Türk Dizilerinin Hepimizi Bunaltan Saçmalıkları

 

Bırak kolumu, canımı yakıyosun!


Hiçbir diziyi es geçmeden, hepsinde bu sahne olmazsa olmaz. Oğlan, kızın kolunu hafifçe tutar. Kız o kadar kızgındır ki, öfkeyle o sihirli cümleyi söyler.

Yakın bakışmalar


Kadın ve erkek birbirine yaklaşır. Dudakları nerdeyse birbirine değecektir, ama öpüşmezler. Çünkü o arada, birbirine ağır diss atma çabasındadırlar.

Saf kız modeli


Her dizinin olmazsa olması. Saf bir kız vardır, bütün hareketleri salakçadır. Aynı zamanda çok sakardır. Ama herkes tarafından sevilir. Bu kız aynı zamanda kendisine yapılan hiçbir kötülüğü görmez.

Ölen birinin dirilmesi


Onlarca bölüm öncesinde adam ölür. Biz bunu görürüz. Ama ne hikmetse bi zaman sonra geri döner. Öldüğü sahne gösterilir. Meğer şans eseri kurtulmuştur.

Kadın gider, erkek bakar


Tartışırlar. Kadın arkasını döner ve gitmeye başlar. Erkek arkasından öylece bakar.Yumruğunu sıkar. Ağladı ağlayacak moduna girer. Ama peşinden gitmez. Arkasından tabiki duygusal müzik.

Liseliyi oynayan otuz yaşlılar ve onların edebiyatçı hocaları


Lise dizisi çekilir, ama onda hiçbir zaman genç insanlar oynamaz. Hepsi otuzunu geçmiş amcalardır. Sakallar nerdeyse ağarmış, üstünde lise üniforması, arka sırada haylazlık yaparlar. Sonra bir felsefik hoca gelir ve hepsini adam eder.

 

Türk Dizilerinin Hepimizi Bunaltan Saçmalıkları

türk dizilerindeki saçmalıklar, onedio türk dizilerinde zenginlik

Türk Dizilerinin Hepimizi Bunaltan Saçmalıkları Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa TV & Müzik Türk Dizilerinin Hepimizi Bunaltan Saçmalıkları .  6Bırak kolumu, canımı yakıyosun! Hiçbir diziyi es geçmeden, hepsinde bu sahne olmazsa olmaz.
  • ANA SAYFA / DİZİ /Tamamını İzlediğimizde Fenalık Geçirten Türk Dizilerinde Gördüğümüz 14 Saçmalık .  görüntüsü veren dizilerden hepimiz bıkmış durumdayız.
  • neredeyse tüm türk dizilerinde görebileceğiniz kendisini tekrar eden saçmalıklardır .  amaç ne yani? hepsi mi mal bunların anlamak zor.
  • " türk dizilerindeki mantıklı şeyler" diye başlık açamayacak kadar çok olan saçmalıklardır .  türk dizilerindeki saçmalıklar ile alakalı başlıklar. melekler korusun.
  • türk dizilerine özgü saçmalıklar . Hepsi . Bugün. Gündem.  o kadar genis olsa, emin olun osmanlının nüfusu iki katı olurdu, adam 7/24 haremde. kısaca sacmalık diz boyu.
  • Türk Dizilerinin Hepimizi Bunaltan Saçmalıkları . Bırak kolumu, canımı yakıyosun! Hiçbir diziyi es geçmeden, hepsinde bu sahne olmazsa olmaz. Oğlan, kızın kolunu hafifçe tutar.
  • Neden bizde de "Breaking Bad", "Game of Thrones", "Hannibal", "Walking Dead", vb. diziler çekilemiyor? Neden Türk dizilerini izlemek çok zor? İşte başlıca sebepleri.
  • Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 29 Eyl 2015 tarihinde yayınlandı. Evet Türk Dizileri Şaçma ama bi o kadar içinde Geçen Şaçmalıklar var ! Abone Ol ► goo.gl/e27XxI.
  • kurtlar vadisi muhteşem yüzyıl reyting türk dizileri Türk Dizilerinin Kalitesi Sizce Nasıl   mesela Genel olarak Türk dizilerine baktığımızda hepsinin ortak noktaları var
  • Başlıkta da olduğu gibi dizilerdeki tüm saçmalıkları kim sayacak .  Türk dizilerinin hepsi sacmalik , saymaya aramaya ne gerek var ki ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir