Tarkan’ın Nikah Törenine Ait Yeni Fotoğraflar Ortaya Çıktı!

Tarkan ve Pınar Dilek’in gizli nikah törenlerine ait yeni fotoğraflar ortaya çıktı! Fotoğraflarda nikah şahidi ve Tarkan’ın kayın pederi de yer alıyor. İşte o fotoğraflar…

Ünlü sanatçı Tarkan ve Pınar Dilek geçtiğimiz cuma günü gizli bir nikah töreni ile dünya evine girdiler.

Tarabya’daki nikah törenine çok az sayıda kişi davet edildi. Çiftin aileleri ve özel arkadaşların yer aldığı nikaha ait yeni fotoğraflar ortaya çıktı.

Aile arasında gerçekleşen törende Pınar Dilek’in babası Ali Dilek objektiflere yansıdı.

Ali Dilek’in mutlu halleri dikkatlerden kaçmadı.

Tarkan’ın nikah şahidi eniştesi Mahmut Menekşe olurken Pınar Dilek’in ise bir çocukluk arkadaşı nikahta şahitlik etti.

DÜĞÜN CUMA GÜNÜ ALMANYA’DA OLACAK

Tarkan ise sürpriz nikahla ilgili ilk kez konuştu. Megastar, “Ülke gündemi üzücü. Bu gündemde sessizce nikah yaptık. Düğün 6 Mayıs’ta Köln’de olacak eşim de henüz hamile değil” açıklamasını yaptı.

Sosyal Medyada olay oldu

Öte yandan Tarkan ve Pınar Dilek’in evlienmesi sosyal medyada da günün en çok konuşulan konusu olmuştu. Evlilik Twitter’da TT oldu. Gün boyuncaTarkan’ın evliliği hakkında binlerce tweet atıldı…

Tarkan Tevetoğlu , Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Batı Almanya ‘nın Renanya-Palatina eyaletindeki Alzey kasabasında doğup büyüdü, 1986’da ailesiyle beraber Türkiye’ye geldi ve müziğe çocukluk yıllarında başlayan ilgisi sonucunda, lise hayatına başladığı Karamürsel ‘de ilk müzik eğitimini almaya başladı. İlerleyen yıllarda İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanışarak şirket ile bir albüm anlaşması imzaladı.

Tarkan, 1992’nin son aylarında ilk stüdyo albümü Yine Sensiz ‘i piyasaya sürdü ve albümdeki “Kıl Oldum” şarkısıyla çıkış yaptı. 1994’te yayımladığı ikinci stüdyo albümü Aacayipsin ve 1998’de yayımladığı üçüncü stüdyo albümü Ölürüm Sana ile ticari başarı yakaladı. Ölürüm Sana albümünden çıkan ” Şımarık ” single’ı, birçok ülkenin ulusal listesine giriş yaptı. 1998’de Universal Music Group ile anlaşma imzaladı. 1999’da piyasaya sürdüğü toplama albümü Tarkan , çeşitli ülkelerden platin ve altın sertifikalar kazandı. 2001’de yayımladığı dördüncü stüdyo albümü Karma ‘daki ” Kuzu Kuzu , ” Hüp ” ve ” Verme ” şarkılarını kliplendirdi. İki yıl sonra çıkan Dudu albümüyle yeniden ticari başarı yakaladı, 2006’da Come Closer adlı ilk İngilizce albümüyle bazı Avrupa listelerine giriş yaptı. ” Bounce ” ve ” Start the Fire “, albümden çıkan single’lar oldu. Tarkan, bir yıl sonra, altıncı stüdyo albümü Metamorfoz ‘u yayımladı. Albümdeki şarkıların sözleri, Türk Dil Kurumu tarafından takdir edildi. 2010 yılında yedinci stüdyo albümü Adımı Kalbine Yaz dinleyiciyle buluştu ve Türkiye’de yılın en çok satan albümü oldu. 2016’da Tarkan, Türk Sanat Müziği albümü Ahde Vefa ‘yı piyasaya sürdü.

Müzikal projelerinin yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Tarkan, Türk basını tarafından “Megastar”, dünya basını tarafından “Popun Prensi” ve “Boğazın Prensi” olarak anılmaktadır. Bugüne kadar 15 milyonun üzerinde albüm satmıştır ve ödülleri arasında , on dört Kral Müzik Ödülü , altı Altın Kelebek Ödülü ile bir Dünya Müzik Ödülü bulunmaktadır.

  • Tarkan ve Pınar Dilek’in gizli nikah törenlerine ait yeni fotoğraflar ortaya çıktı !  Tarabya’daki nikah törenine çok az sayıda kişi davet edildi.
  • Geçtiğimiz günlerde Tarabya’daki villasında dünya evine giren Tarkan ve Pınar Dilek çiftinin yeni fotoğrafları ortaya çıktı .
  • Tarkan ile Pınar Dilek'in Tarabya’daki sürpriz nikahından yeni fotoğrafları ortayı çıktı .
  • Magazin>Magazin Haberleri> Tarkan ve Pınar Dilek'in nikahından yeni fotoğraflar ortaya çıktı !  Sürpriz nikahla ilgili ilk kez konuşan Tarkan , 'Ülke gündemi üzücü.
  • Ünlü şarkıcı Tarkan geçtiğimiz günlerde Pınar Dilek ile Tarabya’daki villasında sade bir törenle dünya evine girmişti.
  • Menekşe ile Dilek’in bir çocukluk arkadaşının şahitlik ettiği nikâhın gizli fotoğrafları ortaya çıktı .  Sürpriz nikahla ilgili ilk kez konuşan Tarkan , 'Ülke gündemi üzücü.
  • Hürriyet'te yayımlanan habere göre, Tarkan ’ ın eniştesi Mahmut Menekşe ile Dilek’in bir çocukluk arkadaşının şahitlik ettiği nikâhın gizli fotoğrafları ortaya çıktı .
  • Tarkan ve eşi Pınar Dilek nikah törenlerini basına gizli olarak yapmıştı. Anasayfa MAGAZİN Tarkan ' ın Yeni Nikah Fotoğrafları Ortaya Çıktı .
  • İşte Tarkan ın kayınpederi. Ana Sayfa. MAGAZİN. Tarkan ve Pınar Dilek in nikahından yeni fotoğraflar ortaya çıktı ! İşte Tarkan ın kayınpederi.
  • Ünlü şarkıcı Tarkan geçtiğimiz günlerde Pınar Dilek ile Tarabya’daki villasında sade bir törenle evlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir