Tüm Zamanların En Gözde 15 Çanta Modeli

Çantalar kadınların kıyafetlerini tamamlayıcı olmazsa olmaz aksesuarlardan biridir. Çantalar çoğu kadın tarafında taşıyacaklarını içerisine koyacakları bir yer gibi görünse de modaya önem veren kişiler için tamamlayıcı bir parçadır. Günümüzde her tarza her tipe uygun yüzlerce model çanta üretilmektedir. Çanta kıyafet gibi gidileceği ortama göre takılmalıdır. Bayanların çoğu genelde büyük çanta tercih etmektedir. Bunun nedeni ise kadınların çantalarında gerekli gereksiz her şeyi taşıma eylemidir. Moda açısından çantalara bakacak olur isek son zamanlarda daha çok vintage çanta adı verilen eski dönemden kalma tarih kokan çantalar popüler olmaya başladı. Sizler için modaya yön veren gelmiş geçmiş tüm zamanların en gözde çantalarını derledik. Tüm zamanların en gözde çanta modelleri arasında kalite açısından dünya çapında yer edinmiş Grace Kelly, Chanel, Louis Vuitton gibi ünlü çanta markaları yer alıyor. En iyi çanta modelleri hangisi? Hangi çanta modellerini almalıyım? En moda çanta modelleri nelerdir? Marka çantaların fiyatları nekadar? tüm sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulacağınızdan eminiz..

Grace Kelly

Grace Kelly

Bir kraliyet ailesinden gelen Grace Kelly moda dünyasına kullandığı çantalar ile bir dönem yön vermiştir. Günümüzde Grace Kelly model çantalar popüler modeller arasında yer almaktadır.

Prenses Diana

Prenses Diana

Dünyaya damgasını vuran herkesin tanıdığı Prenses Diana günümüzde çantası ile anılmaktadır. Prenses Diana marka çanta modelleri vintage özelliği ile vitrinlerde yerini alan en pahalı çanta markalarından biridir.

Anita Pallenberg

Anita Pallenberg

Son sezonlarda sıkça bayanların kullandığı püsküllü çantaların efsanevi markası olan Anita Pallenberg dönem çanta modelleri arasında yer alıyor.

Hermes Birkin

Hermes Birkin

Kolunuza taktığınızda sosyal statünüzü belirleyecek çanta modelleri arasında listenin başında yer alan Hermes Birkin marka çantalar ünlü bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Mulberry Bayswater

 

Mulberry Bayswater

Spor çantayı andıran yumuşak deriden yapılmış bu çanta modeli hem mat hem de parlak seçenekleri ile üretilmiştir. Yine ünlü bayanların kolunda sıkça görmeye alışkın olduğumuz saf deriden yapılan bir marka modelidir.

YSL Muse

 

YSL Muse

Diğer eşkenar, dikdörtgen yada düzgün şekle sahip çantalardan farklı olarak alttan üste doğru daralan bir yapıda olan YSL Muse marka çanta modelleri rengarenk çeşitleri ola daha çok sokak tarzına hitap etmektedir.

Miu Miu Bow Tote


Yine spor türde bir çanta markası olarak karşımıza çıkan Miu Miu Bow Tote modeli çantalar henelde soluk renkler üzerinde kendini gösteren bir tarza sahiptir.

Marc Jacobs Stam


Genel olarak küçük model çanta ürünleri arasında bilinen en kaliteli ve pahalı marka olan Marc Jacobs Stam model çantalar feminen kadınların en iyi aksesuarı olarak kabul edilmektedir.

Balenciaga City


Renkli ve yumuşak deri çanta ürünlerinde bilinen en iyi marka olan Balenciaga City markası genelde genç hanımların tarzlarına hitap ediyor.

Burberry


Giyim ,parfüm, ayakkabı gibi çoğu sektörde etkin ve dünya çapında bilinen bir marka olan Burberry çanta konusunda da rakiplerini zora sokuyor. Burberry markasının bilinen desenlerine sahip çanta modelleri popüler çantalar arasında yer alıyor.

Gucci Boston


Parfümleri ile ünlü olan Gucci markası çanta alanında da başarılı ürünler ortaya çıkarıyor. Gucci Boston marka çanta ürünleri kırmızı, yeşil şerit ve kendine has desenleri ile modaya yön veriyor.

Fendi Baguette


Dikdörtgen yapıya sahip kendine has logosu ile öne çıkan Fendi Baguette marka çanta modelleri trend çanta modelleri arasında yer alıyor.

Dolce Gabbana


Logosu ile en çok öne çıkan tüm zamanların en iyi çantaları listesinde üst sıralarda yer alan Dolce Gabbana marka çantalar Madonna gibi dünyaca ünlü isimler tarafından kullanılıyor.

Chanel

Chanel

Coco Chanel tarafından kurulan bir marka olan dünyaca ünlü firma özellikle çanta konusunda iddiasını tüm zamanlarda öne koymayı başardı.

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Tüm zamanların en iyi çanta markası ve modellerinin sahibi tartışmasız tabi ki Louis Vuitton markasıdır. Diğer çanta modellerinden tarzı ile kendini hep bir basamak önde tutmaktadır.

Rolling Stone’un Tüm Zamanların En İyi 500 Şarkısı ya da orijinal adıyla Rolling Stone’s 500 Greatest Songs of All Time ya da 500 Greatest Songs of All Time listesi, Rolling Stone adlı derginin Kasım 2004 sayılı sürümünde ek olarak yayınlanmıştır. Liste için 172 ayrı müzisyen ve eleştirmenin görüşlerinden ve oylarından yararlanılmıştır.

  • Ana Sayfa Alışveriş Tüm Zamanların En Gözde 15 Çanta Modeli .  Sizler için modaya yön veren gelmiş geçmiş tüm zamanların en gözde çantalarını derledik.
  • 1. Bir zamanların en gözde modellerinden olan kutu çantalar , son  14. Her kadının siyah deri bir çantası olmalı! 15 .
  • Tüm Zamanların En Gözde Çantaları . Her adımda karşımıza trendleşen bir eskinin yeni  efsaneleştirdiği çanta ise Hermès’in 50’lerde popülerlik kazanan tek kol modeli .
  • 15 .04. 15 , 18:13.  EL ÇANTALARI . Clutchlar yani el çantaları bayanların en gözde modelleri arasında her zaman .
  • Vurmuş Tüm Zamanların En İyi 16 Moda Akımı.  Son dönemde tekrar gözde bir akım olsa da  ancak orta boy sade bir çanta nesiller boyu kullanılabilir.  15 . Maksi Elbiseler.
  • Yeni sezon Çanta Modelleri Çanta ürünleri ve indirimleri Morhipo'da.  Ofiste kullandığımız evrak çantaları şık modelleri ile de beğeninizi kazanacak.
  • Tüm foto galeriler →. Fotoğraf: 15 /28. Son zamanların gözdesi birbirinden güzel sırt çantaları .  Louis Vuitton 2011 çanta modelleri . 2011 yazının en cool gözlükleri.

Tags: