Whatsapp’a “Hatanı Geri Al” Güncellemesi Gelebilir

Facebook’un satın almasından bu yana, yeniliklere doymayan Whatsapp, hem gizlilik sözleşmesi yönünden hem de geliştirmeleri yönünden bazı sorunlar yaşamaya devam ederken bu sorunları belli bir yerde bırakıp, kendini ve uygulamasını yükseltmeye çalışmaya devam ediyor ve Whatsapp içerisinde çalışan pek çok geliştirici, diğer sohbet uygulamalarında olmayan bazı özellikleri Whatsapp’a getirmeye çalışıyorlar. Whatsapp’ta, hatanı geri al güncellemesi de bunlardan bir tanesi olabilir. Önümüzdeki günlerde kesinlik kazanabilecek olan bu güncelleme, şimdilik deneme aşamasında ancak ilerleyen günlerde beta testinde kullanıcılara sunulabileceği düşünülüyor. Zira, oldukça hoş bir özellik olan hatanı geri al güncellemesinde, attığınız mesajları, gönderdiğiniz fotoğrafları geri alabilme şansınız olacak.

Son dönemin en heyecan verici güncellemelerinden bir tanesi olan hatanı geri al güncellemesinin nasıl çalışacağı, nasıl işleyeceği henüz bilinmese de pek çok insan bu yeniliğin ne zaman geleceğini elbette merak ediyor. Zira, esprilere ve komedi malzemelerine konu olmuş bu durum için pek çok insanın veryansın ettiği biliniyor. Whatsapp’la, bu yanlış mesaj gönderme yahut yanlış kişiye, yanlış fotoğraf atma devri tamamı ile kapatılabilir. Belirtildiği üzere, uygulamanın nasıl çalıştığına dair, yeniliğin nasıl işletileceğine dair detaylı herhangi bir bilgi şu an için bulunmasa da; Whatsapp bu konuda Snapchat benzeri bir tavır sergiler mi soruları aklımızı karıştırmıyor değil.

Son dönemde Facebook içerisinde yapılan yenilikler, Instagram’daki Story modu ve daha pek çok Snapchat’e benzer yenilik; Snapchat’in tahtının sallanmasını sağlayabilmişti ve Facebook, satın alamadığı uygulamayı bitirme işine hayli yaklaşmıştı. Ancak, günümüzde “hatanı geri al” güncellemesi ile karşımıza çıkabilecek olan Whatsapp’ın bu sistemi Snapchat gibi kendisine entegre etmesine pek kesin gözle bakılamıyor. Geliştiricilerin, daha farklı yollar üzerine çalıştığı söyleniyor.

Son dönemde sadece kalın yazı, italik yazı gibi güncellemelerle gündeme gelen ve ardından gizlilik sözleşmesi ile AB Parlamentosu içerisinden dahi uyarı alan Whatsapp, bu hatasını düzeltmek yahut üstünü kapatmak adına hemen her şeyi yapıyor. Son dönemde yapılan bu gizlilik ihlali kararnamesinde geri adım atmayan Whatsapp son olarak yaptığı açıklamada, planlarına sadık kalacaklarını ve bilgilerinizi kesinlikle Facebook ile paylaşmayacağını bildirmişti ancak bu durumun ilerlerleyen zamanlarda yaşanması, yine muhtemel olasılıklardan.

Bakalım, Whatsapp’ın yeni güncellemesi, hataları nasıl geri almamızı sağlayacak ve ne zaman gelecek?

Whatsapp’a “Hatanı Geri Al” Güncellemesi Gelebilir

Whatsapp’A “Hatanı Geri Al” Güncellemesi Gelebilir Özet Bilgiler

  • Whatsapp ’ a “ Hatanı Geri Al ” Güncellemesi Gelebilir boylesiyok / whatsappa hatani geri al guncell…/
  • durduruldu" hatası .Bu sayfamızda whatsapp durduruldu diyor ne yapmaliyim.  Yazılım güncellemesi kısmından telefonunuza gelen yeni bir update var mı diye kontrol ediniz.
  • whatsapp guncelleme ile ilgili 131 adet sonuç bulundu.  Bu sistem Whatsapp ' a da gelebilir !  gönderilen mesaj ya da fotoğraf gibi içerikleri geri alma imkanı sunacak.
  • Dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması bildiğiniz gibi Whatsapp .  App Store üzerinden güncellemesi gelen uygulamayı manuel olarak güncelleyebiliriz.
  • Ne zaman güncelleme gelecek ? Neden güncelleme gelmeden bildirim geldi ? WHATSAPP : Whatsapp uygulamasını 14 Gün içerisinde güncellemeniz gerekmektedir.
  • Whatsapp mesaj gelmeme problemine ilişkin.  Bu özellik aktif ise Whatsapp mesajları geç gelebilir .  Bildirim hatalarına ilişkin onarım yapar.
  • olan Whatsapp için Microsoft; Whatsapp ekibi ile birlikte yoğun çaba göstererek yeniden yayınladı.  lumia 520 whatsapp açılmıyor,nokıa lumıa 820 whatsapp güncellemesi .
  • Android için WhatsApp ’ a Gelen İki Yeni Özellik.  iOS 10.2.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır?  Ayrıca bu güncelleme ile Whatsapp ’ a Apple Watch desteği de gelmiş oldu.
  • Whatsapp Güncellemesi Sonunda Geldi ! 'Windows Phone' bölümünde Anıl Sezer tarafından 31 Mayıs 2014 tarihinde başlatılan konu.  Güncellemeyle geri geldi .
  • olarak kullanılan WhatsApp uygulamasının Windows Phone versiyonu için güncelleme hazırlandı.  3 Yorum yapıldı : " WhatsApp Güncellemesi Geliyor ". Uyarma Seçenekleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir