WhatsApp Görüntülü Konuşma Devri Başlıyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp önemli bir yeniliğe daha imza atıyor. WhatsApp görüntülü görüşme için artık son hazırlıklar tamamlanıyor. Çok yakın bir gelecekte Android ve iOS’teki WhatsApp kullanıcılarına sunulacak.


WhatsApp’ın Android beta uygulamasını deneyen kullanıcılar, “Video Arama” seçeneğiyle karşılaştı, ancak arama yapıldığında bu özelliğin henüz çalışmadığı görülüyor.

Daha evvel gelen bilgiler ve bu yeni yayınlanan görüntüler, WhatsApp için güncellemenin çok yakın olduğunun habercisi.

Ocak 2010 yılında hayatımıza giren ve her geçen gün büyüyerek kullanıcı sayısının 1 milyarı aştığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta yeni bir dönem başlamak üzere.

Android işletim sisteminde WhatsApp beta test programı kullanan bazı kullanıcılara video arama özelliği geldiği öğrenildi.

WhatsApp, test ettiği bu özelliği tüm kullanıcıları açtığı vakit hiç şüphesiz, görüntülü konuşma alanındaki en büyük rakipleri Skype, FaceTime, Hangouts ve Facebook Messenger için en büyük tehdit olacak. Diğer taraftan WhatsApp hali hazırda Facebook’un çatısı altında olacağı için görüntülü konuşma özelliğini Messenger ile birlikte domine edecek gibi görünüyor.

  • Telefon simgesi tıklandıktan sonra kullanıcının karşısına iki seçenek çıkıyor: Sesli konuşma , görüntülü arama . Görüntülü aramaya basarak uygulama aktif hale geliyor.
  • Facebook Messenger , Google Duo, Viberden sonra Görüntülü Konuşma başladı .
  • Görüntülü konuşma gönderdiğiniz kişinin WhatsApp sürümü güncel değilse, öncelikle arama sonlandırılıyor.  sayesinde bu kötü imajından kurtulmaya başladı gibi görünüyor.
  • Android için hazırlanan Whatsapp 'ın beta sürümünde görüntülü görüşme resmen kullanılmaya başlandı .
  • Paylaşım. Tweet. Paylaşım. Paylaşım. Email. Yorum. Sık kullanılan popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ’a yakında görüntülü konuşma özelliği de gelecek.
  • dönemi başlayacak mayıs ayından itibaren beta testlerine başlayan whatsapp sona geldi ve Görüntülü .  Whatsapp ’da Görüntülü Konuşma Devri . Kas 15, 2016.
  • Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp 'a görüntülü konuşma özelliği eklendi.
  • Dünyanın en büyük mesajlaşma ağlarından biri olan WhatsApp 'ta görüntülü konuşma devri resmen başladı .
  • Posted on 18 November 2016 by admin. Dünyanın en popüler mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp ’a görüntülü arama özelliği geldi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir