Televizyon Tarihinin En Unutulmaz Canlı Yayın Gafları!

Bilen bilir, canlı yayınlar her an her şeye açıktır. Belki de televizyon yayıncılığının en zor kısmıdır. Durum böyle olunca canlı yayın gafları ve kazaları da kaçınılmaz oluyor. Eee gaf olunca da kuşkusuz ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor. Sizler için televizyon tarihimizdeki en unutulmaz canlı yayın kazasını hazırladık.

İşte en unutulmaz 10 canlı yayın gafı.

Muhabirin Coştuğu Anlar !

Gültekin Onay: Bitir Demediniz Mi Lan!

Gaf sonrası bakışlara dikkat 🙂

Canlı Yayında Telefon Görüşmesi

Yazık sunucuya :))

Ata Demirer – Vercen Mi?

Beyaz iyi toplamış…

Kaan Yakuphanoğulları – Dekorun Düşmesi

Ntv Spikeri İle Kıran Kırana Bir Sezon

Geçmiş olsun!

https://www.youtube.com/watch?v=dFv_g1FRBdY

Saba Tümer’in Rıdvan Dilmen’e Milli sorusu 🙂

Mazhar Alanson’dan telefondaki izleyiciye olay söz!

O her haliyle ve her sözüyle kalbimizde…

Allah rahmet eylesin…

Unutulmaz baş rollerde Serhan Yavaş , Sinem Öztufan ve Özlem Yılmaz ‘ın oynadığı, iki aşk arasında kalmış bir erkek ve ona delicesine aşık olan iki kardeş’in aşkını anlatıyor. Unutulmaz, birçok ödül alarak başarısını ispatlamıştır.

  • Durum böyle olunca canlı yayın gafları ve kazaları da kaçınılmaz oluyor.  Sizler için televizyon tarihimizdeki en unutulmaz canlı yayın kazasını hazırladık.
  • televizyon tarihinde canlı yayınların en büyük handikaplarından birisi olan gaflar   bir grup biliyorsunuz değil mi arkadaşlar' cümlesi unutulmayan gaflar arasında yerini alıyor.
  • Canlı yayınlarda yapılan ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen unutulmayan gaflar .
  • ANA SAYFA / TARİH /Türk Televizyon Tarihinde Yapılmış En Büyük 13 Gaf .  Her sabah olduğu gibi programını sunuyor. Canlı yayın sırasında bir telefon bağlantısı oluyor.
  • Televizyon Tarihinin Unutulmayan Ünlü Gafları .  Türk Donanma Tarihimizin En Acı Olayı: Dumlupınar Denizaltısı Faciasının Hikayesi.  Yayın İlkeleri.
  • Televizyon tarihinin unutulmayan Ünlü gafları . Canlı yayınlarda yapılan ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen unutulmayan gaflar .
  • Canlı yayınlarda yapılan ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen unutulmayan gaflar .  Toggle navigation. Soles. Televizyon Tarihinin Unutulmayan Ünlü Gafları .
  • Canlı yayınlarda yapılan ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen unutulmayan gaflar . Türk Televizyon Tarihindeki En BÜyÜk 13 Gaf .
  • xem và download Tuerk televizyon tarihinin gaflari video từ nhanh nhất.  Canlı yayınlarda yapılan ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen unutulmayan gaflar .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir