Twitter’dan Büyük Yenilik! Artık Kendi Tweet’lerinizi Retweet Edebilirsiniz

Twitter kendini yenilemeye devam ediyor! Sosyal medyanın öncü uygulamalarından biri olan Twitter, özelliklerine bir yenisini daha ekledi. Artık Twitter kullanıcıları artık kendi tweet’lerini retweet edebilecekler.

Twitter, kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliğini devreye soktu. Artık kendi tweet’lerini retweet edebilirsiniz.

 

Önceden yazdığınız bir tweet’le alakalı bir gelişme olduğunda o tweet’inizi tekrar ön plana çıkarmak için ya kendi tweet’inize cevap yazıyordunuz, ya da son çare olarak ekran görüntüsü alıyordunuz.

Twitter’da, kullanıcılarını bu işlemle uğraştırmamak için kendi tweet’lerinizi retweet edebilme özelliğini getirdi.

Twitter, bu yeni özelliği eski bir tweet’ini retweet ederek kullanıcılarına duyurdu.

 

Bu yeni özellik olumlu ve olumsuz tepkileri de beraberinde getirdi. Bazı kullanıcılar bu yeni özelliği desteklerken bazıları da buna karşı çıktılar.

Sosyal medyadan tepkiler…

 

 

Twitter, kullanıcıların 140 karakter ile sınırlandırılmış “tweet” adı verilen gönderiler yazabildiği bir sosyal ağ . Jack Dorsey , Noah Glass , Biz Stone , ve Evan Williams tarafından Mart 2006’da oluşturulup Temmuz 2006’da kullanıma açıldı. 2013’te en çok ziyaret edilen 10 internet sitesinden biri oldu ve “internetin SMS’i” olarak tanımlandı. Mart 2016’da 310 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

  • Bu yeni uygulamayla birlikte Twitter kullanıcıları artık kendi tweet ' lerini retweet edebilecekler.  Kendini retweet etme özelliği bu yüzden getirildi.
  • Ana Sayfa Teknoloji Twitter ’ dan Büyük Yenilik ! Artık Kendi Tweet ’ lerinizi Retweet Edebilirsiniz .  Artık Twitter kullanıcıları artık kendi tweet ’ lerini retweet edebilecekler.
  • Twitter , bu yeni özelliği eski bir tweet ’ini retweet ederek kullanıcılarına duyurdu.  twitter twitter ' dan bir yenilik daha: artık kendi tweet ' lerinizi retweet edebilirsiniz .
  • Twitter 'da büyük yenilik . 24 Mayıs 2016 Salı.  bu ekler artık Tweet ’inizin karakter sınırında yer almayacak.
  • Twitter 'da büyük yenilik . 24.05.2016 Salı 17:05 (Güncellendi: 24.05.2016 Salı 17:42).
  • Twitter ' dan Bir Yenilik Daha: Artık Kendi Tweet ' lerinizi Retweet Edebilirsiniz . Paylaş.  Twitter , bu yeni özelliği eski bir tweet 'ini retweet ederek kullanıcılarına duyurdu.
  • Bu yeni uygulamayla birlikte Twitter kullanıcıları artık ke   Artık Kendi Tweet " lerinizi Retweet Edebilirsiniz .  için kendi tweet ' lerinizi retweet edebilme özelliğini getirdi.
  • Twitter ' dan Bir Yenilik Daha: Artık Kendi Tweet ' lerinizi Retweet Edebilirsiniz . Teknoloji . 15 Haziran, 00:56'da eklendi, 15 Haziran, 11:01'de güncellendi.
  • + Twitter ’ dan büyük yenilik ! Twitter ’ın, bünyesine getirdiği yeni özellik, kullanıcıların kendi tweetlerini retweet etmelerini sağlayacak.  Cevabı iptal etmek için tıklayın.
  • Twitter ' dan Bir Yenilik Daha: Artık Kendi Tweet ' lerinizi Retweet Edebilirsiniz . 15/06/2016.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir