Türkiye’nin Euro 2016’dan Elenmesi ile İlgili Atılan Komik Tweetler!

A Milli Takımımız EURO 2016’dan dramatik bir şekilde elendi. İtalya’nın İrlanda’ya yenilmesi ile en iyi 3.’ler arasına girmeyi başaramadık. EURO 2016’nın bizim için hüsranla sonuçlanması ile twitter’da da gündem bu oldu. Elenmemizi mizahi bir şekilde özetleyen birbirinden komik, eğlenceli ve düşündürücü tweetler atıldı. İşte onlardan en komik olanları;

Böyle Sistemin…

Olan bu dayıya oldu 🙂

Bi de içimizdeki İrlandalılar var…

Sahi ya… Bari Emre Mor devam etse

Açıklanamayan gerçekler 🙂

Ahmet hoca haklısın

Farklı bir bakış açısı

Sen de haklısın dayı 🙂

Aynen

Dayının hevesi kursağında kaldı

Okey daha iyi olmaz mı?

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası ya da İngilizce kısaltması olarak Euro 2016, UEFA tarafından düzenlenen 15. Avrupa Futbol Şampiyonası ‘dır. Fransa ‘nın ev sahipliği yaptığı turnuva 10 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Son iki Avrupa Futbol Şampiyonası’nı İspanya kazanmıştır.

1996 ‘dan bu yana 16 takımla oynanan Avrupa Futbol Şampiyonası, bu turnuvada ilk kez 24 takımla oynanacaktır. Bu yeni düzende, finallere kalan takımlar dörderli altı gruba dağılacak, grup aşamasından sonra üç turda final aşamasına gelinecektir. Turnuvaya katılan 24 takım, 19’unun eleme gruplarında gerekli sırayı elde etmesiyle – elemlerde gruplarını ilk iki sırada bitiren takımlar ve en iyi üçüncü takım –, dördü eleme gruplarının ardından oynadığı baraj maçlarında rakiplerine üstünlük sağlamasıyla ve Fransa ‘nın da ev sahibi olarak doğrudan katılmasıyla oluşmuştur.

Turnuvaya ev sahipliği yapacak olan ülke 28 Mayıs 2010’da İtalya , Türkiye ve Fransa arasından seçilmiş ve Fransa finalde Türkiye’yi bir oy farkla geçerek turnuvayı düzenleme hakkını elde etmiştir. Turnuvada maçlar 10 şehirdeki 10 farklı stadyumda oynanacaktır. Bunlar: Bordeaux , Lens , Lille , Lyon , Marsilya , Nice , Paris , Saint-Denis , Saint-Étienne ve Toulouse ‘tur. Fransa bu turnuvaya 1960’taki açılış turnuvası ve 1984 finallerinden sonra ikinci kez ev sahipliği yapacaktır. Ev sahibi Fransa 1984’te ve 2000 ‘de bu turnuvayı kazanmayı başarmıştır.

Şampiyonayı kazanan takım olan Portekiz, 2017 yılında Rusya ‘da düzenlenecek olan FIFA Konfederasyonlar Kupası ‘nda Avrupa’yı temsil edecek.

  • A Milli Takımımız EURO 2016 ’ dan dramatik bir şekilde elendi .  Elenmemizi mizahi bir şekilde özetleyen birbirinden komik , eğlenceli ve düşündürücü tweetler atıldı .
  • boylesiyok /turkiyenin euro 2016 dan elenmesi ile ilgili atilan komik tweetler /.  EURO 2016 ’ nın bizim için hüsranla sonuçlanması ile twitter ’da da gündem bu oldu.
  • 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda EURO 2016 Türkiye , gruplarını 3. sırada tamamlayan en iyi 4 takım arasına kalamayarak turnuvaya veda etti.
  • facebook. twitter . google plus. mail at . ara.  başlık içinde ara.
  • 23.06. 2016 00:12:47.  2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda ( EURO 2016 ) Türkiye , gruplarını 3. sırada tamamlayan en iyi 4 takım arasına kalamayarak turnuvaya veda etti.
  • Digital Kreatörler Fransa’yı ele geçiriyor.  Joe Charman Vine’daki komik hileleriyle ünlü.  Türkiye ' nin o tweet 'i Euro 2016 'da ilk 10'a girdi.  ilgili haberler. {$ similar.Title $}.
  • Bugünkü içeriğimiz de aileleriyle yaşadıkları komik olayları Twitter ’da bizle paylaşan ve bizi bolca güldüren 18 kişiyi derledik.  İlgili İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri.
  • 2. HBO bunlarin yevmiyelerini mi vermiyo napiyo aylik akbil yapip kartal metrosuyla sete gidiyolar pic. twitter /VjQA2KBOmg.
  • türkiye ' nin euro 2016 ' dan elenmesi . şükela: tümü | bugün.  hesap soracağım"beyanı, anne karnındaki bebeğe küfür ve daha onlarca hadise ile euro 2016 türkiye için son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir