Tam Zamanında Çekilmiş Dedirten 12 Fotoğraf!

Zamanlaması mükemmel fotoğraflar! Fotoğraf bir sanat, bir tutku ve vazgeçilmez bir heyecandır. Herkes o anı yakalamak için çaba sarf eder. En iyi fotoğraf için bazen günlerce beklenir ama bazı anlar vardır ki işte o en doğru anda basarsın deklanşöre ve o muhteşem kareyi yakalarsın. Bu listemizde sizin için yetenekli fotoğrafçılar tarafından yakalanan ve zamanlaması mükemmel olan 12 fotoğrafı paylaşacağız.

Ses duvarını kırarak geçen uçak

Yavrusu ile oynarken uçak gördü ve sadece kafasını kaldırması yetti!

İniş takımları açarken

Utangaç kedi yavrusu

İyi uykular Snoopy 🙂

Su bugün harika!

Battaniye altındaki kayalık

Kabarcık gözlük ile dünyayı görmek

Şehrin üzerinden geçerken

Tam anlamıyla alay ediyor!

Sincap fıstığın peşinde

Bir martı Galler’de savaş uçakları ile show yaparken

  • Fotoğraf bir sanat, bir tutku ve vazgeçilmez bir heyecandır.  için yetenekli fotoğrafçılar tarafından yakalanan ve zamanlaması mükemmel olan 12 fotoğrafı paylaşacağız.
  • Zamanlaman harikaydı dedirten komik ve keyifli 15 süper fotoğraf sizlerle buyurun.  Tam Zamanında Çekilmiş 12 Fotoğraf . KEYİF. 07 Haziran 2016.
  • Tam zamanında çekilmiş güzel bir fotoğraf olmuş bence.  Bir köpek dedesine ancak bu kadar benzeyebilir, dedirtecek türden bir kare olmuş.
  • Tam Zamanında Çekilmiş 32 Komik Fotoğraf . Bazen yanlışlıkla, bazen de bilerek çekilen ' tam zamanında ' fotoğrafları bizleri güldürmeye devam ediyor.
  • 12 / 80.  Tam zamanında çekilen fotoğraflar . İstanbul, Finlandiya’dan eğitimcileri ağırladı.
  • Giriş Tarihi: 24.01.2016 11:09 Güncelleme Tarihi: 24.01.2016 11:09. 12 . 40. Tam zamanında çekilen fotoğraflar . facebook.
  • Dokunmatik akıllı mezar taşı 12 /02/2017. Esrarengiz köpüğün sırrı çözüldü 12 /02/2017.  Tam zamanında çekilmiş fotoğraflar . 70 metrelik kuyuda 6 gün yaşam mücadelesi verdi.
  • Tam Zamanında Çekilen 32 Fotoğraf , vea mas videos, peliculas y videoclips de bu!, bu!, Reproduce todos los videos que estan  Ne Tuhaf Şeyler Var Dedirten 12 Fotoğraflı Bilgi.
  • Yakalama işlemini başarıyla tamamlayan balık, güvercini suyun içine çekerek etkisiz hale getiriyor. 6. İşte doğadan tam zamanında çekilmiş fotoğraflar   12 .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir