THY’den Milli Takımı Duygulandıran Anneler Günü Reklamı

Türk Hava Yolları anneler günü reklamı hazırladı. Milli oyuncular duygulandı. Türk hava yolları, A milli takım oyuncularımızın uçak yolculuğu sırasında Anneler günü özel reklamı çekti. Büyük bir sürpriz yaşayan milli oyuncular duygu dolu anlar yaşadı..


Millî Takımlar Ana Sponsoru olan Türk Hava Yolları, anneler günü için çok özel bir reklam hazırladı. A Millî Takım Futbolcuları ve anneleri ile çekilen reklam sosyal medyada büyük ilgi gördü.

THY, Euro 2016 öncesi Millî Takım’ımıza unutulmaz bir sürpriz hazırladı. Futbolcularımıza annelerinin yaptıkları yemekleri sunarak, onların sevgisini ve desteğini yanlarında hissetmelerini sağladı.

Türk Milli takımı 27 Mart’ta Antalya kampı sonrasında Avusturma maçı için Viyana’ya uçuyordu. Yolculuk esnasında bir anda pilot konuşmaya başladı. Ve yemek ikram servisine geçildiğini söyledi. Aslında her şey normaldi. Ama devamında gelen cümle milli futbolcularımızı heyecanlandırdı. Çünkü yemekleri futbolcuların annelerinin yaptığını ve onlardan mesaj getirdiklerini söyledi.

Cenk Tosun, Caner Erkin, Ozan Tufan ve Oğuzhan Özyakup’un annesinin mutfağından görüntüleri ve annelerin destek mesajları futbolcuları çok duygulandırdı.

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, Türkiye ‘nin bayrak taşıyıcısı olan ulusal hava yolu şirketi. Türk Hava Yolları’nın merkezi İstanbul’dadır. Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanmaktadır. 2015 yılında toplam 61,2 milyon yolcu taşıdı.

Skytrax ‘ın 2016 ödüllerine göre arka arkaya 6. kez Avrupa’nın en iyi hava yolu seçilmiştir ve hâlihazırda dünyanın en iyi 4. havayoludur. Ayrıca pek çok alanda yüksek dereceler elde etmiştir. Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları; 117 ülkede, 49’u iç hat, 243’ü dış hat olmak üzere 292 şehir ve 295 havaalanına uçmaktadır. Bu geniş uçuş ağı sayesinde dünyanın en çok ülkesine sefer düzenleyen havayolu unvanına sahiptir.

Havayolunun büyüme sürecindeki pek çok başarıya imza atmış olan Doç. Dr. Temel Kotil’in TAİ Genel Müdürü olarak vazifelendirilmesini müteakip, dönemin Sivil Havacılık Genel Müdürü olan Bilal Ekşi, 21 Ekim 2016 tarihi itibarıyla Türk Hava Yolları A.O.’nu Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkan Vekili olarak atanmıştır. 1968 yılı, Rize doğumlu olan Bilal Ekşi, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayarak 1989 yılında mezun olmuştur. Meslekî hayatına, T.C. Devlet Demiryolları’nda Elektronik ve Haberleşme Mühendisi olarak başlayan Ekşi, daha sonra İstanbul Ulaşım A.Ş.’de Atölye Müdürlüğü görevini üstlenmiş ve önemli ulaşım projelerinin hayata geçirilmesinde etkin rol oynamıştır. 2003 – 2005 yılları arasında Türk Hava Yolları A.O.’da uçak motoru, iniş takımları ve tüm komponentlerin bakımından sorumlu Revizyon Atölyeleri Başkanlığı görevini yürütmüş ve 2005 yılında Türk Hava Yolları A.O.’da Yer İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atanmıştır. Bu süre zarfında, özellikle zamanında kalkış performansının iyileştirilmesine yönelik önemli çalışmalarda bulunmuştur. 2008 – 2009 yıllarında Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’de üretimden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı; 2010 yılında Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın yeniden yapılandırılması projesi kapsamında KTHY Genel Müdürlüğü; 2010 – 2011 yılları arasında ise Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve Amerikan motor üretim devi Pratt & Whitney’in ortak kuruluşu olan “Turkish Engine Center”da Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Ekşi, 2011 yılının Nisan ayında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevine atanmıştır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevini yürüttüğü dönemde Türkiye, 66 yıl aradan sonra ICAO Konsey üyeliğine tekrar seçilmiş ve ICAO’nun karar alma merciindeki 36 üyesinden biri olmuştur.

24 Şubat 2017 yılında yayımlanan kararname ile devlete ait %49,12 ait hisselerinin Türkiye Varlık Fonuna devredilmesi kararlaştırılmıştır.

  • Ana Sayfa Yasam THY ’ den Milli Takımı Duygulandıran Anneler Günü Reklamı .  Türk Hava Yolları anneler günü reklamı hazırladı. Milli oyuncular duygulandı.
  • Türk Hava Yolları, Anneler Günü nedeniyle yeni reklam filmini yayınladı.
  • thy anneler günü reklamı . Resim 1 / 1. Tam Boy. 293.  Takımı Duygulandıran Sürpriz başlıklı makalemizde Milli Takım , Reklam ve Sürpriz hakkında bilgiler verilmektedir.
  • Milli Takımlar Ana Sponsoru olan Türk Hava Yolları, anneler günü için çok özel bir reklam hazırladı.  Futbolcuları duygulandıran sürpriz.
  • Milli Takımlar Ana Sponsoru olan Türk Hava Yolları, anneler günü için çok özel bir reklam hazırladı.
  • THY ' den Millileri duygulandıran sürpriz. Türk Hava Yolları'ndan, Milli   Milli Takımlar Ana Sponsoru olan Türk Hava Yolları, anneler günü için çok özel bir reklam hazırladı.
  • HY' den duygulandıran Anneler Günü filmi yayınladı.  Türk Hava Yolları, A Milli Futbol Takımı oyuncularına duygusal anlar yaşatan bir Anneler Günü sürprizi hazırladı.
  • Ana Sayfa » THY Haberleri » THY ' den duygulandıran Anneler Günü filmi.  Türk Hava Yolları, A Milli Takım 'ın uçak yolculuğu sırasında Anneler Günü 'ne özel reklam filmi çekti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir