Twitter’da en çok takip edilen 15 hesap

Twitter’da en çok kimler takip ediliyor? Sosyal medya fenomenleri kimler? Siz hangilerini takip ediyorsunuz? İşte Türkiye’nin en çok takipçiye sahip 15 Twitter hesabı…

AHMET DAVUTOĞLU


Başbakan Davutoğlu, hem gündemdeki gelişmeler hem parti projeleri ile attığı tweetler ile dikkat çekiyor.

YILMAZ ERDOĞAN


Nisan 2011 yılından itibaren Twitter kullanan Sanatçı Yılmaz Erdoğan, şu ana kadar sadece 549 tweet attı. Erdoğan’ın hesabındaki son etkileşim tarihi ise 9 Ağustos 2015.

HÜLYA AVŞAR


Tweet hesabını etkin bir şekilde kullanan Hülya Avşar, 48 kişiyi takip ediyor. Ve şu ana kadar 4208 tweet attı.

CÜNEYT ÖZDEMİR


Yaklaşık 30 bin tweet atan Cüneyt Özdemir, twitter’ı aktif kullanan gazeteciler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

SILA


Twitter’ı hayranları ve takipçileri ile buluşma noktası olarak gören Sıla, albümündeki şarkıları ve instagram fotoğraflarını da Twitter’dan paylaşıyor.

FENERBAHÇE


Sosyal medyada da geniş bir kitleye hitap eden Fenerbahçe, twitter hesabındaki takipçi sayısı ile ilk 10’da yer alıyor.

NTV


Habercilikteki son dakika hızını sosyal medyaya da yansıtan Ntv, haber kanalları arasında ilk sırada yer aldı. Ve twitter’da en fazla takipçiye sahip hesapların başında yer aldı.

DEMET AKALIN


Twitter’ı aktif kullanan isimlerin başında şarkıcı Demet Akalın, geliyor. Konserleri ve şarkılarına ait paylaşımlarda bulunan sanatçı bugüne kadar yaklaşık 80 bin tweet attı.

NTV SPOR


Haber kanalı Ntv gibi Spor kanalı Ntv Spor’da sosyal medyada en çok takip edilenler arasında yer alıyor.

OKAN BAYÜLGEN


Ünlü komedyen Okan Bayülgen’in takipçileri hızla artıyor.

ATA DEMİRER


Komedyen Ata Demirer de en çok takip edilenler listesine 5. sıradan giriş yaptı.

GALATASARAY


Yeşil sahalardaki Galatasaray Fenerbahçe arasındaki rekabet sosyal medyaya da yansımış durumda. Ligde kötü günler geçiren Sarı kırmızılılar, sosyal medyada ezeli rakibinin 6 sıra önünde yer alıyor.

ABDULLAH GÜLTwitter hesabını kendi kullanan 11. cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görev süresinin dolmasının ardından takipçilerini arttırmaya devam ediyor. Ve en çok takip edilen 3. hesap olarak dikkat çekiyor.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN12. cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan listemizin 2. sırasında yer aldı.

CEM YILMAZ


 

Ve geldik listenin ilk sırasına… Yaptığı filmler ve espirileri ile milyonları güldüren Cem Yılmaz’ın, takipçileri sayesinde de kendi yüzü gülüyor. Yılmaz, çok fazla tweet atmasa da takipçi sayısı ve aldığı RT’ler ile Türkiye’deki twitter takip listesinde hep zirvede yer alıyor.

Twitter, kullanıcıların 140 karakter ile sınırlandırılmış “tweet” adı verilen gönderiler yazabildiği bir sosyal ağ . Jack Dorsey , Noah Glass , Biz Stone , ve Evan Williams tarafından Mart 2006’da oluşturulup Temmuz 2006’da kullanıma açıldı. 2013’te en çok ziyaret edilen 10 internet sitesinden biri oldu ve “internetin SMS’i” olarak tanımlandı. Mart 2016’da 310 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

  • Ana Sayfa Eğlence Twitter ’ da en çok takip edilen 15 hesap .
  • Ana Sayfa Teknoloji Twitter ’ da en çok takip edilen 15 hesap .  Haber kanalı Ntv gibi Spor kanalı Ntv Spor’da sosyal medyada en çok takip edilenler arasında yer alıyor.
  • Twitter ’ da en çok takip edilen hesapları sizler için biraraya getirdik.  9.Instagram Takipçi Sayısı:31 milyon 324 bin kişi Takip Edilen Sayısı: 15 kişi.
  • Twitter ' da en çok takip edilen 10 hesap . Yılmaz'ın Twitter hesabını , 5 milyon 323 bin 814 takipçiyle 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün hesabı izledi.
  • Sosyal medya platformu twitterdan en çok onlar takip ediliyor 1. Katy Perry  Takipçi: 15 ,713,996 Takip ettiği : 145 Attığı tweet: 2,119.
  • Yazıcı'ya resmi hesabından teşekkür etmiş , ardında da Yazıcı'yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etmişti . EtiketlerTwitter' da en çok takip edilen liderler Twitter .
  • 02:04 Comedy & Entertainment 22/01/2017 03: 15 :57 views 0. Twitter 'de En Çok Takip Edilen 10 Hesap | twicial .
  • Son dönemlerde kitlelerin büyük bir bölümü “Türkiye’de en çok takip edilen 10 Twitter hesabı ” konusunu merak etmekte .  15 .02.2017.
  • En ünlü sosyal ağ sitelerinden Twitter ’ın en çok takipçiye sahip, en popüler hesapları kimlere ait?  Twitter ’ da Twitter ’ı takip etmek ilk başta çok da cezbedici gelmeyebilir.
  • Twitter ' da en çok takipçisi olan Hollywood yıldızlarına sizin için göz attık! Hala takip etmediyseniz buyurun hesaplara ! Önceki Sonraki.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir