Trafikte Ölüme Davetiye Çıkaranlar!

İstanbul trafiğinde her gün yüzlerce kaza oluyor. Çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği kazalar bazen sürücü hatalarından bazen de göz göre göre geliyor. Hele trafikte “makas atarak” ilerleyen sürücüler adeta ölüme davetiye çıkarıyor. Bunu büyük bir başarıymış zanneden trafik magandaları, o anları da kameraya kaydedip internete yüklüyorlar. İşte yürek hoplatan o anlar;

Ölümden Makas Aldı

Sinan Çetin’in Oğlu Rüzgar Çetin’in Kaza Anı!

Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in şerit değiştirirken karşı yola geçmesi ve polis aracı ile çarpışması sonrasında gözler, trafikte makas atan sürücülere çevrildi.

Makas Atarken Kaza Yaptı!

İstanbul’dan bir kaza görüntüsü daha… Makas attı geçti, arkadaki araçların kaza yapmasına sebep oldu.

Kıl Payı Makaslar İle İlerledi

Yaşları genellikle 20 ila 30 arasında olan sürücüler, bir kaç dakikalık keyif uğruna canlarını hiçe sayıyor.  İşte onlardan biri, yanındaki arkadaşının uyarılarını dikkate almıyor. ve hızla araçların arasında ilerliyor.

Ölüme Davetiye Çıkaranlar!

Bu video da yurt dışından. Sonu yine kaza ile bitiyor.

Siz siz olun. Hayatınızı saniyelik keyifler uğruna riske atmayın…

Ölüm, bir canlı varlığın hayati faaliyetlerinin kesin olarak sona ermesidir. Canlı varlıkların herhangi bir dokusunun canlılığını kaybetmesine de ölüm denir. Canlının ölümünden bahsedebilmek için, hayati faaliyetlerin bir daha geri gelmemek üzere sona ermesi şarttır. Zira boğulma, donma, zehirlenme tehlikesi geçiren ve kalbi duran kişilerde suni teneffüs ve kalp masajı yapılarak, durmuş gibi görünen solunum ve dolaşım fonksiyonlarının tekrar başlatılması çok kere mümkün olmaktadır.

Hayatın üzerinde duran çiçek, kafatası ve kum saati. Death and Time 17.yy da Philippe de Champaigne tarafından yapılmış bir resim

  • Kurban Bayramı'nda da İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanmaya devam ederken Üsküdar'da akıl almaz bir an kameralara yakalandı.
  • 4 kişilik bir ailenin ayını motosikletle yolculuk yapması tehlikeye davetiye çıkardı .  Ölüme davetiye çıkardılar Tıkla İzle.
  • Liberty Sigorta, trafik kazalarının yoğun olduğu ülkemizde, 81 ilin trafik risk haritasını çıkardı .
  • Olay Gebze İstasyon Mahallesi'nde gerçekleşti.
  • Liberty Sigorta, trafik kazalarının yoğun olduğu ülkemizde, 81 ilin trafik risk haritasını çıkardı .
  • Trafikte ölüme davetiye . Araştırma aracılığıyla Liberty Sigorta, trafikte en çok ölümlü  hız sınırının aşılması ve kemer kullanmama başlıklarında tüm illerin karnesini çıkardı .
  • trafik düzenlemesi adeta ölüme davetiye çıkaracak bir sınıra getirildi.  Gerçekleştirilen yeni düzenlemeyle hız sınırı yerleşim yerlerinde 70 km'den 90 km'ye çıkarıldı .
  • Şırnak’ın Cizre ilçesi Kumçatı mevkiindeki trafik uyarı levhası olmayan virajlı yol ölümcül kazalara davetiye çıkarıyor . Trafik levhası olmayan yol ölüme davetiye çıkarıyor .
  • Kumçatı mevkiindeki trafik uyarı levhası olmayan virajlı yol ölümcül kazalara davetiye çıkarıyor .
  • Malatya’daki alt geçitlerin sicili giderek bozuluyor. İntihar ve trafik kazaları ile anılan altgeçitler, dün de bir intihar olayına şahitlik etti. 02 Şubat 2017 Perşembe 10:06.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir