Türkiye’de Asla Satış Yapamayacak Dünya Markaları!

Dünya genelinde bazı markalar var ki Türkiye’de asla iş yapamazlar. Neden bu kadar iddialı bir cümle kuruyorsun diye soranlar sadece fotoğraflara bakmaları yeterli…


İşte Türkiye’de asla müşteri bulamayacak Markalar

Bu Banka

Bu şirket

Bu benzinci

Bu şarap

Bu gıda kapsülü

 

Bu markanın saç ürünleri

İsmini değiştirmeden ülkemizde mağaza açan bu marka

Tarım ilaçları satan bu şirket

 

Merdiven markası

 

Bu restoran

 

Vikipedi, kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan, özgür, bağımsız, ücretsiz, reklamsız, kâr amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisi . MediaWiki yazılımı kullanılarak hazırlanmaktadır. Sürekli eklemeler ve değişiklikler yapıldığı için hiçbir zaman tamamlanmayacağı varsayılmaktadır.

Kurucularından, Jimmy Wales Vikipedi’yi, “Dünya üzerindeki her insana kendi dilinde, en üst kalitede, bedava bir ansiklopedi oluşturma ve dağıtma uğraşısı” olarak tanımlamaktadır.

Vikipedi sözcüğü, viki ve pedi kelimelerinin birleşiminden oluşur. “Viki”, Hawaii dili ‘ndeki “wiki wiki” sözcüğünden türetilmiştir. “Pedi” ise, Antik Yunan Medeniyeti’nde “kapsamlı kültürel eğitim sistemi” anlamına gelen paideia kelimesinden gelmektedir.

 • Ana Sayfa Dünya Türkiye ’ de Asla Satış Yapamayacak Dünya Markaları !  Dünya genelinde bazı markalar var ki Türkiye ’ de asla iş yapamazlar.
 • Ana Sayfa İş ve Kadın Ekonomi Türkiye ’ de Asla Satış Yapamayacak Dünya Markaları !  İşte Türkiye ’ de asla müşteri bulamayacak 14 Marka . 9Bu Banka.
 • Dünya genelinde bazı markalar var ki Türkiye ’ de asla iş yapamazlar.
 • 12. Çocuk oyunları yapan bu oyuncak markası . 13. Amerika'daki bu online gelişim platformu. 14. Merdiven markası . 15. Erkek modasında harikalar yaratan bu marka .
 • şirketi vatandaşı Hintli Tata'nın yapamadığını yaparak   Gündem Spor Magazin Dünya Yaşam Ekonomi Sağlık.  en ucuz aracını önümüzdeki hafta Türkiye ’ de satışa sunuyor.
 • Türkiye ’nin En Değerli 100 Markası konulu araştırmanın sonuçları açıklandı.  ve sahip oldukları tüm markaları kapsayan pekiştirilmiş mali tablolara bakılarak yapılıyor .
 • ForumBu Bölümde Ara. Türkiye ' de asla bulamayacağınız Orjinal Parfümler.
 • dört yıl üst üste “Kafe” kategorisinde “Bir numaralı marka ” oldu.  Kahve Dünyası ; tazelik, kalite ve lezzetten asla taviz vermiyor.  üzerinden online satış da yapıyor .
 • ilk 10 büyük ekonomi olabilmek için daha fazla sayıda sektörün listeye girmesi, dünya markaları içinde Türkiye ’den markaların katılması gerekli.
 • Asla Bir Marka Olamazsınız”.  Bunun sonucunda da bir dünya markası olmak.  1993 senesinde Kiğılı’nın deposunda işe başladım daha sonra kendisi beni satış tarafına geçirdi.
 • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.

Tags:,

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir