Tarihin Gördüğü En Acımasız 5 Lider.

Bu adamlar öldürmek için dünyaya gelmiştir. Öldürmek üzerine master yapan 5 lideri beraber tanıyalım.

1.  Adolf Hitler


 

Adolf Hitler 20 Nisan 1889′ da Braunau, Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Nazilerin lideri olarak bilinmektedir. Milyonlarca yahudiyi katletmiştir. Adolf Hitler sigara karşıtıydı ve 1930-1940’lı yıllarda sigara karşıtı kitle hareketi başlattı. Adolf hitler’in doktoru Hitler’e sakinleştirici diye verdiği sakinleştirici araştırmalar sonucu amfetamin olduğu gerçeği ortaya çıkmıştır. Bu onu iyi etsede fevri hareket ve ani düşünmelere yol açmıştır. lider artık bir uyuşturucu bağımlısı haline gelmiştir. 1945 yılında hayatını berlinde kaybetmiştir fakat ölümüne dair hiç bir kanıt bulunamamıştır.

2. Mao Zedong


 

Mao Zedong 26 Aralık 1893, Shaoshan , Çin Halk Cumhuriyetinde dünyaya gelmiştir. Mao Zedong kominstir. Çin’in kurucu önderleri arasında görülmektedir. Çin Halk Cumhuriyetini diktatörlükle yöneten Mao diktatörlük mücadelesi için 40.000.000 kişiyi öldürmüştür. 1976 yılında Pekin’de ölmüştür.

3. Josef Stalin


 

Josef Stalin 18 Aralık 1878’te gürcistan’da bir köyde dünyaya gelmiştir. Stalin soyadı ‘Çeliğin Oğlu’ anlamına gelir. Çoğu kimse onun bir rus olduğuna inanıyorsada aslında öyle değildir gürcü bir liderdir. Oğlu yakov nazilerin eline esir düştüğü zaman naziler Josef’ten fidya istemişler fakat Josef fidyeyi düşünmeden geri çevirerek oğlunu ölüme terk etmiştir. Sovyet araştırmacılarına göre Josef 20.000.000 yakın kişiye öldürmüştür. Savaşta kendi askerlerine bile çok gaddarca davranmış ve onları cephede tehditle tutmuş yerlerinden ayrılmaması gerektiğini söylemişi geri çekileni kendi silahıyla öldürmüştür. 5 Mart 1953’te Rusyada ölmüştür.

4. Saddam Hüseyin


 

Saddam Hüseyin Irakın 5. cumhurbaşkanıdır. Irakta sevilmeyen bu cumhurbaşkanı ve ailesi hiç bir şekilde sevilmez ama korkudan tapan ve sevmek zorunda kalan çok insan vardır. milyonlarca insanı öldürmüştür. Amerikan hükümeti için biçilmiş kaftandır. Sürekli silaha yatırım yapar ve sürekli İrana savaş açarak İran ekonomisini geriletmeye çalışır. Sağlıklı düşünebilmek içinde etrafa dublörlerini salar ve kendi köşesine çekilerek düşünmeye başlar. Amerikan hükümetiyle ters düşen Saddam Hüseyin ABD tarafından yakalanarak idam edilmiştir.


 

Pol Pot 19 Mayıs 1925’ta Kamboçya’da dünyaya gelmiştir. Kamboçyanın o dönemki başbakanıdır.  Kızıl Kmerlerin kurucusu olarak bilinir. İktidar döneminde bir milyon insanın ölümüne yolan açan bir rejim ortaya çıkarmıştır. Bazı araştırmacılar ve tarihçiler bunun bir soykırım olduğunu öne sürmektedir. 15 Nisan 1998’de kamboçya’da ölmüştür.

 

 

 

Tarihin Gördüğü En Acımasız 5 Lider.

tarihin en acımasız kadınları, tarihteki diktatörler ve sonları, dünyanın en acımasız insanları, diktatörler listesi vikipedi, dünyanın en acımasız katili, tarihteki diktatörler 99, komünist liderler kimlerdir, sosyalist liderler

Tarihin Gördüğü En Acımasız 5 Lider. Özet Bilgiler

  • bizde sanıyoruzki en büyük diktatör insan katleden ortadogulu müslüman liderler sanıyorduk ama bakıyoruz ilk onda bir saddam hüseyin var saddam h. savunmak icin
  • Öldürmek, yok etmek bu insanların kanında var. İşte tarihin gördüğü içlerinde insanlık namına his bulunmayan binlerce insanın kanı eline bulaşmış 11 diktatör.
  • İzle
  • Gizli sana stalin gibi bir lider lazım. Keske sen o zamanda ve rusyada doğmus olsaydın.  sorumlu olan bu adam hiç şüphesiz ki tarihin gördüğü en acımasız liderlerden biri..
  • Bu adamlar gerçekten katliam konusunda master yapmış acımasız kişiler.  İşte tarihin gördüğü içlerinde insanlık namına his  Pol Pot. Kamboçya komünist harekatı lideri .
  • Tarihin En Acımasız Liderleri ! Giriş Tarihi : 09.10.2015 11:38 Güncelleme Tarihi : 09.10.2015 13:39. 5 . 75. Tarihin En Acımasız Liderleri ! facebook. twitter. gplus. .
  • Tarihin Gördüğü En Önemli 10 Lider / 10 Foto Analiz Haberi için tıklayın! En güncel haber analiz fotoğrafları Hürriyet'te!
  • Şehir Hastanesi Nedir ? Kapat. Tarihin Gördüğü En Acımasız 10 Diktatör.  İnsanlık tarihinin en kanlı diktatörüdür. 2. Adolf Hitler. Alman Nazi Partisi lideri .
  • Tarihin en acımasız liderleri ! Qin Shi Huang Hükümdarlık süresi: M.Ö. 247 210 İlk Çin imparatoru olan Qin Shi Huang, Çin Seddini inşa ettiren isimdir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir