Tüm Zamanları En İyi 7 Bilgisayar Oyunu

Bilgisayar tutkunlarının en çok oynadığı ve tüm zamanların en iyi 7 bilgisayar oyunu hangileri diye merak ediyor olabilirsiniz. İşte size özel Fifa’dan Tomb Raider’e geçmişten günümüze en sevilen bilgisayar oyunları…

Tüm yılların en iyi 7 bilgisayar oyununu derledik. Stratejiden aksiyona, spordan maceraya her türden oyunun yer aldığı listemiz siz oyunseverler için ideal olacak.

Max Payne 3


Serinin diğer oyunları gibi Max Payne 3‘de; oyun severlerin beğeneceği türde.

Assassin’s Creed Serisi


İlk olarak Ezio karakteriyle karşımız çıkan Assassin’s Creed; serinin diğer oyunları gibi grafik tasarımlarıyla oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Far Cry Primal


Far Cry serisi içinde en iyisi olarak gösterilen Far Cry Primal; grafik tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Fifa 17


Futbol severlerin ne zaman çıkacağını merakla beklediği Fifa 17; 2016 yılı bitmeden piyasaya sürülmüş olacak. Her serisinde kalitesi artırılarak sunulan Fifa oyunları kitlesini yeni özellikleriyle etkilemeye devam ediyor.

Rise of The Tomb Raider


Lara Croft’un bitmek bilmeyen macerası Rise of Tomb Raider ile devam ediyor. Aksiyon dolu hikayesiyle bizleri etkileyen Rise of Tomb Raider; oyunda Türkçe dil desteği olmamasına rağmen tüm zamanların en iyi oyunları kategorisinde.

Dragon’s Dogma Dark Arisen


İlk çıkış yaptığı andan itibaren halen yüksek miktarda kişinin oynamaya devam ettiği Dragon’s Dogma Dark Arisen; sevilen özelliği Pawn sistemi ile karşımızda.

(Pawn sistemi:Oyunda ana karaktere eşlik eden takip eden oyunculara bizleri koruyup kollayan karakterlere denir.)

Oyunda ayrıca pawnlarınıza emir verebiliyor ve de komutanınızı ayrı yönetebiliyorsunuz.

Outlast


Tüm zamanların en iyi oyunlarından bir diğeri de Outlast. Hikayesinin bizleri 1945 yılına götürdüğü bu oyunda The O.S.S, Nazi Almanyası’ndan bilim adamlarını, Amerika adına araştırma yapmaları için toplayor ve bazı operasyonlar düzenlemeye başlıyorlar. Oyundaki diğer görüntüler de 1967 yılında. Mount Massive Akıl Hastanesi’nde akıl sağlığı bozuk olan suçlular, bir araya getirilir. Kim tarafından yapıldığı bilinmeksizin hastanedeki 3 bilim adamı öldürülür ve hastanenin faaliyetleri durur. Son görüntülerse 1972 yılında geçmektedir, CIA Direktörü Richard Helms tüm MKULTRA dosyalarını yok ettirir. Fakat bazı belgeler gözden kaçtığı için işler karışır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir