Whatsapp Neden Çalışmıyor?

Whatsapp neden çalışmıyor? Dünyanın en yaygın mesajlaşma programı olan Whatsapp çöktü! Whatsapp, İngiltere ve Avrupa’nın büyük kısmında çalışmıyor. Peki Whatsapp neden çalışmıyor? İşte detaylar…

Milyonlarca kullanıcının kullandığı WhatsApp, İngiltere ve Avrupa’nın büyük kısmında çalışmıyor. Türkiye’deki kullanıcıların da bir kısmında çalışmıyor. Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken sorun devam ediyor.

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı çalışmıyor.

Whatsapp uygulaması bazı kullanıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışırken son sürüme sahip kullanıcılar arasında mesaj gönderme ve çağrı gerçekleştirmede problemler yaşanıyor.

Whatsapp’ın neden çöktüğüne dair henüz bir açıklama yapılmış olmasa da problemin farklı sürümlerde değişiklik göstermesi yaşanılan problemin güncellemeden kaynaklanmış olabileceğini gösteriyor. Google Play Store’da yer alan son yorumlara göz atıldığında son sürüm güncellemesini gerçekleştiren kullanıcıların mesaj gönderemediğini ve bağlantı hatası yaşadığını belirten pek çok gönderiye rastlamak mümkün.

Whatsapp’ta bu soruna yakalanmamak için şimdilik son sürüm güncellemesi yapmamanız faydalı olacaktır. Güncellemeyi yapan kullanıcıların eski sürüme dönme şansı bulunmadıkları için yeni bir güncelleme gelene kadar ya da Whatsapp soruna farklı bir çözüm geliştirene kadar beklemesi gerekiyor.

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama, 2G , 3G , 4G ya da WiFi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video,ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD’de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.

Kısa zamanda büyük bir popülariteye kavuşan WhatsApp Messenger üzerinden gerçekleşen iletişim trafiği Ağustos 2012’den Ocak 2013’e kadar %75 oranında artarak 2012 yılında toplamda %500’e ulaşmıştır. Dünyada kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek olan siber hizmetler arasındadır.

Facebook tarafından 4 milyar USD nakit para, 12 milyar USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi olmak üzere toplamda 19 milyar USD karşılığında satın alınmıştır. Bu satın alma işleminin bazı kişisel hakları ve bilgi mahremiyetini savunan gruplar tarafından durdurulması istenmiştir. Mark Zuckerberg yaptığı açıklama ile WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcıya ulaştığını açıklamıştır.

  • Gece saat 02.44 itibarıyla WhatsApp kapatıldı. Dünyanın en büy.  Samsun Haber » Teknoloji » Whatsapp engellendi! 4 Kasım 2016 whatsapp neden çalışmıyor .
  • Bugün gece saat 01:00 sularında whatsapp engellendi. Peki whatsapp neden çalışmıyor ? Yaşanan sosyal medya engellerinde göz altıların olduğu söyleniyor.
  • WhatsApp ' ta hiçbir öğe gönderilmedi nedir ne demek ? hiçbir öğe gönderilmedi hatası çözümü. WhatsApp açılmıyor çalışmıyor .
  • Whatsapp Neden Çalışmıyor Ne Zaman Açılacak. Türkiye'de bugün Whatsapp kullanıcıları bir türlü giriş yapamadıkları gibi yazışma ve dosya alışverişi gerçekleştiremiyor.
  • WhatsApp neden çalışmıyor ? 04 Kasım ve 05 Kasım..  Uzun zamandır belki de güzide ülkemizde WhatsApp uygulaması hiç bu kadar uzun zamandır yasaklanmamıştı.
  • Twitter, ve WhatsApp neden çalışmıyor ? Radyo Televizyon Üst Kurulu  Turkey Blocks'dan açıklama: Twitter, WhatsApp , Facebook ve 'a erişim engelleniyor.
  • Bugün WhatsApp 'a girmeye çalışan kullanıcılar uygulamaya giremedi.
  • Whatsapp , İngiltere ve Avrupa'nın büyük kısmında çalışmıyor .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir