Vikings Hayranlarına Müjde!

Amerikan History kanalının milyonlarca izleyicisinin olduğu sevilen dizi Vikings yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Vikings hayranlarının merakla beklediği 4. sezonun 4. bölümü yayınlandı. Bu son bölümde ve yeni bölümde olacaklar hakkında detaylı bilgi haberimizin içeriğinde..

History kanalının en sevilen dizilerinden Vikings’in 4. sezonuna ait merakla beklenen 4. bölümü yayınlandı. Vikings hayranlarının başladığı günden beri asla kaçırmadıkları Viking Ragnar Lodbrok’un hayatı ve hikayelerinden esinlenilerek yapılan çarpıcı ve sürükleyici bu dizinin hitleri gün geçtikçe artıyor.

Vikings dizisinin son bölümü dün gece Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da History kanalında ekrana geldi. Amerika ve Kanada’dan sonra Türkiye’den hayranları da merakla yeni bölümün ne zaman çıkacağını bekliyordu. Alınan bilgiye göre Türkiye’de ise TLC’de 11 Mart2016 tarihinde saat 22.25’de sevenleriyle buluşacak.

Vikings 4. Sezon 3. Bölüm’de Yaşananlar

Kral Horik’in oğlu haince plan yapacaktır. Kral Horik’in oğlu Lagertha ve Ragnar Lodbrok’un oğlu Bjorn’u öldürmesi için birini tutar. Bjorn, Kattegat’tan ayrıldıktan sonra kış şartlarında avlanırken, kendisini öldürmek amacıyla gönderilen dağ adamını yakaladıktan sonra ağaca bağlar. Dağ adamı tarafından yüzü yaralanan Bjorn, Kral Horik’in yüzüğünü bulur ve adamı kimin gönderdiğini öğrenmeye çalışır. Hz. İsa’nın doğumundan 12 gün sonra kutlanmasına atfen Onikinci Gün Bayramı kutlanır. Rollo Fransizca öğrenmiştir ve karısı ile sohbet eder. Karısına yaranmak için Viking savaşçılarını öldürdüğünü söyler.

Vikings sevenler bu akşam yayınlanacak bölümü kaçırmasın. Yönetmen bu bölümde sürprizlerin olacağını ve en iddialı bölümlerden biri olacağının sinyallerini verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir