Tüm Zamanların En İyi 7 Yabancı Aksiyon Dizisi

Aksiyon severler için tüm zamanların en iyi 7 aksiyon dizisini paylaşıyoruz. Hangi aksiyon dizisini izlesem diye düşünüyor ve aksiyon dizisi önerileri istiyorsanız haberimiz sizin için ideal. Yabancı dizi izlemeyi seven ve aksiyondan da vazgeçemeyenler için işte tüm zamanların en iyi 7 yabancı aksiyon dizileri…

Arrow


2012 yılında yayın hayatına başlayan Arrow; hala devam eden en iyi aksiyon dizilerinden biri olarak nitelendirilebilir. Başrollerini Stephen Amell ve Willa Hollan paylaşıyor. Dizide Oliver Queen öldü sanılıyor ve bir adada bir adada yalnız yaşıyor. Evine döndükten sonra kendisine oluşturduğu Arrow kişiliğini ve yaşadıklarını anlatıyor.

Lost


2004-2010 yılları arası fazlasıyla popüler bir dizi olan Lost; en iyi aksiyon dizilerinden biri. Oceanic Havayolları’nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağın adaya düşmesiyle yolcuların yaşadıkları olayları aksiyonlu şekilde anlatıyor.

The Flash (2014)


2014 yılında başlayan The Flash; hala yayın hayatına devam eden aksiyon dizilerinden biri. Başrollerini Grant Gustin, Candice Patton ve Danielle Panabaker gibi meşhur oyuncuların paylaştığı dizi bir Andrew Kreisberg yapımı.

Person Of Interest


2011 yılında başlayıp 2016 yılında başlayan ve muhteşem bir aksiyon dizisi olan Person of Interest; başrollerinde Jim Caviezel, Michael Emerson ve Kevin Champman oynuyor. Eski bir CIA ajanının suçlar olmadan engellemeye çalışma çabasını ele alıyor.

Criminal Minds


2005’ten günümüze devam eden güzel bir aksiyon dizisi olan Criminal Minds; başrollerinde  Loe Mantegna, Matthew Gray Gubler ve A.J. Cook oynuyor. Virginia Quantico’daki Davranış Analizi Ünitesi’nde çalışan özel bir ekibin uzmanlık alanı ‘suçlu beyinleri’ analiz etmek. Amerika’nın en çok izlenen polisiye dizilerinden olan Criminal Minds oyuncu kadrosu, bazıları gerçek vakalara dayanan senaryo kurgusu ve efektleriyle türünün başarılı örneklerinden biri.

Marvel’s Daredevil


Bir Drew Goddard yapımı olan Daredevil; başrollerinde Charlie Cox, Deborah Ann Woll ve Elden Henson oynamakta.Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdock’ın diğer duyuları diğer insanlardan daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz insanları başarıyla savunmasının yanı sıra, geceleri Daredevil kimliğiyle şehri kötülerden ve suçlulardan korumaktadır.

Smallville


Dram, bilimkurgu ve aksiyon türünde harika olan Smallville; başrollerinde Tom Welling, Erica Durance ve Justin Hartley gibi oyuncular oynadı. Efsane kahramanalar da bir zamanlar genç ve çömezdiler… Superman fenomeninin gençlik yıllarına ışık tutan Smallville tam da “Acaba her şey nasıl başlamıştı?” sorusuna cevap arayan cinsten bir bilimkurgu dizisi.

Tüm Zamanların En İyi 7 Yabancı Aksiyon Dizisi

Rolling Stone’un Tüm Zamanların En İyi 500 Şarkısı ya da orijinal adıyla Rolling Stone’s 500 Greatest Songs of All Time ya da 500 Greatest Songs of All Time listesi, Rolling Stone adlı derginin Kasım 2004 sayılı sürümünde ek olarak yayınlanmıştır. Liste için 172 ayrı müzisyen ve eleştirmenin görüşlerinden ve oylarından yararlanılmıştır.

Tüm Zamanların En İyi 7 Yabancı Aksiyon Dizisi Özet Bilgiler

  • ve aksiyondan da vazgeçemeyenler için işte tüm zamanların en iyi 7 yabancı aksiyon dizileri …  Dizide Oliver Queen öldü sanılıyor ve bir adada bir adada yalnız yaşıyor.
  • Sizce tüm zamanların en iyi ilk 5 yabancı dizisi hangileri ? biz size söyleyelim o zaman . sizin için en   Dexter aksiyon dolu bir yabancı dizi izleyenleri kendisine hayran bırakıyor.
  • Bu kategoride aksiyon ve macera türündeki yabancı diziler yer almaktadır.
  • Aksiyon severler için tüm zamanların en iyi 7 aksiyon dizisini paylaşıyoruz.
  • En iyi yabancı diziler listelerimiz okuyularımız için tüm zamanların ve 2016 2017 sezonun başlayan dizi konuları ve yorumlarıyla hazırlanmıştır.
  • 31. Firefly (1 of 1 seasons) yabancı dizi . Tüm zamanların en iyi iptal  Joss Whedon televizyon dizisi , halen en iyi karakter odaklı, aksiyon macera serisi arasında yer alıyor.
  • Bu listemizde sizler için yıllar yıllar öncesinde oynamış olup biten ve günümüzde de devam eden en iyi yabancı dizileri derledik. 1 24 (2001 2010) Tür: Aksiyon , Drama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir