Eski güzellik kraliçesinden Trump hakkında şok iddia!


Eski güzellik kraliçesi Macaristanlı 30 yaşında ki Kata Saka 2013 yılında Macaristan da yayınlanan bir programda Amerikanın yeni başkanı Trump’ın kendisine ahlaksız teklifte bulunduğu iddaasını öne sürdü.

ABD’nin milyarder Başkan’ı Trump, 2013 senesinde eşi Melinde Trump ile 8 senelik evliydi.  Moskova’da düzenlenen güzellik yarışmasında Miss Universe seçilen Saka, yarışmadan sonra Trump’un kendisine kartını verdiğini ve kaldığı otel odasını sorduğunu ifade etti. Macar asıllı güzel, Trump’ın kartının da hala kendisinde olduğunu dile getirdi.

Katıldığı Kasza Taxi programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Saka: “Yarışmadan sonra düzenlenen partide, bir grup korumanın ortasında duruyordu. Elimi tuttu beni kendine çekti ve ‘kimsin sen?’ diye sordu” şeklinde konuştu. Saka sözlerine şu şekilde devam etti: “İngilizce sordu. Zaten çok heyecanlıydım, ‘sana bir dakika içerisinde kim olduğumu söyleyeceğim’ dedim. Çok heyecanlandım çünkü Macarca dışında bir dil bilmiyorum. Daha sonra ‘bana neden buradasın’ şeklinde konuştu. Hangi otelde ve hangi odada kaldığımı sordu. Kartını ve özel numarasını verdi. Kartın üstünde Donald Trump yazıyordu”

Saka, Macar Blikk gazetesine verdiği röportajında, “Teklifini kabul etmedim çünkü tipim deyildi” şeklinde konuştu. Macar güzeli diğer yandan 2013 yılında Trump’ın kendisine verdiği kartın fotoğrafını da basına servis etti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir