Twitter’dan Bir Yenilik Daha: Bağlan!

Twitter, özelliklerine bir yenisini daha ekliyor. 2015 yılında kullanıcı sayısını arttırmayan Twitter yeni bir hamle yaptı. Twitter “Bağlan” sekmesiyle yeni hesaplar bulmanıza yardım edecek.

Twitter “Bağlan” butonuyla yeni kullanıcı kazanmayı istiyor.

Twitter, ilgilendiğiniz konulardaki çevrenizi genişletmenizi kolaylaştırıyor. Örneğin bilim kurgu seven arkadaşlarınıza veya aynı takımı tutan veya aynı partiyi destekleyen kişilere sizi kolayca bağlayacak.

Takip edeceğiniz hesapları bulmanız için hali hazırda birkaç basamak atlamanız ve biraz da şansınızın yaver gitmesi gerekiyor. Bu sebeple de bu arayışınızı Twitter’daki yeni “Bağlan” butonuyla gerçekleştirebileceğinizi düşünüyoruz. Bugünden itibaren takip etmekten hoşlanacağınız kişi ve hesapların tümünün aynı yerde olacağı detaylı bir listeniz olacak.

“Bağlan” butonu, ayrıca telefon rehberinizle de senkronize olarak arkadaşlarınız ve ailenizle de kolayca bağlanmanıza olanak tanıyacak. Rehberinizden herhangi birisi Twitter’a girdiğinde, size haber vererek kendisine “hoşgeldin” deme fırsatı sunacağız.

“Bağlan” butonu, bugünden itibaren iOS ve Android sistemlerdeki Twitter üzerinden herkese açık. Siz de katılmak istiyorsanız, uygulamanızı güncelleyerek mavi Bağlan butonunu görebilirsiniz.

Twitter, kullanıcıların 140 karakter ile sınırlandırılmış “tweet” adı verilen gönderiler yazabildiği bir sosyal ağ . Jack Dorsey , Noah Glass , Biz Stone , ve Evan Williams tarafından Mart 2006’da oluşturulup Temmuz 2006’da kullanıma açıldı. 2013’te en çok ziyaret edilen 10 internet sitesinden biri oldu ve “internetin SMS’i” olarak tanımlandı. Mart 2016’da 310 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

  • Twitter ’a Bir Yenilik Daha Geldi. Periscope; Producer üzerinden markaların etkileşimlerini arttıracak ve uygun videolar geliştirmelerini sağlayacak olanaklar sunuyor. Karnaval.
  • Twitter ’ dan Yenilik : Bağlan Butonu! Gündem. // 4 Mayıs 2016.  Rehberinizden herhangi birisi Twitter ’a girdiğinde, size haber vererek kendisine “hoşgeldin” deme fırsatı sunacağız.
  • Twitter , en son yeniliği ' bağlan ' butonunu tanıttı.  ‘ Bağlan ’ butonu, bugünden itibaren iOS ve Android sistemlerdeki Twitter üzerinden herkese açık hale geldi.
  • Sosyal medya devi Twitter özelliklerine bir yenisini daha ekleyerek kullanıcılarına sundu.
  • Twitter ile bağlan .  Google Arama Sonuçlarına Bir Yenilik Daha ! Teknoloji & İnternet Haberleri , Teknoloji ve İnternet hakkındaki haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Twitter geçtiğimiz yıl doğrulanmış profilleri kapsayan bir güncelleme ile “ bağlan ”  üzerine kurulu bir sistem üzerinde çalışıyor olması da tartışma yaratan bir yenilik oldu.
  • Twitter ’ dan 2 yenilik . Ağustos 17, 20140 Fontemol. Twitter geçtiğimiz yıl doğrulanmış profilleri kapsayan bir güncelleme ile “ bağlan ” sekmesi özelliğini hayata geçirmişti.
  • Google' dan Bir Yenilik Daha . Konusu 'İnternet' forumundadır ve kelebek tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.  Twitter ile Bağlan .
  • Twitter ' dan kullanıcılarına müjdeli haber.
  • Sosyal medya devi Twitter , yeni bir özelliğini daha hayata geçirdi. Kullanıcılar, artık tanımadığı insanlardan gelen istenmeyen bildirimleri sınırlandırabilecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir