Televizyon Tarihimizin En Unutulmayan Jürileri

Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan ya da Deniz Seki, en unutamadığınız jüri üyesi hangisi? Sert tartışmalar, kavgalar, kıskançlıklar yarışma programlarının olmazsa olmazlarıdır. Ama bazı jüri üyeleri var ki onlar olmadan ne yarışma izleniyor. Ne de izlediğimize kendimizi kaptıramıyoruz.

Sizler için unutulmaz jüri performanslarını derledik…

Erol Büyükburç

Bir jürinin kontrolünü kaybetmesi çok sık görülen bir şey değildi, ta ki Erol Büyükburç’un çok konuşulan “Ben saksı değilim” çıkışına kadar. O gün bir milat olmuştu Türk televizyonlarında, o günden sonra tüm jüri üyeleri benzer çıkışlarla dikkat çekmeye başladılar.

Ivana Sert

Şüphesiz son zamanların en çok konuşulan jüri performanslarından birini de Ivana Sert sergiliyor. Kimi zaman yarışmacılara söylediği sert sözlerle, kimi zaman kıyafetleriyle kimi zaman da beklenmedik hareketleriyle jüri koltuğunun hakkını fazlasıyla veriyor.

Zerrin Özer

Özellikle attığı kahkahalarla zaman zaman programın ara vermesine sebep olan Zerrin Özer de televizyonların popüler jürilerinden biri olarak uzun süre performans sergilemiş isimlerinden.

Ercan Saatçi

Türkiye’deki yarışmalar arasında Popstar’ın önemli bir yeri vardır. Bu yarışmanın jürilerinden olan Ercan Saatçi de kimi zaman agresif yorumları, kimi zaman diğer jüri üyeleriyle yaşadığı tartışmalarla hep isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Acun Ilıcalı

Türkiye’de televizyon yarışmalarının en ünlü programcılarından olan Acun Ilıcalı da kimi zaman sunucu kimi zaman da jüri olarak katıldığı programlarda özellikle hareketlerini uygunsuz bulduğu yarışmacılara karşı tavırlarıyla  dikkat çekmeyi başaran isimlerden.

 

 

 

Sema Çelebi

Daha sonra yarışmacı olarak katladığı “Ben buradan atlarım” yarışmasıyla da adından söz ettiren Sema Çelebi, sert mizacıyla dikkat çeken bir başka jüri üyesiydi.

 

Deniz Seki

Şimdilerde sıkıntılı günler geçiren Deniz Seki de bir zamanların adından söz ettiren jüri üyelerinden. Özellikle Bayhan ile yaşadığı polemikle uzun süre gündemde kalan Seki, farklı yarışmalarda jüri koltuğuna geçmişti.

 

 

Oray Eğin

https://www.youtube.com/watch?v=inZSBdncs-s

Şimdilerde gözlerden uzak olan Oray Eğin de bir zamanların tartışma yaratan jürilerinden. Girdiği polemikler, yersiz olduğunu hissettiren çıkışlarıyla adından sıkça söz ettiren Eğin, gelmiş geçmiş en sert jüri performanslarından birini sergilemişti.

Bülent Ersoy

https://www.youtube.com/watch?v=1x81Gi7l738

Türk televizyonlarına “Fevkaladenin fevkinde” gibi söylemleri kazandıran efsane jüri üyesi Bülent Ersoy’u kim unutabilir? Şüphesiz jürilik konusunda çığır açan isimlerden biri olan Ersoy aynı zamanda programda yaşadığı polemikler ve kostümleriyle de adeta bir rating makinası.

Armağan Çağlayan

Ve geldik “Unutulmayan Jüri” listemizin ilk sırasına… Türkiye’de jüri denince akla ilk gelen isim Armağan Çağlayan… Çağlayan’ın radikal ve dobra jüriliği Türkiye’ye getiren isim olduğunu söylersek yanlış olmaz.

Çağlayan kimi zaman söylemleriyle dikkat çekip, yarışmacıları kenara sıkıştıran sorular sorarak jüriliğe çok başka bir yorum getirmiştir.

Televizyon veya kısaca TV, bir vericiden elektromanyetik dalga hâlinde yayınlanan görüntü ve seslerin , ekranlı ve hoparlörlü elektronik alıcılar sayesinde yeniden görüntü ve sese çevrilmesini sağlayan haberleşme sistemidir. Aynı zamanda kitle iletişim aracı da olan televizyon, yayınlanan görüntü ve sesleri alıcıya ulaştıran elektronik cihaz sistemidir.

  • Ana Sayfa Magazin Televizyon Tarihimizin En Unutulmayan Jürileri .
  • İşte televizyon tarihinin unutulmayanları !.. 21.12.2004 04:00.  Amerikan TV Guide dergisi son sayısında televizyonun 100 unutulmaz olayına yer verdi.
  • Türk televizyonu kadar dizi, program vs. şeye şahit olan başka bir tek Amerikan televizyonu vardır.  Belki de en unutulmaz dizilerimizden, kült eserlerden.
  • Televizyon Tarihinin Unutulmayan Ünlü Gafları.  Türk Donanma Tarihimizin En Acı Olayı: Dumlupınar Denizaltısı Faciasının Hikayesi.
  • İşte televizyon tarihinin en unutulmaz 13 kavgası 1. Medyum Memiş'in Medyum Keto'yu dövmesi   Sosyal medyanın yeni trendi Çin'den geldi. Sinema TV .
  • Poyraz Karayel videoları ve daha fazlası için abone olmayı unutmayın !! Türk Televizyon Tarihindeki En BÜyÜk 13 Gaf.
  • 1974 Kaynanalar İlk Türk komedi dizisi örneklerinden olan bu diziyi uzun yıllar televizyonlarda izledik. Aklımızda tek kalansa "Tijen" oldu.
  • Komik Sahneleri O Ses Türkiye Göhkan En Unutulmaz Sahneleri O Ses Türkiye Hadise En Unutulmaz Sahneleri O Ses.  Türk Televizyon Tarihindeki En BÜyÜk 13 Gaf.
  • Kanal. Show TV (2011 2012) Star TV (2012 2014) tv 8 (2014 ). Ses formatı.  Yayın tarihi . 10 Ekim 2011 (2011 10 10) Devam ediyor. Durumu.
  • Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri, bir aile dizisi.  sıradaki haber: {$ nextTitle $}. Türk televizyon tarihinin unutulmaz 50 dizisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir