Telefonla Çekilmiş En İyi Fotoğraflar

Apple, iPhone’la fotoğraf çekimini desteklemek için başlattığı yeni kampanya kapsamında iPhone 6S ve 6S Plus’la çekilmiş en iyi fotoğrafları seçti. “Dünya Galerisi” adı verilen kampanyaya 26 ülkedeki 85 şehirden katılımcılar fotoğraflarıyla destek verdi. Apple ünlü fotoğrafçılar ile amatör kullanıcılar arasında ayrım yapmadan iPhone’la çekilmiş en iyi fotoğrafları seçti.

İşte Apple’ın seçtiği en iyi 10 fotoğraf

 

Yüzü Yaprakla Kapatılmış Masum Bir Bebek

Tuğla Duvarın Önünde Uzaklara Bakan Genç

Sevimli Dost Köpeği İle Kadrajdaki Dünya Tatlısı Çocuk

 

Çok Tatlı

Suyun Altında Poz Vermek

Otantik Görüntüsünü Fotoğrafa Çok İyi Yansıtmış

Huzur İçinde

Belkide Olunabilecek En Güzel Yerlerden Birinde

Hayatımız Avuçlarımızın İçinde

Masum

  • Öte yandan telefonla çekilen fotoğraflara gereksiz yere anlam yükleniyor, en kralı sosyal medyaya duracak zaten.  En iyi fotografları otomatik modda verirler.
  • Fotoğraf ve video çekmeyi seven teknoloji tutkunları, en iyi kameraya sahip akıllı telefonlar arasından seçim yapıyorlar.
  • çekim kalitesi / fotoğraf karşılaştırma / en iyi fotoğraf çeken telefon / en iyi fotooğraf çeken akıllı telefonlar .  Sony kamera işi biliyor. LG 5 daha iyi olacak özellikleriyle.
  • Piyasadaki en iyi Android telefonlar . En iyi 13 korku filmi.  Ülke ülke dolaştı, hayvanlarla selfie çekti . Haftanın vizyona giren filmleri (02 Aralık 2016).
  • gplus. . Samsung, Apple ve Sony gibi üreticiler akıllı telefon yarışında en iyi fotoğraf çeken cihazları üretmek için yıllardır kıyasıya bir rekabetin içinde.
  • Her bir fotoğrafın kim tarafından hangi cihazla çekildiği bilgilerine de ilerleyen sayfalarda ulaşabilirsiniz.  sıradaki haber: {$ nextTitle $}.
  • arama yaparsanız cep telefonları ile çekilmiş çok başarılı fotoğraflar görebilirsiniz.  Çektiğiniz fotoğrafın daha iyi kalitede olmasını istiyorsanız denge en önemli unsur.
  • Akıllı telefonlarla süper fotoğraflar çekmenin sırları olarak biz 8 yöntem belirledik.  rağmen kaliteli fotoğraf çekmek istiyorsanız hedefe yaklaşmanız en iyi seçenek olacaktır.
  • Phone Arena sitesi, farklı akıllı telefonlar ile dünyanın çeşitli yerlerinde çekilmiş fotoğrafların en iyilerini her ay yayınlıyor.
  • Yeni bir telefon alma niyetindeyseniz bu listeye mutlaka göz atın. 2016'ın en iyi akıllı telefonlarını sizler için derledik.  Bu kamera 4K video çekilmesine imkan sağlıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir