Ucuz ve uygun uçak bileti almanın incelikleri

Ucuz uçak bileti almak için bilet fiyatlarını karşılaştırıp en uygun havayolu şirketini seçebilirsiniz.

Seyahat etmeyi çok seviyorum ancak uygun uçak bileti bulmakta çok zorlanıyorum diyorsanız işte size birkaç ipucu: İyi uçuşlar!

Ucuz ve uygun uçak bileti almak için Ramazan Bayramı, tatil sezonunu beklemeden erken alım avantajını kaçırmayın. Aksi takdirde yoğunluk olacağı için bilet fiyatların karşılaştırmanız da pek işe yaramaz ve mecburen yüksek fiyattan alırsınız.

Bilet almadan önce Uçak bilet fiyatları karşılaştırması yapın, ucuz uçak bileti bulun, rezerve edin, satın alın. Yurtiçi ve yurtdışı ucuz uçak bileti bulmanın en kolay yolu erken bilet almak ve karşılaştırma yapmaktır.

Türkiye’den her yere uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp  ucuz uçak bileti bulmak için karşılaştırma sitelerin ziyaret edin.

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında en uygun uçak bileti fiyatlarını sorgulayın. İster rezervasyon yaparak erken alın ister tüm havayollarını karşılaştırarak en ucuz uçak bileti fiyatlarını hemen bulabilirsiniz.

Uçak Bileti Kelimesinin ve Türevlerinin Sektörel Aranma Yoğunlukları

 

SEO ROI (SEO Yatırım Getirisi)

Anahtar kelimelerde sıralamadaki konumunuza ve anahtar kelimenin aranma hacmine bakarak hangi sıradan ne kadar dönüşüm olduğunu görebilirsiniz.

Anahtar Kelimelerin Ortalama Aylık Ciro Getirisi

 

 

SEO ve Adwords Değerlendirmesi

1.769.700 aylık arama hacmine göre Adwords üzerinden sağlanacak trafik oranına göre organik ile 1. sıradan elde edilecek ziyaretçi sayısı için ortalama 0,90 TL TBM üzerinden aşağıdaki maliyet oluşmaktadır.

7 Kelimedeki Arama Hacmi: 1.769.700

1. Sıra Tıklanma Sayısı (%36,4): 644.170 ziyaret

Ortalama TBM: 0,90 TL

SEO ile Eş Değer Ziyaretteki Adwords Maliyeti : 644.170 * 0,90 = 579.753 TL olmaktadır.

SEO ile doğrudan çalışılan kelimelerin dışında benzer kelimelerde de dolaylı performans artışı sağlanarak genel trafik daha büyük ölçüde artarken, Adwords çalışmalarında sadece hedeflenen kelimeler için geri dönüş elde edilmektedir.

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin 10 kolay yol

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Skyscanner 600’in üzerinde havayolunu gerçek zamanlı olarak tarayarak, fiyat ve mekan bazında sonuçları karşılaştırmalı olarak sunan bir arama motorudur . Site ayrıca kullanıcılarına, herhangi bir ayda herhangi bir destinasyona olan uçak bileti fiyatlarını çizelgelerle, gün ve gün fiyatları karşilaştırabilme olanağı sunuyor. Ya da herhangi bir şehirden hafta sonu bilet fiyatlarını.

Site aralarında Çince , Rusça , Portekizce , Lehçe , İspanyolca ve Japonca gibi dillerin olduğu, 23 ayrı dilde hizmet vermektedir.

Kullanımı tamamen ücretsiz olan Skyscanner, doğrudan bilet satmamaktadır; bunun yerine, kullanıcılarına arzu edilen destinasyona en ucuz uçak bileti bulma olanağı sağlar. Burada tüm fiyatları ve havayolu şirketlerini karşılaştırmalı olarak listelenmiş gören kullanıcı, tercih ettiği opsiyona tıkladığında, alım işlemini güvenle yapması için servis sağlayıcının sitesine transfer edilir.

Skyscanner kullanımı kolay esnek bir platform yaratarak, maceraya atılmak isteyen kullanıcılarının, herhangi bir destinasyon ya da uçuş tarihi girmeden, her yere uçuş araması yapabilmelerini de sağlıyor. Skyscanner kullandığı son teknolijelerle uçuş arama sonuçlarını çok kısa bir sürede sunmaktadır. Şirketin merkezi Edinburg şehridir ve Polonya ‘da da bir ofisi bulunmaktadır.

 • Ucuz uçak biletleri .
 • Havayolu Firmalarını Karşılaştır.
 • Ana Sayfa Alışveriş Ucuz ve uygun uçak bileti almanın incelikleri .  Yurtiçi ve yurtdışı ucuz uçak bileti bulmanın en kolay yolu erken bilet almak ve karşılaştırma yapmaktır.
 • En Ucuz Almanya Uçak Biletleri .
 • Eğer çok fazla uğraşırsanız ve bu konuda biraz zaman harcarsanız, bir sonraki uçak biletinizi çok ucuza getirebilirsiniz.
 • Kış dönemi bu açıdan ucuz biletler ve uygun uçuşlar için uygun bir zaman dilimidir. Önemli günlerde (bayram, tatil gibi) Anadolu jet bilet fiyatları çok önceden artmaktadır.
 • En uygun Almanya uçak biletini bulmak için site site dolaşmanıza gerek yok.  Almanya ’ya en ucuz uçak biletlerini Skyscanner’de bulabilirsiniz.
 • Sizin için en ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarını tek sayfada listeyelen Alo Bilet Hattı sitesi üzerinden, en uygun Almanya uçak bileti kampanyaları yararlanın.
 • İstanbul Londra Türk Hava Yolları uçak bileti enuygun fiyatlı İstanbul Londra uçak biletleri .  "Türkiye'nin Uçak Bileti Sitesi". 7/24 Çağrı Merkezi Hattı 0850 302 99 35.
 • Seyahat Tarihi: 12.02.2017. Ucuz Almanya uçak bileti . Bölge  En uygun koşullarda uçuşları seçin veya tercih ettiğiniz havayoluyla Almanya ’a uçuşlar arayın.
 • Uçuş Ara. Rezervasyon. E Bilet .  En Ucuz Uçak Biletleri ! Aklınıza takılan sorular için  olduğu servisleri ile sadece sizin için en uygun olan sonuçları sunmayı hedeflemektedir.
 • Uygun Fiyatlarla Rezervasyonunuzu Yapın. Uçak Biletinizi Alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir