Vicdansız Anne Utanmadan “Ben Kötü Anne Değilim” Dedi

Mersin’deki vicdansız anne konuştu. Mersin’de 3 yaşındaki çocuğunu öldüresiye döven vicdansız anne hakim karşısına çıktı. 36 yaşındaki Özbekistanlı anne “ben kötü anne değilim bir anlık öfkemin kurbanı oldum” dedi. İşte o şok açıklamalar…

Türkiye bu görüntüleri izleyip ayağa kalkmıştı.

İzleyenlerin kanını donduran görüntülerde Özbekistanlı annenin 3 yaşındaki çocuğuna ağız dolusu küfürler edip onu öldüresiye dövüyordu.

30 yaşındaki Hasan Tayfun Ç. ile nikahsız yaşayan ve bir kızları olan Özbekistanlı Gulchehra I., geçimsizlik sebebi ile kızını da alıp ayrı yaşamaya başladı. Daha sonra ayrıldığı eşine olan öfkesini sürekli çocuğundan çıkaran Özbekistanlı Anne Gulchehra’nın çocuğuna şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada yayınlandı.

Görüntüleri gören çocuğun babası Hasan Tayfun Ç.’de soluğu savcılıkta aldı ve eski eşi hakkında şikayette bulundu. Ve çocuğunu almak için başvurdu.

Dayak yiyen küçük kız babasına teslim edilirken, Cumhuriyet Savcılığı ise soruşturma sonunda Gulchehra Isokulova hakkında ’tehdit, hakaret, basit yaralama’ suçlarından 5 yıl hapis istemiyle Mersin 15’nci Asliye Ceza Mahkemesi’ne dava açtı.

15’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yapılan ilk duruşmaya Özbek anne, kendisinden şikayetçi olan Hasan Tayfun Ç. ile avukatı katıldı. Duruşmada savunmasını yapan anne şunları söyledi:

AÇIKLAMALARIN VİDEO HALİNİ İZLEMEK ÇİN TIKLAYIN

“Olay sırasında kendimde değildim. Birkaç saat öncesi soba devrilmişti, ben sobayla uğraşıyordum, o anda öfkeme hekim olamadım. Çocuğuma istem dışı bir şiddet uyguladığımı biliyorum. Düşüncesizliğimin kurbanı oldum. Yabancı uyruklu olduğum için bana yapmadıkları zulüm kalmadı. Çok kötü psikolojik baskılara uğradım. Tüm annelerden ve evladımdan çok özür diliyorum. Ben kötü bir anne değilim. Çocuğumu çok seviyorum. Allah kimsenin evladından ayırmasın. İnşallah adalet adaletli karar verir, ben de evladıma kavuşurum.”

’EN BÜYÜK CEZA VERİLSİN’

Baba ise eski eşinin yalan beyanda bulunduğunu öne sürerek, “Çocuğa yaptığı işkence ve dayak görüntüleri çok net. Şemsiye ve sopa ile çocuğu dövüyor. En büyük cezanın verilmesini istiyorum” dedi.

Duruşmada annenin dinlettiği 4 tanık, annenin çocuğuna kötü muamele yaptığına ve dövdüğüne tanık olmadıklarını, özünde iyi bir anne olduğunu anlattı. Mahkeme eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

Anne-Marie David, Fransız şarkıcı .

  • Ana Sayfa Türkiye Vicdansız Anne Utanmadan “ Ben Kötü Anne Değilim ” Dedi .  Mersin’de 3 yaşındaki çocuğunu öldüresiye döven vicdansız anne hakim karşısına çıktı.
  • VİCDANSIZ ANNE . Tweet. 19544 izlenme 29 Ocak 2017.
  • Nasıl yürüdüm, nasıl öğrendim, nasıl anne dedim , nasıl yiyodum..  İnanmıyorum ki vicdansız veya kötü biri olasınız Bu bir hastalık ve bir psikoloğa görünmeniz lazım.
  • Vicdansız " Anne . 18 Nisan 2015 Cumartesi 20:27.  Bu nedenle vicdan azabı çekiyordum. Daha fazla acı çeksin istemedim." dedi .
  • Vicdansız Anne haberi ve daha fazla haberler için hemen tıklayın!  Bu nedenle vicdan azabı çekiyordum. Daha fazla acı çeksin istemedim.” dedi .
  • Son Dakika Haberleri: Vicdansız " Anne .  alınan daha sonra odaya çıkarılan bebeğin tedavisine devam edilirken anne Özlem A. ve annesi S.K. refakatçi olarak kalmaya başladı.
  • Buluşma yeri havaalanı. Türkmen anne kız 4 aylık bebeği satmak için sözleştikleri Sabiha Gökçen Havalimanı’na geldiler.  Pişmanım ve bebeğimi geri istiyorum” dedi .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir