Teknoloji ve Estetik Birleşti: 3D Vazo

3D teknolojisi ile vazo yapılır mı? Bu sorunun cevabını öğrenmek için bu yazıyı okumalısınız! Çünkü Libero Rutilo isimli bir kişi hem birbirinden güzel vazolar yapıyor. Hem de kullanılmış pet şişeleri saksı olarak kullanıyor. Ortaya da birbirinden şık tasarımlar çıkıyor.

Hem birbirinden şık vazo tasarımları yapıyor.

Hem de kullanıldıktan sonra atılmak üzere olan pet şişeleri geri dönüşüm amaçlı saksı olarak kullanıyor.

Libero Rutilo’nun amacı 3D teknolojisi ile hazırladığı şık vazolar ile koleksiyon oluşturmak.

Dolambaçlı Vazo

Dantel Vazo

Örme Vazo

Çok şık!

Hem evde hem iş yerinde kullanabilirsiniz!

Teknoloji mal veya hizmetlerin üretiminde veya buna yönelik amaçların gerçekleştirilmesinde kullanılan beceriler, yöntemler, işlemler, tekniklerin derlenmesi veya bilimsel araştırmalardır. Teknoloji teknikler, süreçler vb. bilgiler olabileceği gibi makineler, bilgisayarlar, çeşitli cihazlar ya da fabrikalarda yerleşik olarak bulunabilir. Bunun gibi şeyleri bir birey ayrıntılı bilgi olmadan çalıştırabilir.

Teknoloji doğal kaynakların basit bir araç olarak insanlar tarafından kullanılmasıyla başladı. Tarihöncesinde yangının nasıl kontrol altına alınacağının keşfedilmesi, Neolitik Devrimde hazır yiyecek kaynaklarının artırılması amacıyla üretimde kullanılan teknikler ile araçlar ve insanların seyahat etmelerinin yanı sıra çevrelerini kontrol edebilmesi için tekerleğin icadı bir teknolojidir. Tarih boyunca matbaa ve basım konusundaki gelişmeler, telefon ve internet insanların küresel ölçekte serbest bir şekilde iletişime geçmelerini, etkileşmelerini sağladı. Askerî teknolojinin sürekli ilerlemesi, cop gibi basit silahların yanı sıra yıkıcı gücü büyük nükleer silahlar gibi teknolojilerin gelişmesini de sağladı.

Teknolojinin bunlar ile birlikte daha birçok etkisi bulunmaktadır. Teknoloji günümüz küresel ekonomisi dahil olmak üzere ekonomilerin çok daha gelişmesine ve göze çarpan eğlence sınıfının yükselişine de yardımcı oldu. Birçok teknolojik süreç ile birlikte istenmeyen yan ürünler nedeniyle, çevre kirliliği olarak da bilinen Dünya’nın doğal çevre zararları oluştu. Doğal kaynaklar tükenmeye başladı. Teknolojinin çeşitli uygulamaları, toplumda genellikle yeni etik sorunların oluşmasına neden oldu. Bazı değerlerini ise etkiledi. Örneğin aslında geleneksel olarak yalnızca makine için belirtilen verimlilik kavramında bir artış meydana geldi ve bu insan verimliliği açısından da aynı anlamda kullanılır oldu.

  • (5) Re Candydoll. Similar Galleries. Büyük Dekoratif Vazo Modelleri (8) | Hanı.  Teknoloji ve Estetik Birleşti : 3 D Vazo . Pin El Yapimi Vazo Resimleri El Yapımı Va.
  • Uzun süren çalışmalarımın hediyesi gerçekten estetik bu vazo oldu.
  • Hepimiz güzel ve genç görünmek isteriz. Bazı şartlar bize bunu engellesede estetik ile bu yaraları yaşlanmayı geçirebiliyoruz.  3 D teknolojisi ile artık estetik eskisi kadar zor değil.
  • 215ESB156 Seramik ve Cam Teknolojisi Alçı Model Kalıpçı.  Üretkenliğin ve estetiğin bir arada kullanılması ile güzel vazo modelleri ortaya çıkarabileceğinizi unutmayınız.
  • Burun estetiği ve estetik cerrahide üç boyutlu yazıcı ile öncesi ve sonrası simülasyon bir ilk olarak Avşar Estetik ’te Dr. Yakup Avşar tarafından gerçekleştirildi.
  • 3 D Teknolojisi , Estetikte Çığır Açtı. 23 Ekim 2012. 0.00 avg. rating (0% score) 0 votes. Estetik cerrahide teknoloji , gözle görülür bir şekilde ilerliyor.
  • Estetik burun ameliyatı, meme büyütme ameliyatı, yanak dolgusu   3 D Vectra Teknolojisi 3 boyutlu gösterim imkanını sizlere sunuyoruz.
  • Dr. Yakup Avşar, 3 D baskı teknolojisini , rinoplasti ve estetik cerrahi alanında dünyada kullanan ilk estetik cerrah oldu. Uygulama ile dünya basınının da ilgisini çeken Op.
  • 3 d Teknolojisi Estetikte Çığır Açtı. Yazar : Yenilikler Online.  3 D vectralkompütür yazılımlarıyla sanal ameliyat da bunlardan biri… Yazıyı Oku.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir