Tv’de Bugün Neler Var?

Kurtlar Vadisi Pusu, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kördüğüm… Perşembe akşamı dizi ekranı birbirinden iddialı yapımlarla dolu. Bugün televizyonda ne izlesek diyenler için bir liste hazırladık. Gelin size seçiminizde yardımcı olacak listeye birlikte göz atalım.

 Kurtlar Vadisi Pusu

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu, yıllardır kendi günü kendi saatinde milyonları ekranlara kilitliyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin 281. bölümü saat 20:00’de Kanal D’de.

Polat Alemdar ile Gölge sonunda teke tek dövüşüyor. Polat, Gölge’yi KGT elemanlarının mezarlığına götürür. Burada ikili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır! Gölge’yi arkadaşlarının gömülü olduğu mezara götüren Polat “Burada benim canlarım, kardeşlerim yatıyor. Sen bir asa için onları öldürdün” der.

Peki Gölge ile büyük bir hesaplaşmaya giren Polat, bu büyük savaştan bir kez daha sağ kurtulabilecek mi? Cevabı saat 20:00’de Kanal D’de…

Muhteşem Yüzyıl Kösem

Kösem’in hamile olduğu haberi haremde büyük yankı uyandırır. Kösem ve Ahmed’in aşkı daha da büyürken, Safiye’nin korktuğu başına gelmiştir. Kösem daha güçlüdür artık.

Safiye Sultan’ın en yakın çevresine saldıran Kösem’in amacı ise Safiye’yi Eski Saray’a göndermektir. Kösem’in planı, kaleyi içten çökertmektir. Kösem’in hamile olduğunu öğrenen Ahmed, Hürrem Sultan’ın tacını Kösem’e hediye ederek, ‘Artık bu tacı sen taşıyacaksın.’ der.

Ahmed’in Kösem’e hediye ettiği taç ile saraydaki tüm dengeler değişecektir. Kösem Sultan ile randevunuz saat 20:00’de Star Tv’de…

Kördüğüm

Nefes kesen sahneleriyle ilk ekrana geldiği günden beri büyük çıkış yakalayan Kördüğüm’ün yeni bölümü bu akşam saat 20:00’de Fox Tv’de. Dizinin son bölümünde Kaan’ın oğlu olduğunu öğrenen Ali Nejat’ın nasıl bir baba olacağı şimdiden merak konusu oldu. Kördüğüm 4. bölümde neler olacak? İşte detaylar…

En son söyleyeceğimizi başta söyleyelim. Dizinin 4. bölümde silahlar patlıyor. Tamirhanede karşı karşıya gelen Umut ve Kenan birbirinin üstüne yürürür. Ve tam o anda silah patlar. Kaan’ı dedesi Hasan’dan alıp, kendi evine getiren Ali Nejat, babalığın ne olduğunu öğrenmeye başlar. Bu konudaki en büyük yardımcısı Naz’dır. Kaan ile Feyza da ilk kez Ali Nejat’ın evinde karşılaşır. Kaybettiği oğlunun anılarıyla yaşayan Feyza için Kaan’ı kabullenmek çok zordur.

Seddülbahir 32 Saat


Bu akşam için size önerebileceğim 4. dizi ise Trt’nin yeni kısa dizisi “Seddülbahir 32 Saat”… Kısa zamanda sahneleri ve senaryosuyla herkesin dikkatini çeken dizinin yeni bölümünde de heyecan dorukta. Seddülbahir 32 Saat 3. bölümü ile bu akşam ekranda.

 

Sadece 4 bölüm olan dizi de Çanakkale kara savaşlarının başladığı ilk gün olan 25 nisan sabahı, Binbaşı Mahmut Sabri komutasındaki 1050 kişilik Mehmetçik kendisinden kat be kat üstün düşman birliklerine karşı 32 saat hiçbir yardım ve destek almadan direndi Seddülbahir’de. Ve düşmanın ilerlemesini durdurdu.

 

İşte  “ Seddülbahir 32 saat” dizisi bu kahramanların hikayesini anlatıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye


Dizilerden çok sıkıldık. Akşamları eğlenmek istiyoruz diyorsanız, saat 20:00’de TV 8’deki Yetenek Sizsiniz Türkiye olduğunu da hatırlatalım.

 

Dosta Doğru


Son bi not Nihat Hatipoğlu’nun sunduğu “Dosta Doğru” da bu gece saat 23:00’te Atv ekranlarında olacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir