Volkan Konak’ın Acı Günü!

Fırtına lakaplı milyonların sevgilisi Karadenizli Volkan Konak’ın annesi hayata gözlerini yumdu. Volkan Konak’ın annesi 86 yaşındaki Saynur Konak bugün Trabzon’un Maçka ilçesinde sol yolculuğuna sevenlerinin omuzlarında uğurlandı.

İHA’nın haberine göre Karadeniz’in hırçın sanatçısı Volkan Konak’ın annesi Saynur Konak hayata gözlerini kapadı. Saynur Konak 1930 yılında doğdu ve 86 yaşında hakkı rahmetine kavuştu.

Türkiye’nin en çok beğenilen sanatçılarından Volkan Konak’ın annesi Saynur Konak’ın İstanbul’da hayatını kaybettiği bilgisi geldi. Cenaze memleketleri olan Trabzon’a gönderildi. Defin işlemleri Trabzon’un Maçka İlçesi’nde gerçekleşti.

Trabzon’un Maçka ilçesi Merkez Camisi’nde ikindi namazını müteakiben cenaze namazı kılındı. Cenazeye katılanlar arasında ünlü sanatçı Volkan Konak ile büyük kardeşi Lokman Konak ve kız kardeşleri Nuran Bahçekapılı, Nuriye Yavuz, Nazlı Yavuz, Saadet Yolsal ve Dilek Öztürk ve aynı zamanda Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, Maçka Kaymakamı Deniz Pişkin, CHP Trabzon eski Milletvekili Volkan Canalioğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Volkan Konak cenazede annesinin tabutu başında taziyeleri kabul ederken yakın dostları ile sanatçı arkadaşları da yalnız bırakmadı. İkindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Saynur Konak ilçenin Güney Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa defnedildi. Defin işlemleri yapılırken yüzlerce kişinin duygusal anlarına şahit olundu.

Cenaze sırasında pek fazla sanatçı camiasından kimsenin olmaması dikkatlerden kaçmadı. Volkan Konak ve abisinin defin işlemleri sırasında çok zor anlar geçirdiği de gelen bilgiler arasında.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir