı. Anne babalara 7 tavsiye.
  • Okuyunca hem gülecek hem düşündürecek ve gülme krizine sokacak neşeli mesajlar .  Kadınlardan, Gülme Krizine Sokan Komik Kazalar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir