Tarihteki En İlginç Sakal Modelleri!

İlginç sakal modelleri! Sakal bırakmak son dönemde moda. Erkekler için sakalın önemi, kadınların makyaja verdiği önemden farksızdır. Tabi durum böyle olunca sakal modellerinin önemi de artıyor. Tercih ettiğiniz model size ayrı bir hava katmak yerine, daha beter hale getirebilir. İşte o beter hale gelmiş insanları bu listemizde bir araya getirdik. Huzurlarınızdan birbirinden komik ve ilginç 10 sakal modeli;

Halka şeklinde sakallarına kendisi bile şaşırmış.

Örgülü sakal modeli olur mu demeyin, oluyormuş!

Beyazlığın arasında ki kahverengi tonlar fena olmamış.

”Konuşmak isteyen varsa, sakalıma konuşabilir.”

İtalyan dedelerin böyle sakal bırakması zorunlu sanırım. Yoksa neden hepsi aynı modeli yapsın ki!

Bu amcalar birbirlerine ne kadarda çok benziyorlar.

Diğerleriyle kıyaslandığında aslında o kadarda garip değil.

Sakalı favorilerine bağlayanı da görmüş olduk.

Hep böyle gül amcam, ama mümkünse o sakalı bir daha yapma.

Boğanın boynuzlarına benzemiş.

Sakal, genellikle erkeklerin çene , yanak , boyun ve üst dudak kısımlarında büyüyen kıllara verilen ad. Erkeklerde ergenlik çağından itibaren gözlenmeye başlayan sakal, hirsutizm rahatsızlığı olan kadınlarda da görülebilmektedir.

  • Ana Sayfa Moda Tarihteki En İlginç Sakal Modelleri !  Sakal bırakmak son dönemde moda. Erkekler için sakalın önemi, kadınların makyaja verdiği önemden farksızdır.
  • Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 29 Oca 2017 tarihinde yayınlandı. En İlginç 15 Sakal Modeli ; İlginç , farklı ve bir o kadarda eğlenceli olan bu video tam size göre.
  • İyi bir sakal modeli seçimi erkeğe ayrı bir hava katar. Listemizde ki bu sakal modelleri ise ilginç ve bir o kadar da komik duruyor.  Tarihteki En İlginç 5 Ayakkabı.
  • Erkekler için sakalın önemi, kadınların makyaja verdiği önemden farksızdır. Tabi sakal modeli bu aşamada çok önemlidir.
  • değişik sakal ve bıyık modelleri . Önceki. En ilginç Sakal ve Bıyık Modelleri . Sonraki.
  • Tarihte Bugün. Rastgele. İletişim.  şampiyonasına katılan yarışmacıları ilginç sakal ve bıyıklarıyla fotoğraflamış.
  • Saçın yanlarının ve arkasının kısa kesildiği, ortasının ve üst kısımlarının ise oldukça uzun olduğu model undercut ve sakal ikilisi son günlerin trendlerinden yalnızca biri.
  • Dünyanın En Ilginç 15 Sakal Ve Bıyık Modeli .  sakal yakmanın cezasını tüm bir kıtanın yakılıp yıkılmasıyla ödedi. © maximumbilgi araştırma serisi no.26 66 tarihteki .
  • Dünyanın en ilginç sakal modelleri yarışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir