Toçev’in Yardım Konserinde Yıldızlar Geçidi!!!

Sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri çocuklar için aynı sahneyi paylaştı. Futbolcular yeşil sahadaki başarılarını sahnede de devam ettirdi. TOÇEV’in düzenlediği konserde “Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları” için söylendi.

 

Toçev’in İstanbul’da düzenlediği ve Metin Özülkü’nün müzik direktörlüğünü yaptığı konser muhteşem görüntülere sahne oldu. Hayırseverlerin de yoğun katılımının olduğu gece de bütün biletler günler öncesinden tükendi.

 

Emre Belözoğlu, Gökhan Töre, Burak Yılmaz, Serkan Balcı, Volkan Babacan, Bekir İrtegün izleyenlerden büyük alkış aldı.

İşte muhteşem gecede sahneye çıkan futbolcular ve sanatçıların performansları…

Milli futbolcu Emre Belözoğlu, sahneye Kubat ile birlikte çıktı. Emre ve Kubat “Telli Turnam” türküsünü seslendirdiler…

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre de konserde sahneye çıkan futbolcular arasındaydı. Töre, usta sanatçı Nilüfer’le “Böyle Ayrılık Olmaz” şarkısına düet yaptı.

Galatasaray’ın Çin’e transfer olan golcüsü Burak Yılmaz, Barış Manço’nun unutulmaz şarkısı ‘Can Bedenden Çıkmayınca şarkısını seslendirdi. Burak’a ünlü müzisyen Metin Özülkü eşlik etti.

 

Yıldız futbolcular; Mehmet Topal ve Serkan Balcı’nın öncülüğünde organize edilen bu özel gecenin sunuculuğunu ise Selçuk Yöntem yaptı…
Bu özel gecede çocuklar için muhteşem düetleri ile birlikte sahne alan bütün isimler; İpek Açar – Semih Saygıner, Candan Erçetin – Kerem Tunçeri, Feridun Düzağaç – Cüneyt Çakır, Zara – Serkan Balcı, Nükhet Duru – Abdullah Avcı, Murat Dalkılıç – Lale Orta, Ümit Besen – Çağla Büyükakçay, Nilüfer – Gökhan Töre, Ayşegül Aldinç – Bülent Korkmaz, Kubat – Emre Belözoğlu, Eda Özülkü – Bekir İrtegün, Selami Şahin – Tümer Metin, Bülent Serttaş  – Metin Tekin & Rıza Çalımbay, Mustafa Ceceli – Cüneyt Tanman, Fatih Erkoç – Tanju Çolak ve Funda Arar- Volkan Babacan…

TOÇEV , merkezi İstanbul ‘da bulunan bir sivil toplum kuruluşudur .

  • Ana Sayfa Eğlence Toçev ’ in Yardım Konserinde Yıldızlar Geçidi !!!  Beşiktaş’ ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre de konserde sahneye çıkan futbolcular arasındaydı.
  • ‘ Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları’ konseri yıldızlar geçidine sahne olacak.  şarkısını, Boksör Gökhan Saki de Tarkan'dan bir parçayı TOÇEV gecesinde seslendirecek.
  • Çalışmaları aylar öncesinden başlayan ve TOÇEV ’ in 'Öğrenim Merkezi'ne katkı sağlamayı hedefleyen proje, yıldızlar geçidine sahne oldu.
  • Uluslararası Etkinlikler. Hediye Kart. Yardım .  Harita. Grup / Kurumsal Satış Talep Formu. Toçev Konseri Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları.
  • Volkan Demirel TOÇEV için söyledi. TOÇEV ’ in 9 Şubat’ta gerçekleşecek ‘ Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları’ konseri yıldızlar geçidine sahne olacak.
  • TOÇEV in 9 Şubat ta Maslak ta düzenleyeceği konserde yeşil sahaların yıldızları performans sergileyecek.
  • Bu anlamlı konser , yakında NTV'de yayınlanacak, geceden detaylı izlenimler ise bu akşam 18.20'de Gece Gündüz'de olacak.  Yıldızlar TOÇEV için buluştu.
  • TOÇEV Konseri Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları.  Toçev ' in çocuklar için yardım gecesinde Emre Belözoğlu sahneye çıktı.
  • ( TOÇEV ) 9 Şubat 2016 tarihinde düzenleyeceği “ Yıldız Şarkıları, Çocukların Yarınları” adlı konserle , yapımına başlanan TOÇEV Öğrenim Merkezi için yardım toplayacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir