Tarkan’ın Düğününden Çok Özel Görüntüler!

Megastar Tarkan’ın evliliği hala gündemde. Tarkan’ın düğününe ilişkin yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Öte yandan Almanya’da gerçekleşen düğündeki pastanın fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. Kullanıcıların yorumları şaşırttı.


Tarkan’ın Almanya’daki düğününden yeni fotoğraflar ortaya çıktı.

Megastar’ın instagram hesabından paylaşılan fotoğraflarda çiftlerin mutluluğu gözlerinden okunuyor.

Tarkan şarkı söyledi eşi oynadı.

Düğün Pastası Olay Oldu!

Pınar Dilek ile evlenen Tarkan, düğünü Almanya Köln’de yaptı. Aile büyüklerinin katıldığı düğünün mor çiçeklerle süslü beyaz pastası bir İnstagram hesabından paylaşıldı.

Pastanın fotoğrafını paylaşan instagram kullanıcısı, “Tarkan’ın pastasına bak. Bruckhausen pazarından almış taşlı detayları” notuyla paylaştı.

Bu paylaşım sonrası sosyal medya platformlarında yoğun bir tartışma başladı. Bazı kullanıcılar, Tarkan’ın düğün pastasını “Benim düğün pastamdan daha küçük” şeklinde yorumladı.

Tarkan Tevetoğlu , Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Batı Almanya ‘nın Renanya-Palatina eyaletindeki Alzey kasabasında doğup büyüdü, 1986’da ailesiyle beraber Türkiye’ye geldi ve müziğe çocukluk yıllarında başlayan ilgisi sonucunda, lise hayatına başladığı Karamürsel ‘de ilk müzik eğitimini almaya başladı. İlerleyen yıllarda İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanışarak şirket ile bir albüm anlaşması imzaladı.

Tarkan, 1992’nin son aylarında ilk stüdyo albümü Yine Sensiz ‘i piyasaya sürdü ve albümdeki “Kıl Oldum” şarkısıyla çıkış yaptı. 1994’te yayımladığı ikinci stüdyo albümü Aacayipsin ve 1998’de yayımladığı üçüncü stüdyo albümü Ölürüm Sana ile ticari başarı yakaladı. Ölürüm Sana albümünden çıkan ” Şımarık ” single’ı, birçok ülkenin ulusal listesine giriş yaptı. 1998’de Universal Music Group ile anlaşma imzaladı. 1999’da piyasaya sürdüğü toplama albümü Tarkan , çeşitli ülkelerden platin ve altın sertifikalar kazandı. 2001’de yayımladığı dördüncü stüdyo albümü Karma ‘daki ” Kuzu Kuzu , ” Hüp ” ve ” Verme ” şarkılarını kliplendirdi. İki yıl sonra çıkan Dudu albümüyle yeniden ticari başarı yakaladı, 2006’da Come Closer adlı ilk İngilizce albümüyle bazı Avrupa listelerine giriş yaptı. ” Bounce ” ve ” Start the Fire “, albümden çıkan single’lar oldu. Tarkan, bir yıl sonra, altıncı stüdyo albümü Metamorfoz ‘u yayımladı. Albümdeki şarkıların sözleri, Türk Dil Kurumu tarafından takdir edildi. 2010 yılında yedinci stüdyo albümü Adımı Kalbine Yaz dinleyiciyle buluştu ve Türkiye’de yılın en çok satan albümü oldu. 2016’da Tarkan, Türk Sanat Müziği albümü Ahde Vefa ‘yı piyasaya sürdü.

Müzikal projelerinin yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Tarkan, Türk basını tarafından “Megastar”, dünya basını tarafından “Popun Prensi” ve “Boğazın Prensi” olarak anılmaktadır. Bugüne kadar 15 milyonun üzerinde albüm satmıştır ve ödülleri arasında , on dört Kral Müzik Ödülü , altı Altın Kelebek Ödülü ile bir Dünya Müzik Ödülü bulunmaktadır.

  • Ana Sayfa Magazin Tarkan ’ ın Düğününden Çok Özel Görüntüler !  Megastar Tarkan ’ ın evliliği hala gündemde. Tarkan ’ ın düğününe ilişkin yeni fotoğraflar ortaya çıktı.
  • Geçen hafta Cuma günü Pınar Dilek'le evlenerek dünya evine giren Tarkan ' ın düğününden çok özel fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.
  • Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla evlenen Tarkan Almanya'daki düğününden kareleri sosyal medya hesabından  Bu özel gününde dostları da mutlu çifti yalnız bırakmadı.
  • megastar tarkan ' ın açıkhava konserinden görüntüler .  emir çok özel röportaj showkulüp. showkulup 19.253 izlenme 05:42.
  • Tarkan ile Pınar Dilek çiftinin gizli düğünlerinden görüntüler basına birer birer yansıyor hiçbir fotoğraf  Tarkan ile Pınar Dilek çiftinni düğününden en özel kareler haberimizde.
  • Ünlü şarkıcı Tarkan , sürpriz bir törenle dünya evine girdi. Megastar Tarkan , Pınar Dilek’le hayatını birleştirdi.
  • İzle: Cem Adrıan ve Didem Soydan’Dan sevgililer günü’ne özel video.  Düğününden özel görüntüler .  Tarkan dün akşam Almanya’da düğün yaptı.
  • Ünlü şarkıcı Tarkan , sürpriz bir törenle dünya evine girdi.  Tarkan ve Pınar Dilek, Almanya'da Düğün Yaptı.. Özel Dakikalar.  Tarkan ' ın Düğününden İlk Görüntüler .
  • 'Flora Im Botanischen' adlı mekanda çok özel davetlilerin katıldığı düğünde Tarkan , şarkılarını bu kez eşi ve konuklar için söyledi.  Tarkan ' ın düğününden yeni kareler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir