Vizyona Girmesi Sabırsızlıkla Beklenen 8 Yeni Film

Vizyona girmesi sabırsızlıkla ve heyacanla beklenen 10 yeni filmi yazımızda bulacaksınız. 2016 yılının sonlarında ve 2017 nin başlarında vizyona girecek bazı filmler seyircileri meraklandırıyor. Vizyona çok yakında girecek olan ve heyecanla beklenen yabancı ve Türk filmlerinin vizyon tarihlerini merak ediyor olabilirsiniz. İşte vizyon tarihi en çok merak edilen yabancı ve Türk filmleri.

Hızlı ve Öfkeli 8


Aksiyon tutkunlarının merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 8 in ; yönetmenliğini F.Gary Gray yapıyor. Bu harika film Hızlı ve Öfkeli 8; 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek. Başrollerini ise Holywood’un efsane oyuncuları Vin Diesel ve Dwayne Johnson yapıyor.

İkinci Şans


Başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı İkinci Şans filmi; 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek. Romantik ve dram türünde olacak filmin yönetmen koltuğunda ise Özcan Deniz var.

İkimizin Yerine


Serenay Sarıkaya ve Nejat İşlerin başrollerini üstlendiği İkimizin Yerine Filmi; 21 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecek. Yönetmeninin Umut Turagay olduğu İkiminiz Yerine filmi romantik seyircilere hitap ediyor.

Bir Baba Hindu


Bir Sermiyan Midyat filmi olan Bir Baba Hindu; 30 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek.Başrollerde ise Sermiyan Midyat, Şafak Sezer, Burak Satıbol ve Füsun Demirel gibi ünlü oyuncular var.

Çok Uzak Fazla Yakın


Yönetmen koltuğunda Türkan Derya Güven’in oturduğu Çok Uzak Fazla Yakın Filmi ; 23 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek. Başrollerinde güzel oyuncu Burcu Biricik, Özgün Çoban ve Kaan Yılmaz var.Romantik ve dram türündeki film seyircileri meraklandıracak gibi.

Çok Uzak Fazla Yakın filmi İki üniversiteli gencin tanışmalarının ardından yaşadıkları büyük aşkları ve iniş çıkışları seyirciyi derin duygulara sürükleyecek.

Ekşi Elmalar


Bir Yılmaz Erdoğan filmi olan Ekşi Elmalar filminde ; Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden ve Şükran Ovalı başrollerde. 28 Ekim 2016 da vizyona girecek olan filmin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

Doktor Strange


Scott Derrickson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Doctor Strange; bir Marvel yapımı. Başrollerde ise Benedict Cumberbatch ve Chiwetel Ejiofor oynuyor. Bu  merakla beklenen film Doctor Strange; 4 Kasım 2016 da vizyona girecek.

Çakallarla Dans 4


Murat Şeker’in yönetmen koltuğunda oturduğu film Çakallarla Dans 4 ; 25 Kasım 2016 ‘da vizyona girecek. Komedi türündeki filmin ise serinin diğer filmlerine renk katacağı düşünülüyor.

Vizyona Girmesi Sabırsızlıkla Beklenen 8 Yeni Film

Vizyona Girmesi Sabırsızlıkla Beklenen 8 Yeni Film Özet Bilgiler

  • Vizyona girmesi sabırsızlıkla ve heyacanla beklenen 10 yeni filmi yazımızda bulacaksınız.  Bu harika film Hızlı ve Öfkeli 8 ; 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek .
  • Gösterime girmesi sabırsızlıkla ve heyacanla beklenen 10 yeni vizyona giren filmi   Bu mükemmel film Süratli ve Öfkeli 8 ; 14 Nisan 2017 tarihinde gösterime girecek .
  • Gösterime girmesi sabırsızlıkla ve heyacanla beklenen 10 yeni vizyona giren filmi   Bu mükemmel film Süratli ve Öfkeli 8 ; 14 Nisan 2017 tarihinde gösterime girecek .
  • 2017'de sabırsızlıkla beklenecek en iyi filmler !  Aşağıda ve sonraki sayfalarda 2017’de vizyona girecek heyecan verici filmlerin fragmanlarını inceleyebilirsiniz.
  • gösterime girdi .  2017’de zirveye yükselecek filmin hangisi olacağına karar vermek için gelin 2017’nin Sabırsızlıkla Beklenen 38 Gişe Filmi   vizyona girmeye hazırlanıyor.
  • Aksiyon, komedi, dram ve gerilim severlerin sabırsızlıkla beklediği filmler bu hafta vizyona girdi . İşte yeni filmler .
  • Ayrıca serinin bu yeni filminde izleyici, yeni bir kötü karakter ile tanışacak.
  • Yeni yılda hangi filmler bizi bekliyor ? Time internet sitesi 2015'te sinemaseverlerin sabırsızlıkla beklediği 15 filmi sıraladı.
  • Peki, sinema severleri 2017 yılında hangi filmler bekliyor ?  Aşağıda ve sonraki sayfalarda 2017’de vizyona girecek heyecan verici  NFS The Run' dan yeni video.
  • Ayrıca serinin bu yeni filminde izleyici, yeni bir kötü karakter ile tanışacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir