Teröristlere Canlı Yayında Operasyon

İstanbul Bayrampaşa’da’ki Çevik kuvvet merkezine iki kadın terörist bombalı ve uzun namlulu silahla saldırdı. Polis teröristlere karşılık verdi. yaşanan çatışmanın ardından polis iki saldırganı da yakaladı.

Sabah saatlerinde iki kadın terörist Bayrampaşa’daki Çevik Kuvvet Polis merkezine saldırdı. El bombası ve uzun namlulu silahlarla pusu kuran teröristler, çevik kuvvet otobüsünün geçtiği esnada araca saldırdılar. O anlar kameraya işte böyle yansıdı.

Saldırının ardından polis hemen karşılık verdi. Saldırganlar ise çareyi kaçmakta buldu. ve Bayrampaşa Gazi Sokak’ta bir binaya saklandılar. Dakikalarca polisle teröristler arasında çatışma yaşandı. Çatışma anında saldırganlar polise yine el bombası attı.

Polis daha sonra harekete geçti ve teröristlerin girdikleri binaya operasyon düzenledi. 2 saldırganın etkisiz hale getirildi.

Operasyon anından polis, bölgeyi ablukaya aldı. Sokağa giriş çıkış yasaklandı. Bölge polis ablukasına alındı. Sokak giriş ve çıkışlara kapatıldı.

VALİ’DEN AÇIKLAMA

İstanbul Valisi Vasip Şahin, olay yerine geldi. İncelemeler yapan Şahin, polisten bilgi aldı. Şahin, saldırı ile ilgili; “1’i saldırıda diğeri operasyon sırasında olmak üzere 2 polisimizin yaralandığını açıkladı.

 

Bu arada saldırı düzenleyen kadın teröristlerin kimlikleri de belli oldu.

Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, saldırıyı Berna Yılmaz ile Çiğdem Yahşi gerçekleştirdi. İki kadın teröristin terör örgütü DHKP-C üyesi olduğu belirlendi.

  • Teröristlere Canlı Yayında Operasyon . Haber Böylesi Yok . 03/03/2016.  Polis teröristlere karşılık verdi. yaşanan çatışmanın ardından polis iki saldırganı da yakaladı.
  • Yeni Şafak ekibi operasyonu Facebook hesabı üzerinden canlı olarak paylaşıyor.  Yeni Şafak ekibinin olay yerinden yaptığı canlı yayında bir kişinin yaralandığı görülmekte.
  • Operasyon canlı yayında ! Özel Harekat polisi çok sayıda ekiple operasyon düzenliyor.  PKK operasyonunda bir ilk! 08.02.2017.
  • CANLI YAYIN .  Maçka’da teröristlere yönelik operasyon . DHA. 27 Ağustos 2016 Cumartesi. 1.
  • Musul Operasyon 'una dair anlık gelişmeler!  Canlı yayında teröristlere O.Çocukları diyen Erman Toroğlu 79 milyonun sesi oldu..pic.twitter /r7Scbxspny.
  • Gergin bekleyiş saatlerdir devam ederken TSİ 18:00 sularında bir operasyon başlatıldı.  Şu anda canlı yayında polis ve zanlılar arasında kovalamaca yaşanıyor.
  • Hakakri'deki saldırının ardından güvenlik güçleri teröristlere karşı operasyonu sürdürüyor.
  • Akşamki operasyonda iki terörist öldürüldü.  rehin alan teröristlere operasyon .

Canlı Yayında Amı Görünenler
Canlı Yayında Göğsü Açıldı
Canlı Yayında Olan Sıkışler
Canlı Yayında Soyunan Kızlar
Canlı Yayında Sevişme
Canlı Yayında Kavga

Bazı sonuçlar kaldırıldı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir