Tehlike Her Geçen Gün Yayılıyor!

Dünya Sağlık Örgütü korkutan raporu açıkladı. Rapora göre Zika virüsü 33 ülkeye yayıldı. Sağlık Örgütü, Brezilya’da ise 22 bin 600 vaka görüldüğünü duyurdu.

İki ülke başı geçiyor


Dünya Sağlık Örgütü, Güney ve Orta Amerika’da etkili olan ve hızla dünyaya yayılan virüsün en çok Brezilya ve Kolombiya’da görüldüğünü açıkladı. Rapora göre Brezilya’daki 22 bin 600 vakanın 2 bin 800’ünü hamile kadınlar oluşturuyor.

Açıklamada Brezilya, Kolombiya, El Salvador, Surinam ve Venezuela’da kas güçsüzlüğü ve felce sebep olan Guillain-Barre sendromu vakalarında da artış olduğu belirtildi.

Risk veya riziko, bir olayın gerçekleşme  olasılığı  ve olaydan etkilenme olanağı. Değerler olup, kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Her bir insan çabası biraz risk taşır, ama bazıları diğerlerinden daha risklidir.

  • CANLI YAYIN . 08:24Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dolar tahmini.  Tehlike her geçen gün büyüyor. 08 Şubat 2017 19:18.  Peki bu tehlikenin farkında mıyız?..
  • Tehlike her geçen gün büyüyor. Uyuşturucu kullanımı günden güne artmaya devam ederken, tehlike de günden güne büyümeye  Haberin Yayın Tarihi: 21.10.2016 22:16.
  • Ankara'da 19 yaşındaki bir genç bonzai kullanımı sonucu hayatını kaybetti.
  • Bu sayı, her geçen gün çok hızlı bir şekilde artmaktadır.  Ege Denizi'ndeki tehlikenin boyutlarını görmemiz için çok daha geniş kapsamlı araştırmaların yapılması gerekiyor.
  • Kene vakaları karadenizde başladı ve tüm bölgelere yayılmaya başladı..Her Gün birkaç kişi  Geçenlerde bu durumdaki hastaların yüzde 30'unun kaybedildiğini okumuştum.
  • Tehlikeli oyunlar oynamak istiyor insan; bir yandan da kılına zarar gelsin istemiyor.  İsa işte buna üzülüyordu." 9. '' Her geçen gün yeni suçlar öğreniyor insan.
  • Ülkelerindeki açlıktan, yoksulluktan, en önemlisi de savaştan kaçıp Türkiye’ye gelerek yaşama tutunmaya çalışan Suriyeli ailelerin dramı her geçen gün büyüyor.
  • Bilim adamları, akciğer kanserinin yayılmasının , rüzgarda yıkılıp savrulan çadırlara benzediğini açıkladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir