Türkiye’deki Medya Planlama Ajansları – Tam Liste

Türkiye’deki ve dünyadaki tüm dijital medya planlama ajansları listesine hoşgeldiniz. “En iyi reklam ajansı hangisi” konusunda hazırladığımız bu listede yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 360 derece hizmet veren bir ajans önermek istiyorsanız da bize aşağıdaki formatta mesaj atmanız yeterli.

Medya Planlama, Sosyal medya, adwords, SEO ya da çalıştığınız video banner reklamları ile igili olarak memnun olduğunuz ajanslar için yorum yazarsanız mutlu oluruz 🙂 Müşterilerin ajans seçimi konusunda işlerini kolaylaştırmış ve bir tavsiye sistemi inşa edilmesine katkı sağlamış olursunuz.

Medya satın alma, tv reklamları, stratejik danışmanlık, digital media, genel optimizasyon alanlarında faliyet gösteren ajans listesi:


11digital Dijital Ajans11digital

Adalet Sitesi B5/2 Tarabya, İstanbul
Tel: (212) 223 11 23 | [email protected]
11digital.com

11digital, 2011 yılından beri birçok global ve yerel markaya hizmet veren bir dijital iletişim ve strateji ajansıdır.


1mm Dijital Ajans1MM

Barbaros Bul. Mehmet Ali Bey Sok. Şahlan Apt. No: 3/1 Beşiktaş – İstanbul
Tel: (212) 246 39 46 | [email protected]
www.1mm.com.tr

Bimilim de olsa bi’fark yaratabilmek için yola çıkan 1MM Tasarım Ofisi, 2010 yılında kurulmuş yeni nesil bir dijital reklam ajansıdır. Bünyesinde barındırdığı multifonksiyonel milimadamlarıyla yaratıcı iletişim çözümleri sunan 1MM, çizgi altı ve çizgi üstü tüm mecralarda değer yaratmak için düşünür, çalışır ve üretir.


1,618 Creative Ad Works Dijital Reklam Ajansı
1,618 Creative Ad Works

Levent Mh. Alt Zeren Sk. No: 21 1.Levent, Beşiktaş/İstanbul
Tel: (212) 283 50 28 | [email protected]
www.1-618.com.tr

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de iletişim sektörü ikiye bölünmüş durumda. Offline medya, online medya. İşte 1,618 Creative Ad Works, offline medyayı kullanan aynı zamanda online medyaya geçiş yapan veya yapmış tüm markalara çözümler üretiyor. 1,618 bunları yaparken gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında “altın oran” mantığını yansıtıyor.BasitAnlat

Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2.Kısım 25. Sokak No:1025 Maslak/İstanbul
Tel: (212) 287 30 70| [email protected]
basitanlat.com

Garanti Bankası, ING Bank, Avon, İTÜ, Doğa Koleji, Castrol gibi markalara hizmet veren BasitAnlat, yaratıcılığın ve basitin gücünü merkeze alıp müşterilerinin anlatmak istediklerini TV ve internet filmleri, sosyal medya stratejileri ve tasarım hizmetleri sayesinde en basit haliyle karşı tarafa aktaran bir yeni nesil reklam ajansıdır.B!Sonraki Dijital

19 Mayıs Mah. Sümko Sitesi A6 Blok Daire:16 Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul
E-posta: [email protected]
www.bisonraki.com

2012 yılında kurulan B!Sonraki Diital; dijital dünyanın, B!Sonraki neslin, B!Sonraki pazarlama anlayışının ve B!Sonraki trendin ajansı olarak sektöre yeni bir nefes ve yeni bir anlayış getirmeyi amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir