Ünlü Şarkıcı Sıla Savcıya İfade Verdi!

Ünlü Şarkıcı Sıla savcıya ifade verdi! Anadolu adliyesine gelen şarkıcı Sıla, kendisini yol ortasında rahatsız ederek kolundan tutan şahıs hakkında arasında geçenleri anlattı..

Sıla, Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na avukatı Rezan Epözdemir ile birlikte geldi.

 

Sıla Gençoğlu, soruşturma savcısına ifade vererek olay gününü anlattı. Sıla ifadesinde, 17 Mayıs’ta Suadiye Sahil’de yürüyüş yaparken bir kişinin kolunu çektiğini söyleyerek, “Baktığımda açık kimliğini bilmediğim ancak beni sürekli rahatsız ettiği için fotoğrafını gördüğüm kişi olduğunu anladım. Kolumdan çekip bana tanıyormuş gibi Sıla diye ismimle hitap etti. Ben ’Beyefendi ben sizi tanımıyorum, kolumu bırakır mısınız’ dedim. Kolumu kurtarıp yürümeye devam ettim. Tekrar peşimden gelip kolumu çekti. Ben hızla uzaklaştım. Bu esnada şoförümü ve korumamı aradım. Olayın meydana gelişini onlar görmediler ancak daha önce bu kişinin beni rahatsız ettiğini bilmekteler. Bu kişinin daha sonra ’fan club’ üyesi olduğunu öğrendim. Tacizlerini artırınca rahatsız oldum. Şikayetçiyim” dedi.

 

Hayranının daha önce sosyal medya hesaplarından da kendisini rahatsız ettiğini söyleyen Sıla, şüphelinin cezalandırılmasını isteyerek M.N. hakkında uzaklaştırma talebinde de bulundu.

Avukatı Rezan Epözdemir ise ofisinin bir kadın tarafından arandığını belirterek, “Şikayetçiyiz. Rahatsız eden kişinin üzgün olduğunu, şikayetten vazgeçilmesi hususları görevlime bildirilmiştir” şeklinde konuştu.

Olay nasıl oldu?

0-1

Şarkıcı Sıla, Suadiye’de 17 Mayıs’ta yaptığı yürüyüş sırasında kolundan tutarak konuşmaya çalışan hayranı M.N. hakkında geçtiğimiz haftalarda suç duyurusunda bulundu. Sıla adına avukatı Epözdemir’in savcılığa sunulan dilekçede, şüpheli M.N.’nin “Kişilerin huzur ve sükununu bozma” ve “Taciz” suçlarından hakkında dava açılması talep edildi. Şüpheli M.N.’nin, Sıla’yı takıntılı hale getirdiği, sosyal medya hesaplarından Sıla’nın fotoğraflarını paylaşarak yazılar yazdığı ifade edilen dilekçede, şüphelinin taciz amacıyla hareket ettiği öne sürüldü.

Sıla Gençoğlu , Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Acıpayam , Denizli ‘de doğdu ve öğrenim hayatı için önce İzmir ‘e sonra İstanbul ‘a yerleşti. Sahne eğitimi almaya lise yıllarında başladı. Bilgi Üniversitesi ‘ndeki caz eğitimi sonrasında uzun süre Kenan Doğulu ‘ya geri vokallik yaptı.

2007’de kendi adını verdiği albümünde yer alan ve Türkiye Resmî Listesi ‘nde bir numara olan ” …Dan Sonra ” şarkısıyla çıkış yapan Sıla, sonrasında yayımladığı eleştirel ve ticari başarılar elde eden İmza , Konuşmadığımız Şeyler Var , Vaveyla , Yeni Ay ve Mürekkep albümleriyle de liste başarılarını sürdürmeye devam etti. Bu albümlerde yer alan ” Sevişmeden Uyumayalım “, ” Acısa da Öldürmez “, ” Kafa “, ” Boş Yere “, ” Vaziyetler “, ” Yabancı ” ve ” Hediye ” şarkıları da Türkiye’de liste başı oldu. Bunların yanı sıra ” Yoruldum “, ” İmkânsız ” ve ” Zor Sevdiğimden ” gibi diğer pek çok şarkısı da hit olarak ilk beşe girdi.

Şarkıcılığının yanı sıra eleştirmenler tarafından övülen söz yazarı ve besteci kimliğiyle ön plana çıkan Sıla, kendi albümlerindeki şarkıların neredeyse tamamını tek başına yazarak Efe Bahadır’la birlikte bestesini yaptı. Ayrıca başka şarkıcılar için de birçok şarkı sözü yazdı. 2010’da Konuşmadığımız Şeyler Var ve 2014’te Yeni Ay ile birlikte Türkiye’de yılın en çok satan şarkıcısı oldu. Bugüne kadar dört Altın Kelebek Ödülü ve yedi Kral Tv Video Müzik Ödülü dahil olmak üzere onlarca ödül kazandı .

  • Ana Sayfa Magazin Ünlü Şarkıcı Sıla Savcıya İfade Verdi !  Sıla , Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na avukatı Rezan Epözdemir ile birlikte geldi.
  • 07/10/2016 18:20. Şarkıcı Sıla 'nın, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğu Davut Güloğlu, soruşturmayı yürüten savcıya 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdi .
  • sıfatıyla ifade verdi .  Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na avukatı Rezan Epözdemir ile birlikte gelen Sıla Gençoğlu, soruşturma savcısına ifade vererek olay gününü anlattı.
  • Ünlü şarkıcı Sıla , Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi için kullandığı  Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu'nda savcıyla görüşen Sıla 'nın ifadesi ortaya çıktı.
  • öne sürdüğü bir hayranı hakkında yaptığı suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturma kapsamında "müşteki" sıfatıyla ifade verdi .
  • Ünlü şarkıcı Sıla , kendisine hakaret ettiği  Güloğlu, soruşturmayı devam ettiren savcıya ifadesini verdi . Bu haber 2016 10 07 23:36:37 eklenmiş ve 69 kez görüntülenmiştir.
  • Hakan Fidan'ı ifadeye çağıran savcı tutuklandı.  Şubat salı günü itibariyle meydana gelen trafik kazasında Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun aralarında bulunduğu 3 kişi hafif yaralandı.
  • Şarkıcı Sıla 'nın, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğu Davut Güloğlu, soruşturmayı yürütün savcıya 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdi .
  • Ünlü şarkıcı Sıla , kendisini rahatsız ettiğini öne sürdüğü bir hayranı hakkında yaptığı suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturma kapsamında "müşteki" sıfatıyla ifade verdi .
  • Şarkıcı Sıla 'nın, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğu Davut Güloğlu, soruşturmayı yürütün savcıya 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdi .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir