Tüm Zamanların En İyi 5 Futbol Rekabetleri

Futbol bazı kulüpler ve taraftarları için yaşam ve ölüm meselesi haline gelmektedir. Kültürel ve bölgesel farklılıklar, bu çatışmaların şiddetlenmesine ve oyuncuların bu tür maçlarda gösterdikleri performansa ebedi sevdikleri veya nefret ettirilmesine karar vermelerine ve heyecanı bir arada tutarlar. İşte futbol dünyasında en şiddetli 5 ve en önemli rekabet.

5.Galatasaray – Fenerbahçe

Fenerbahçe SK ve Galatasaray SK, Süper Lig’deki en başarılı iki kulüpten oluşan Türk Futbol Takımlarıdır. Rekabetleri yüzyıla aşkın bir süredir var Her iki kulüp de, Türkiye’nin en başarılı futbol kulübü ünvanı ve genel olarak en büyük Türk spor kulübü ünvanları için birbirleriyle yarışıyorlar. Galatasaray SK, Fenerbahçe SK’nin 66 şampiyonlukla karşılaştırıldığında 68 resmi şampiyonlukla galibiyetini kazanmıştır.

4.İnter – Milan


Şiddetle tartışmalı yerel bir derbi ve futbol dünyasında en çok takip edilen derbilerden biridir Inter ve Milan Serie A’daki şehirlerarası en popüler derbi topluluklardan biri olarak kabul ediliyor Inter ve Milan geldiğinde sadece seçili hakemler görev yapabiliyor

3.Liverpool-Manchester United

Liverpool ve Manchester United arasındaki tarih, futbolda en önemli spor rekabetlerinden biri ve bazen Kuzey Batı derbisi olarak anılıyor. Her iki kulüp de İngiltere’nin Kuzey Batı’sından geliyorlar. İngiltere’nin en başarılı iki takımlarından olan Liverpool – Manchester United  115 Şeref Kupası Kazanmıştır.

2.Internazionale-Juventus


Juventus ve Inter arasındaki maç, İtalya’nın aynı şehirde iki takım arasında bulunan yoğun maçlarından biridir. İki takım aynı zamanda Serie A tarihindeki galibiyet ve gollerde birinci ve ikinci sırada yer alıyor.

1.Real Madrid vs Barcelona


İspanya’da FC Barcelona ve Real Madrid arasındaki yapılan maçlar genellikle futbolda en büyük rekabetli maçı olarak kabul edilir.İspanya’nın en büyük ve en başarılı kulüpleri Barcelona ve Real Madrid’dir ve rekabet neredeyse yıllardır halen devam etmektedir.Real Madrid, Barcelona’dan daha fazla La Liga ve Şampiyonlar Ligi Şampiyonlukları Kazandı

Tüm Zamanların En İyi 5 Futbol Rekabetleri

Rolling Stone’un Tüm Zamanların En İyi 500 Şarkısı ya da orijinal adıyla Rolling Stone’s 500 Greatest Songs of All Time ya da 500 Greatest Songs of All Time listesi, Rolling Stone adlı derginin Kasım 2004 sayılı sürümünde ek olarak yayınlanmıştır. Liste için 172 ayrı müzisyen ve eleştirmenin görüşlerinden ve oylarından yararlanılmıştır.

dünya derbileri sıralaması, ezeli rekabet fenerbahçe galatasaray, ingiltere derbileri, türkiye derbi sıralaması, brezilya derbileri, arsenal tottenham maçı canlı izle, dünyanın en büyük derbisi hangisi, dünyanın en büyük 10 derbisi sıralaması

Tüm Zamanların En İyi 5 Futbol Rekabetleri Özet Bilgiler

  • İşte bir futbol efsanesinin hayatı 1978 yılında dünyaya gelen ünlü futbolcu, çocukluğunun   Tüm Zamanların En İyi 5 Futbol Rekabetleri . Spor.
  • İzle
  • Eveet, kaldı iki gün. Cuma günü (10 Haziran) başlayacak olan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası ile bir ay boyunca futbolla yatıp kalkacağız.
  • Amerikalılar bizim futbol dediğimize ne hikmetse “ soccer ” demekte.  Bu konumuzda tüm zamanların en iyi futbolcuları olarak kabul edilen futbolcuları sizlere tanıtacağız.
  • Galatasaray Florya'da 5 futbolcu denedi!  Tüm zamanların en iyi 150 performansları. Giriş Tarihi: 29.12.2009 17:28 Güncelleme Tarihi: 20.07.2013 12:57.
  • tüm zamanların en iyi 10 futbolcusu. şükela: tümü
  • Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz. Tüm Zamanların En İyi 10 Spor Ayakkabısı.  Müthiş Rekabet , Müthiş Zafer!
  • Canlı skor. Futbol . Hepsi. Türkiye.  İngiliz gazetesi Telegraph Chelsea'de forma giymiş oyuncular arasında ' Tüm zamanların en iyi 11'i'ni seçti.
  • Soğuk havada, kar yağarken evde film keyfi yapmak isteyenlere öneriler İşte tüm ülkelerin en iyilerinin belirlendiği IMDb’ye göre ilk 100 listesi 1. 100. Kutsal Kadeh (1975) 8,3.
  • WorldSoccer dergisi, tüm zamanların en iyi ilk 11'ini belirledi.  Futbol ». Dünya Futbolu ». Tüm zamanların en iyi ilk 11'i.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir