Uzun Mesafe Uçuşlarınıza Yardımcı Ürünler

Uçak yolculuğu ne kadar rahat gözükse bile, biraz uzadığı taktirde bizi oldukça yoruyor. Uçağın dik koltukları, dar kemerleri bizi oldukça rahatsız edebilmektedir. İşte bu ürünler, sizi bütün o stresten uaklaştıracaktır. Bazıları da yolculukta sıkılmanızı engelleyecektir.

Bose Quiet Comfort 25 Kulaklıklar


Kesinlikle 747 motor yüksek sesi ve kabin gürültüsünü keser. Kulak üstü yastıkları rahattır. Ekonomi sınıfı dik koltuklarına kafanızı yaslasanı bile, bütün o kabinetin ortamına rağmen güel bir uyku geçirmenizi sağlar. Bunları aldığınızda, yanında özel bir uçak adaptörü gelecektir. Bu sayede, etraftaki gürültüyü engellemek için yüksek ses açıp müzik dinleyip kulaklarınıza hasar vermenize gerek kalmaz. Çünkü bir yandan sesleri kısar, bir yandan da güzel ses verir. Bunları Apple ve Samsung cihazları için alabilirsiniz. Kulaklıklar tek bir AAA pil kullanıyorlar (pilleri olmadan müzik dinleyebilirsiniz, fakat kulaklıkların gürültü engelleme yeteneğini kaybedecekleri için bazı yedek parçalar almayı unutmayın).

Bedtime Bliss Contoured Göz Maskesi


Bu maskenin standart göz maskesi arasındaki fark, kaldırılmış göz yastığının eklenmesidir. Dolayısıyla, materyali gözünüze yasladığınızda daha rahat etmeniz anlamına gelir. Velcro kayışı ayarlanabilir hale getiriyor ve kullanışlı bir küçük taşıyıcıya sahip. Açık olduğunda, tamamen ışığı keser.

2XU 24/7 Compression Çoraplar


Aussie spor giyim markası 2XU, egzersiz sonrası şişmeyi azaltmak ve iyileşmeye yardımcı olmak için kan akışını artırmaya yardımcı olan spor sıkıştırma dişlileri ile bilinir. 24 saat çorapları havaalanında, uzun bir uçuştan sonra elde edebileceğiniz şişlik ve kas yorgunluğunu azaltmak isteyen tıbbi kalitede çoraplara ihtiyacı olman herkes için satılmaktadır. Bunlar pamuk karışımıdır, bu nedenle daha nefes alabilen ve bazılarından daha serin olanlardır. Bir dizi renk kombinasyonunda erkek ve bayan modelleri vardır.

Avène Thermal Spring Water


Cildinizi gerçekten dinlendirir ve nemlendirir. Seyahat sırasında kullanılabilecek en güzel üründür. Güneş kızarıklığını engeller ve yüzünüzü yatıştırır. El bagajına sığdırabileceğini boyu vardır.

Knomo Knomad Air Fabric Portable Organiser


Knomo’nun zeki düzenleyicileri, bir yere teknoloji, tablet, akıllı telefon, kablolar ve taşınabilir pillerinizi hafif, ince bir klasöre sığdırmanızı sağlar. Popüler Knomad Air’in bu son tuval versiyonu, hantal bir durumda olmadığı sürece bir iPad Air de dahil olmak üzere 10 inçlik bir tablete sığdırabilir. Kartları, pasaportunuzu, anahtarlarınızı, kalemlerinizi ve hareket halindeyken, uçakta ve ötesinde kolaylıkla erişmeniz gereken her şeyi sığdırabilir. Çevreci ama geri dönüşümlü plastik şişelerden üretilmiş bir kumaş olan PET tuvalden üretilmiştir.

Travalo Milano Spray


En sevdiğiniz kokuyu boşaltmanızı sağlayan bir seyahat boyutunda atomizere yatırım yapın. Bu, gördüğümüz en zeki ve en etkili yöntemlerden biridir. Parfümünüzün üst ucunu sökün ve mekanizmayı milanonun alt kısmı ve pompa ile hizalayın. Sekiz rengi bulunuyor, klasik siyah ve turuncu renkleri çok popüler. El bagajınızda kolayca bulundurabilirsiniz.

Uzun Mesafe Uçuşlarınıza Yardımcı Ürünler

Web sitesi, web üzerindeki sayfalar; metin, görsel ve animasyon şeklinde ziyaretçisine bilgi aktaran veya hizmet sunan sayfaların tümünü kapsayan bir doküman topluluğudur. Ziyaretçiler bir web sitesine, HTTP veya HTTPS protokollerinde aşağıdaki bileşenlerden oluşan benzersiz bir adresi kullanarak erişirler:

 • www : World Wide Web
 • alanadi : Domain Name
 • com : TLD Top Level Domain yani üst seviye alan adı

Bu adres gerekli dosyalara ulaşımı ve sergilenmesi sağlanarak ziyaretçiye görsel sunum şeklinde hizmet verir. Ayrıca web siteleri çok güncel kullanılmamasına rağmen özel bir ip adresinden de sergileme hizmeti verir.

Web siteleri 1991’de geliştirilmeye başlandı. Daha sonra 30 Nisan 1993’te CERN tarafından WWW ön eki ile internet kullanıcılarının ulaşabileceği şekle getirildi. 12 Nisan 1993 tarihinde ODTÜ ‘den Ankara-Washington arasında kiralık hat ile Türkiye’de ilk internet bağlantısı gerçekleşti.

Uzun Mesafe Uçuşlarınıza Yardımcı Ürünler Özet Bilgiler

 • Uzun mesafeli uçuşlarda 10000 15000m yüksekten uçmalarının bir nedeni de yakıt tüketimini azaltmaktır.bu durum nasıl açıklanabilir.  Beyin. Yardımcı .
 • Daha uzun görünmek için nasıl giyinmeli? Boyunuz kısa mı? Üzülmenize gerek yok.  Uzun Mesafe Uçuşlarınıza Yardımcı Ürünler . Henüz yorum yok.
 • İşte bu ürünler , sizi bütün o stresten uaklaştıracaktır. Bazıları da yolculukta sıkılmanızı engelleyecektir.  Ekonomi sınıfı Uzun Mesafe Uçuşlarınıza Yardımcı Ür
 • Ziyaretçi. yocu uçakları uzun mesafeli uçuşlarda daha az yakıt harcamak için çok yüksekten uçarlar bunun sebebi nedir. EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi.
 • Göğüs kemiklerine bağlı olan çok güçlü kaslar da kanat hareketine yardımcı olan diğer bir adaptasyondur.  Kanat hareketi ve özellikle uzun mesafe uçuşları , oldukça büyük
 • uzun menzilli insansız. 3,412 Sonuçlar Ürünler . Konum: Tüm Ülkeler ve Bölgeler.  Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
 • Dünyanın en büyük yolcu uçağı, dünyanın en uzun uçuş hattında kullanılmaya başlanmıştı.  İşte uçulan mesafe bakımından dünyanın en uzun 20 uçuş hattı: Sıra.
 • Uzun mesafeli uçuşun su gibi akıp geçebilir. Şu anda dünyadaki en uzun süreli uçuş , Qantas Havayolları’nın Sidney Dallas Fort Worth rotasıdır ve 16 saat 55 dakika sürer.
 • Çok uzun bir uçuşa en fazla kaç saat katlanabilirsiniz? Havada 18 19 saat geçirebilir misiniz?  Özellikle uzun menzilli seferlerde bu daha çok öne çıkıyor.
 • Uzun mesafeli uçuşlarda uçakların 10 000 15 000 m yüksekten uçmalarının bir nedeni de yakıt tüketimini azaltmaktır. Bu durum nasıl açıklanabilir? Araştıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir