Survivor’da Kim Birinci Oldu?

Acul Ilıcalı’nın Kanalı Tv 8’de yayınlanan ve yapımcılığını da yine Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında haftanın kazananı belli oldu. Sms ile atılan oylar arasında Atakan 1. olurken elenen isim Ebru Öztürk oldu. İşte detaylar..

Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Tv 8’in vazgeçilmez yarışması survivor Ünlüler-Gönüllüler’de sms oylaması yapıldı. Sms oylarına göre avatar lakaplı Atakan 1. sıraya yerleşirken adadan elenen isim ise Ebru Öztürk oldu.

Survivor 2016’da eleme gecesi adına konsey tekrar bir araya toplandı. Bu haftaki yapılan konseyde yarışmacılar sanki oy birliği yapmış gibi Tuğba Özay’ın adını yazmıştı. Fakat bireysel dokunulmazlık Oyununu kazanan Nagihan ise Ebru’nun adını yazınca dengeleri değiştirmeyi başarmıştı. Bu durumla ortalık karştı. Survivor’da kim elendi sorusunun yanıtı ise Ebru Öztürk oldu. Ebru Öztürk’ün adadan ayrılacağını kimse tahmin etmezken buna en çok sevinen isim ise Tuğba Özay oldu.

Yarışmacıların birçoğunun oylamada Tuğba Özay’ın ismini vermesi Tuğba’yı oldukça sinirlendirdi. Özay, bu durum karşısında farklı bir strateji belirleyeceğini ve bu haksızlığı yanlarına bırakmayacağının altını çizdi.

Sms Oylamasıyla Sıralama Şu Şekilde:

1- Atakan
2-Yattara
3-Yılmaz
4-Eda
5-Ezgi
6-Tuğba
7-Yunus
8-Ezgi
9-Ebru
10-Seda

Survivor’ın şimdiye kadar en unutulmaz finallerinden biri 7 Mart Pazartesi akşamı yaşandı. Ödül oyununu 2-6’dan 6-6’ya getiren ünlüler takımı, ardından oyunu 9-9 yaptılar. Ancak daha sonra finalde 1 saniyelik farkla oyunu kaybettiler. Ünlüler adasında kızlar tarafında ise sert rüzgarlar esti. Nagihan, oyunlarda Seda ve kendisinin oynaması gerektiğini söyleyince Ebru, Nagihan ile sözlü olarak sert bir şekilde tartıştı.

Nagihan’ın “ilk oyunda Ezgi ‘ben oynayacağım’ diye atlamasaydı oyun böyle bitmezdi” demesi tartışmayı başlattı. Ezgi ise bunun üzerine “ Tuğba’nın Nihal’e oyun vermesi konuşulmuyor benim Gizem Meriç’e oyun vermem laf oldu” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir